Valentino dovanos JAM

dainis-graveris-2e6-M54l5us-unsplash.jpg
 
Valentino diena yra puiki proga savo antrąsias puses nustebinti netikėtomis, tačiau labai maloniomis dovanomis. Vasario 14-ąją visi tikisi romantikos – o kaip dėl aistros? Galbūt šią Valentino dieną reikėtų pasitikti šiek tiek drąsiau? Ta proga surinkome geriausių aistra pulsuojančių staigmenų rinkinį – Valentino dovanos jam, kurios tikrai nustebins ir nepaliks abejingų.

Valentino dovanos JAM – ką dovanoti šiemet?
 

Kadangi jau nusprendėme šią Valentino dieną pasitikti šiek tiek įdomiau ir su daugiau aistros, šių metų dovanų idėjos taip pat gali priversti raustelėti. Kai kurias iš jų galėsite išbandyti ir dviese – taip juk dar smagiau. 

Išmanusis sekso žaislas
 

Negalime sakyti, kad visi be išimties, bet dauguma vyrų mėgsta išmanius įrenginius, technologijas, jie patys pirmi puola į pagalbą iškilus techninėms kliūtims. Tad išmanusis sekso žaislas juos sužavės ne ką mažiau – daugybė skirtingų funkcijų, galimybė valdyti jį per mobiliojo telefono programėlę… kas gali būti geriau?

Smagu ir tai, kad išmaniųjų sekso žaislų pasirinkimas yra pakankamai didelis, kad būtų galima dovaną išrinkti net ir patiems išrankiausiems. Įvairūs masturbatoriai, penio žiedai, vibratoriai poroms. Jeigu jūsų partneris domisi technologijomis ir ieškote ypatingos Valentino dovanos jam, tokia staigmena jam tikrai labai patiks. Tikėtina, kad patiks jums abiems!

Didelį išmaniųjų žaislų pasirinkimą gali rasti ČIA.


 

Masturbatorius
 

Jeigu jau svarstome šios meilės dienos proga dovanoti malonumą, tikrai reikėtų apsvarstyti masturbatorių. Iš kitų dovanų ši išsiskiria tuo, kad būtų naudojama tik vyro – visas dėmesys ir malonumas tik jam!

Jeigu nuspręsi dovanoti masturbatorių, rekomenduojame kartu prigriebti ir lubrikantą – šis „papildymas“ suteiks jam dar daugiau malonumo.

Masturbatorių pasirinkimas taip pat yra labai didelis. Yra tokių, kuriuos galima valdyti mobiliąja programėle, treniruotis atitolinti ejakuliaciją ir savo progresą matyti telefono ekrane. Taip pat yra tokių, kurie vibruoja pagal jūsų mėgstamiausias dainas. Ko dar galima norėti? Geresnės Valentino dovanos jam ir būti negali!  Masturbatorių išsirink ČIA.


 

Penio žiedas
 

Dar viena puiki dovanos idėja – penio žiedas. Kodėl tai gera dovana?

Visų pirma, gali rinktis iš daugybės skirtingų variantų. Paprastų, vibruojančių, skirtų abiejų partnerių malonumui ir t.t. Taip pat skirtingi gamintojai suteikia galimybę rinktis žiedą pagal norimą kainą, tad galėsi išsirinkti tau priimtiniausią variantą. Smagu tai, kad dažniausiai penio žiedai nėra brangūs, tačiau daro didelę įtaką seksui.

Visų antra, penio žiedas yra labai geras papildymas poros seksualiniam gyvenimui. Jeigu jis vibruoja, tikėtina, kad malonumą suteiks tiek vyrui, tiek moteriai. Taip pat jau turbūt dauguma yra girdėję, kad penio žiedas pristabdo kraujotaką, todėl vyras gali mėgautis tvirtesne erekcija ir ilgesniu lytiniu aktu.

Padovanok jam (ir sau) ilgą ir aistros kupiną naktį – penio žiedą išsirink ČIA.


 

Malonumų rinkinys
 

Dovanų dėžutė, arba kitaip — malonumų rinkinys, yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems sunku apsispręsti, ką dovanoti. Norisi ir to, ir ano, bet atskirai imti atrodo per brangu… Gera žinia, kad rinkiniai dažniausiai suteikia progą daugiau produktų įsigyti pigiau.

Beje, tokiuose rinkiniuose rasite viską, ko reikia aistringai nakčiai. Ir viskas jūsų lauks gražioje dėžutėje, tad ir pakuoti nebereikės – nebent tik ant viršaus užklijuoti dailų kaspiną ir įteikti. Malonumų rinkinių ieškok ČIA.


 

Seksualių apatinių demonstracija
 

Idėja ne pagrindinei, bet papildomai dovanai. Jeigu sugalvosi dovanoti kažką iš jau išvardintų prekių, kartu įsigyk ir seksualius apatinius. Prieš dovanų išbandymą galėsi jais pasipuošti ir apdovanoti partnerį (-ę) dar ir neįtikėtinu pasirodymu. Jeigu jau nusprendėme kiek labiau mėgautis šia ypatinga diena, kodėl to nepadarius iki galo?

Rinkis iš galybės skirtingų seksualių apatinių ČIA.


 

BDSM rinkinys pradedantiesiems
 

Kadangi teksto pradžioje minėjome, kad mūsų išrinktos dovanos šį kartą bus kiek įdomesnės, trumpinys BDSM neturėjo nustebinti. Jeigu su partneriu esate kalbėję apie seksualines fantazijas ir kuris nors iš jūsų prasitarė apie mintį išbandyti BDSM, toks rinkinukas kaip reikiant praskaidrintų Vasario 14-osios vakarą. 

Ir nebūtina iš karto šokti į naujoves stačia galva – yra daug rinkinių, skirtų BDSM naujokams. Juos gali rasti ČIA.

O galiausiai, kad ir ką padovanosite vienas kitam šios gražios šventės proga, linkime, kad ši Valentino diena būtų kupina meilės, aistros ir intymumo. 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras