Vibratorius poroje: maloniausi bendro naudojimo būdai

001.jpeg
 
Prieš įtraukdami vibratorių į savo žaidimus, pasikalbėkite su partneriu. Jei antra pusė dvejoja – leiskite partneriui išsakyti savo susirūpinimą, išklausykite. Susitarkite, kokio tipo žaisliuką naudosite. Jei trūksta idėjų, kaip vibratorių panaudoti poros žaidimuose, pasistengsime jums padėti.

Preliudija

Preliudijos esmė yra apšilimas ir seksualinis susijaudinimas. Tiek vyrai, tiek moterys turi daug erogeninių zonų, kurias liečiant sukuriamas nepakartojamas pojūtis ir taip susijaudinama intensyviau. Štai kodėl erogenines zonas galite stimuliuoti vibratoriumi. Įjunkite vibratorių ir paprasčiausiai slyskite su juo per kūną. Kurdami malonumą galite judėti link intymių kūno vietų.

Oralinis

Nepaprastai malonus triukas – oralinio sekso metu laikykite vibratorių priešais savo skruostą. Tai suteiks partneriui nepakartojamą pojūtį: jis jaus jūsų burnos drėgmę, skirtingą spaudimą ir vibraciją. Kalbant apie moters malonumą, partneris gali padaryti jums oralinį, susitelkdamas į klitorį, o vibratoriumi stimuliuoti G-tašką. Dvigubas pasitenkinimas!

Vibratorius

G taško vibratorius „Charles“

Seksas viešoje vietoje

Seksualinė stimuliacija viešoje vietoje gali nepaprastai jaudinti ir tam nebūtina gąsdinti aplinkinių  – kalbame apie nuotoliniu būdu valdomus vibratorius. Specialus, kelnaitėse nešiojamas vibratorius tyliai jaudins jūsų erogenines zonas, o tuo tarpu jūsų partneris galės vibraciją kontroliuoti nuotolinio valdymo pulteliu ar net telefonu!

Vibracija jam

Įprasta manyti,  jog vibratoriai skirti tik moterims. Ne! Ar norite išvesti jį iš proto? Griebkite savo žaisliuką ir stimuliuokite jo tarpvietę. Naudokite žemą vibracijos lygį ir švelniai lieskite. Tai suteiks jūsų mylimajam intensyvų malonumą dėl to, jog ši zona yra labai arti prostatos. Taip pat kartu galite glostyti jo penį ir sėklides  – tai gali baigtis intensyviu orgazmu.


vibratorius prostatos masažuoklis

Prostatos masažuoklis „Rebel Plug“

Masturbacija kartu

Dar vienas užvedantis dalykas miegamajame yra bendra masturbacija. Griebkite savo mylimiausią žaisliuką, o jis tegu padaro tą patį ir abu stebėkite vienas kitą. Kartais labai erotiška tiesiog stebėti savo partnerį besimasturbuojant.

Jei nesiryžtate

Jei vyras drovisi ar nesiryžta įsileisti į miegamąjį vibratoriaus, pradėkite nuo paprastesnių žaislų. Iš pradžių išbandykite vibruojantį penio žiedą. Žaisliukas, uždedamas ant varpos sekso metu, turi integruotą vibruojančią kulkelę, kurios pagalba akto metu bus stimuliuojamas klitoris ir vyro varpa. Lengvas pulsavimas suteiks nepaprastai malonių pojūčių

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras