Viskas apie vyrų masturbaciją

masturbacija-65898016.jpg
 
47 komentarai
Vyrai masturbuojasi dėl daugybės priežasčių, tačiau pateikiame 28 dažniausiai pasitaikančias - tas, kurias kiekvienai naudinga ir įdomu žinoti.

1. Išsilaisvinimas nuo streso: Kai vyras patiria orgazmą, jo kūnas atsipalaiduoja ir tai padeda pamiršti stresą.

2. Tai pašalina seksualinę įtampą: Vyro sėklidės spermą gamina reguliariai, praktiškai kiekvieną minutę jos daugėja ir tai sukuria seksualinę įtampą. Kai šalia nėra moters, masturbacija gali būti vienintelė išeitis pašalinti šį nemalonų pojūtį.

3. Padeda išvengti šlapių sapnų: Jei vyras nepašalins susikaupusios spermos, ko gero jam teks patirti šlapius sapnus (tuos, kurių metu, miegant, išsilieja sperma). Nei vienas vyras netrokšta pabusti lipniais bei drėgnais apatiniais.

4. Kartais tai padeda užsimiršti: Kai vyras stimuliuoja savo organus, jis dažniausiai kuriam laikui pamiršta visas problemas. Tai – kaip seksas. Masturbacija – viena iš meditacijos formų.

5. Fantazijų išgyvenimas: Masturbacija leidžia vyrui išgyventi tas seksualines svajones, kurių galbūt niekada neįgyvendins su savo mergina. Pavyzdžiui, seksas trise.

6. Sveiki palikuoniai ateityje: Reguliari masturbacija pagerina vyro spermos kokybę ir tai padeda susilaukti sveikų palikuonių.

7. Ramus miegas: Masturbacija priverčia vyrą pasijusti pavargusiu ir padeda užmigti visai kaip seksas.

8. Koncentracija į darbą: Seksas dažnai labai išblaško, tad masturbacija tokiu atveju – geriausias būdas panaikinti seksualinę įtampą pernelyg nepertraukiant susikaupimo.

9. Aiškios mintys: Kai vyras patiria orgazmą, kraujas suplūsta į smegenis ir tai padeda aiškiau mąstyti, priimti geresnius sprendimus.

10. Padeda išvengti mėlynųjų kamuolių: Mėlynieji kamuoliai – tai sindromas, kuris sąlygoja skausmą sėklidėse. Vienintelis būdas to išvengti – pašalinti iš jų spermą.

11. Pasitikėjimas savimi bendraujant su merginomis: Seksualinės įtampos pašalinimas dažniau padeda vyrui labiau pasitikėti savimi bendraujant su priešingos lyties atstovėmis.

12. Seksas su ta, su kuria realybėje to neteks patirti: Masturbacija leidžia vyrui nors svajose pasimylėti su įžymybe ar kita geidžiama moterimi, kurios realiame gyvenime galbūt net neteks sutikti.

13. Penio lavinimas: Masturbacija – puikus būdas užtikrinti lytinių organų sveikumą.

14. Padeda išvengti erekcijos neįprastose situacijose: Masturbacija prieš darbą gali užtikrinti, jog darbo metu (visai netinkamose situacijose) neteks raudonuoti dėl akivaizdaus susijaudinimo.

15. Sveikesnis kūnas: Masturbacija sukelia malonių hormonų išsiskyrimą ir tai padeda išlikti sveiku.

16. Pamiršti skausmą: Skausmas, juntamas raumenyse, po masturbacijos dažniausiai dingsta.

17. Vienintelė išeitis sergant: Sirgdamas vyras negali turėti seksualinių kontaktų, tad masturbacija tokiu atveju – vienintelė išeitis.

18. Greitas malonumas: Masturbacija – bene vienintelis būdas vos per keletą minučių pajusti orgazmą.

19. Jokios netvarkos: Po masturbacijos nelieka jokios netvarkos ir sperma gali būti lengvai išvaloma, tuo tarpu seksas dažniausiai padaro daugiau „problemų“.

20. Prarandama mažiau energijos: Lyginant su lytiniu aktu, masturbacijos metu vyras netenka mažiau energijos.

21. Saugumas: Nėra jokios lytiškai plintančių ligų rizikos.

22. Nereikia dėvėti prezervatyvo.

23. Galimybė matyti spermos išsiliejimą: Kai kuriems vyrams patinka stebėti, kaip išsilieja jų sperma.

24. Paprasta atlikti, susitvarkyti ir grįžti prie darbo.

25. Nėra kaltės jausmo dėl greitos pabaigos: Po masturbacijos vyras neturi nieko atsiprašinėti, jog viskas pernelyg greitai baigėsi.

26. Gali kontroliuoti malonumo ilgumą: Masturbacija vyras gali mėgautis tiek, kiek tik pats geidžia. Tai leidžia kontroliuoti malonumą.

27. Spermos išliejimas ten,kur patinka: Masturbuodamasis vyras spermą gali išlieti ten, kur tik nori, pvz. ant mylimos garsenybės nuotraukos.

28. Nėra rizikos kažką apvaisinti. 

Suaugusiems.lt

Vyrams: kaip dažnai masturbuojatės?
 
fantazijos
Komentarai (47)
Masturbuojuosi kas diena po 1-2 kartus stovi be vargo galiu nuo 5 min.iki 1 val myletis o kartais ir ilgiau ir stovi,masturbacija padeda,jei kas noresit parasyti placiau rasykit [email protected] laukiu visu.
Dr Aleksandras yra proto ubagas kirščiau tokiam į galvą bus man kaina.
dauguma ar net visi manau vyrai masturbuojasi . geras orgazmas , malonu , čia nėra nieko bloga kas dieną po 1 ar 2 kartus , sveika , tik pliusai . ar su ranka nuleisti ar su mergina mylėtis įvyksta taspats išbėga sperma.
Prisijunkite prie diskusijos...Jeigu taip rašo, kad penį masturbuoti sveika, tai teisybė. Ir aš masturbuoju trys kartus per savaitę.
Masturbacija, ikunija fantazijas - liuks, kas teisybe tai ne melas :)
labai malonu mastubuotis
Šalin stresą D:D:D:
:)
:)
idomu kiek sumoketa straipsnio autoriui
visiskas briedas
Siaubas, tokios nesąmonės dar niekur neskaičiau. Pasidomėkite žmogaus fiziologija.
Pirma tai straipsni nei 5 nei 8, antra tai Dr.Aleksandro komentaras nugrybavo ir labai smarkiai ;)
Masturbaicja-stresas ? wtf? tu su moterim mylejais ilgiau nei 5 minutes? Nes zinok po gero sexo organizmas buna labai pavarges, maloniai pavarges ;) gal tau nuovargis=stresui?
spermai pagamint paimamas geriausios prabos kraujo kiekis? wtf x2? Tai nori pasakyt jei vyras nesimasturbuos tai jo vaikai bus vunderkindai, o jei daznai masturbuosis tai auksciausios prabos kraujas isgaruos? As ne medikas bet manau kraujas galvoje, ir kiausiniuose yra toks pats nes jis deka sirdies cirkuliuoja pasoviai.
Ir papasakok kokia gi seklos issiliejimo kaina ir ka reiks susimoket?
Kazkaip nematau skirtumo ar sekla issilieja sexo metu ar masturbacijos, o pagal tavo sita teigini reik pasimylet tik tam, kad susilaukt super vunderkindu ir tada toliau gyvent celibate be jokiu ligu 300 metu.
Dėkui, Dr. Aleksandrai, labai geras, manau naudingas ir išsamus komentaras.
Masturbacija yra blogis visomis prasmėmis. Pirma - masturbacija yra tik surogatinis pakaitalas natūraliam lytiniui aktui, kuris pasiekiamas fizinio suartėjimo su partneriu(-e) metu. Vyro sėklos išsiliejimas vyksta cheminės reakcijos pastarojo smegenyse metu, kitaip sėkla tiesiog neišsilietų, o moteriai, kaip nebūtu keista, gamta (natūraliai) nerado vietos tokiai reakcijai, trumpai tariant - orgazmui. Pasikartosiu, jis yra pasiekiamas, įmanomas, tačiau nebūtinas. Štai kodėl moterys kur kas rečiau masturbuojasi nei vyrai. Moterų kategorija, kuriai pasiseka pasiekti orgazmą, dažniausiai pasiklysta šiame gyvenime arba kenčia, nes moterų seksualiai poelgiai visuomenės smerkemi labiau nei vyrų, deja. Beprasmis sėklos barstymas daro žalą ne tik fiziologinei, bet ir psichologinei besimasturbuojančiojo būklei. Nieko tame šventvagiško nėra, t.y. nekalbama apie nusižengimą kokioms nors dogmoms, tame tarpe ir tikėjimo. Trumpai kalbant, kokia žalą vyras daro masturbuojantis - stresas organizmui, sėklai pasigaminti iš organizmo (tik vyro, moters tai neliečia) paimamas geriausios prabos tam tikras kraujo kiekis, kuriam atstatytį reikalingas didelis energetinių medžiagų kiekis. Dažnai masturbuojantis kinta psichinė būklė ir net pusiausvyra (dažniausiai ne į gerą pusę). Sėklos išsiliejimo metu vyro smegenyse vykstanti cheminė reakcija gali būti prilyginta sąlyginai nedidelei elektros iškrovai kitaip sakant - mikro epilepsijos priepoliui. Sėklos išsiliejimo kaina yra didžiulė, už tai anksčiau ar vėliau teks susimokėti. Kuo dažnesni šie atvejai, tuo kaina aukštesnė.
atsibodo skaityt komentarus,varau padrozt morka :p
Masturbuojus kasdien labai patinka kaip stebi moteris ir kartu masturbuojasi
nepergyvenk, viskas yra gerai, svarbu, kaip ir rašė prieš tai, kad tuo metu be apsaugos nesimylėti, jeigu nenori pastoti. O šiaip tai yra dėl to, kad jis tavęs trokšta ir labai jaudinasi. Nieko daryti nereikia, tiesiog kai per anksti "baigia", tai mylėkitės dar kartą, tada jau bus ilgesns aktas ir tau to džiaugsmo bus :)
o svarbiausia - nėr ko pergyvent, viskas čia yra gerai, jeigu tai nesukelia kokių nors nemalonių jausmų, skausmų, kraujo, ar labai nemalonaus kvapo, nes jeigu yra nors vienas i šių simptomų, tai tada vadinasi yra koks nors uždegimas ir tada reiktų kreiptis į gydytoją.
Tai ka reikia daryti su tuo skyščiu. kaip reik jį sustabdyti. ar tai visa gyvenima?
Ne nu cia tai geras, pagal jios galima susidaryti tokia nuomone jei as nedrocinu tai reiskia, kad stresuoju, sapnuoju slapisu sapnus, nepasitikiu savim bendraudamas su merginom, nesveikas mano kunas, ir ble dar mano net vaikai nesveiki:D:D
tas "skystis" kuris isbega nepradejus myletis turi labai daug spermiju, tad neapsigaukit merginos su "as tik trumpam ir nieko cia tokio", jis praeina tada kai partnere pradeda nebe taip stipriai seksualiai jaudinti :}
Jau sugalvojau 29 punktą, todėl skubu už šitą punktą pasimasturbuot atsakančiai.
Turiu vilti, kad ne visi vyrai nusivaziave ir jiems truksta moteru, kad reikia jau su ivairiais gyviais prasidet..Dar tikiuosi, kad liko sveiku ir normaliu paziuru vyriskos lyties atstovu, kuriuos dar traukia moterys..
Mano jaudina stebink, kai vyras masturbuojasi!
Esu skaiciusi, kad pas kai kuriuos vyrus tame "skysteje" gali buti siek tiek spermos.
JI cia tik prieslaikinis, ne sperma.o ar praeina-nezinau siaip manau dazniau tada santykiaut reikia, nors kaip kitiems nezinau :)
Aš turiu tokia pačia problema, masturbacijos metu, karts nuo karto turiu nusivalyti. Čia praeina ar visa gyvenima taip bus? nes lipnu ir nemalonu
Ji-tai gali buti ne sperma,o tepamasis skystis,kuris reikalingas sekso metu.
Esu panele 19 metu ir man reikia patarimo ka padaryti savo Vaikinui kad jam praeitu tas susijaudinimas greitas. tik pradedu glamoneti jį jam pradeda penis leist po truputi skysti bet nezinau ar ten sperma ar ne. kaip panaikint šią problema?
sorry, Gintare..
Gintaras, tas kazkas gali but avis, karve, ar koks kitas gyvunas..kodel pagalvojai iskart apie moteri?
Jau geriau tai daro, negu su kitom duodas...
As irgi manau,kad masturbacija sveikas dalykas. Leisciau tai savo draugui daryti be jokiu priekaistu(zinoma, kai salia manes nebutu :)) )
Visa sita perskaicius, man persasi tik viena isvada: SEKSAS SU PARTNERIU YRA LABAI BLOGAI :DD ka cia ir bepridursi....
oj, 28..
Labai pasipiktinus 208 punktu..Kai vyras mylisi, yra sansas KAZKA apvasinti!!! Pazeminimas is moteriskosios puses..
Snd reiks butinai padrost :D
jo drocint yra gerai :D visas gyvenimas aplink pimpala :D
Ir moterims tu priezasciu pakanka :D
angelai, tiesiog per dažnai masturbuotis negerai. kaip sako, kas per daug, tas nesveika :)
kad neseniai rase kad dazna masturbacija,ateityje did tikimybe susirgti prostatos veziu.Nieko nebesuprantu,tai droztis ar ne:))))))
TIk perskaiciau ir is karto nubegau masturbuotis
geras geras, daugiau nepriekaistausiu saviskiui :D
na,o ka ash sakiau ? :) taigi,masturbuokites i sveikata... ;)
Viskas apie mergaičių žaidimukus ???
O seksas nera ta pati masturbacija?juk lytiniu metu mes masturbuojames i kita lytini organa ar kur kitur,o masturbacija cia raso,kad tai ne tas pats,o kas kitkas,vienu ir kitu atveju sperma issilieja,orgazmas ivyksta,viskas tas pats:)
OHO!!! Net 28 realios priežastys daryti tai :D Nu dabar bus galima masturbuotis dar ir ramia sąžine :)
Naujas komentaras