Vyrai: nėra priežasčių vengti oralinio sekso!

charlesdeluvio-hB4jXAFHu2w-unsplash.jpg
 
15 komentarai
Ar yra kas nors malonesnio, nei oralinis seksas? Daugeliui žmonių – ne. Logiškai mąstant, kiekvienas turėtų priimti šį glamonėjimo būdą kaip malonumą. Vis dėl to, yra nemažai žmonių, negalinčių mėgautis nuostabiais erotiniais oralinių glamonių dovanojamais pojūčiais. Vietoj to, jie stengiasi išvengti tokio sekso ir, pavyzdžiui, sako:

Oralinis seksas – pernelyg purvinas reikalas

Glamonės negali būti purvinu reikalu, antraip – tai nebe glamonės. Moteris, kuri nekenčia bet kokios minties apie tą „baisų objektą“ savo burnoje, turėtų stengtis atrasti to priežastį – kas lėmė tokį neigiamą požiūrį į oralinius malonumus. Specialistų teigimu, dažniausiai nenoras nudžiuginti partnerį oralinėmis glamonėmis būna dėl dviejų priežasčių. Pirmoji – fiziologinė: vyriškos lyties atstovas ignoruoja higienos normas ir moteris paprasčiausiai nekenčia partnerio genitalijų kvapo. Kita priežastis – psichologinė: kai kurioms dailiosios lyties atstovėms penis iš esmės yra „purvinas“ dalykas. Dažniausiai tokį požiūrį turi konservatyvių ir labai griežtų tėvų vaikai, tokie tėvai auklėja taip, kad atžaloms gėda net žiūrėti į genitalijas ar apie jas kalbėti. Beje,priežastys, kodėl vyrai nenori dovanoti partnerei oralinių glamonių, gali būti tokios pačios.

Norint peržengti šį barjerą psichologai rekomenduoja žaisti tokį žaidimą: pabandykite įsivaizduoti, jog penis – tai mažytė jūsų mylimo partnerio kopija. Vyrai turėtų įsivaizduoti tą patį (jog moters lyties organai – tai pati moteris). Išreikškite meilę glamonėmis ir bučiniais!

Kai kurios moterys mano, jog oralinis seksas tiesiog nereikalingas

Toks dailiosios lyties atstovių požiūris dažniausiai paskatina vyrus oralinių glamonių ieškoti kažkur kitur. Jokia paslaptis, jog dauguma stipriosios lyties atstovų oraliniu seksu mėgaujasi kur kas labiau, nei paprasta sueitimi. Galbūt dėl to daugybė vyrų situaciją, kai moteris atsisako pamaloninti oraliniu seksu, priima kaip pačio vyro atsisakymą.

Įdomu tai, kad oralinis seksas svarbus ir sveikas gali būti ne tik stipriosios lyties atstovams, bet ir moterims. Pažvelkite:

1. Gražus bei gaivus veidas

Ar žinojote, jog sveiko vyro spermos sudėtyje yra citrinos rūgšties? Ši rūgštis – labai svarbus kai kurių kremų komponentas! Taip pat, sperma gali būti naudojama kaip balinamasis ar šveičiamasis kremas.  Nemažai baltymų turinti sperma sutraukia veido poras ir pamaitina odą. Beje, tikimės suprantate, jog negalite to naudoti kaip veido kremų ar kaukių pakaitalo – tik kaip priedą.

Dėmesio! Išdžiuvusi sperma ant veido atrodo iš tiesų keistai. Nepamirškite laiku nusiplauti veido po šios kosmetinės procedūros.

2. Jokios plastinės chirurgijos

Yra daugybė būdų, kaip atsikratyti raukšlelių ar kitų kosmetinių defektų: plastinė chirurgija, masažai, injekcijos... Taip pat jums gali padėti specialūs pratimai. Faktas, jog oralinio sekso atlikimas – puikus ir nemokamas būdas treniruoti veido, smakro ir kaklo raumenis. Dar daugiau, „dirbdama“ liežuviu  gydysite save nuo knarkimo – pernelyg atpalaiduotas, atgal krentantis liežuvis yra viena pagrindinių knarkimo priežasčių. Beje, jūsų partneriui tai, žinoma, irgi galioja: argi nepavargote nuo jo knarkimo?

3. Jokios pūlinės anginos!

Anksčiau žmonėms, linkusiems į gerklės uždegimus, buvo rekomenduojama valgyti žalius kiaušinius. Faktas, jog baltymai gydo. Taigi, jeigu skundžiatės gerklės uždegimu ir neturite nieko kito, tik vyrą... Pati suprantate, ką turėtumėte daryti. Sperma turtinga baltymais. Beje, „nenurykite“ penio per giliai – rizikuojate vyrui perduoti infekciją ir sukelti uždegimą (ypač – šlapimo takų).

Oralinis seksas „giliai gerklėje“

Daugybė moterų mano, jog dovanodamos vyrui oralinio sekso malonumą, privalo daryti tai ir „giliai gerklėje“. Tiesą sakant, tai tikrai nėra būtina. Jautriausios penio vietos yra vos truputį žemiau už varpos galvutę – ši vieta lengvai pasiekiama bene kiekvienai dailiosios lyties atstovei.

Žinoma, turime sąžiningai paminėti, jog kai kurie vyrai iš tiesų svajoja apie gilų „nuryjimą“. Ką galime rekomenduoti tokiu atveju? Pasiūlykite egoistiškui partneriui išbandyti žaisliukus, imituojančius oralinį seksą. Beje, sekso žaislas, žinoma, neprieštaraus ejakuliacijai „burnoje“. Juk daugeliui moterų iš tiesų nepatinka spermos skonis. Kaip bebūtų, iš tiesų, iš pradžių skonis  gali pasirodyti neįprastas, tačiau praėjus kiek laiko daugybė moterų juo net mėgaujasi. Galbūt jūs irgi būsite viena jų?

Oralinis seksas ir prezervatyvai

Nemažai žmonių yra įsitikinę, jog įprastų lytinių santykių metu privalu naudoti prezervatyvą, tačiau oralinis seksas neturi nieko bendra su kontracepcija. Tiesą sakant, ši nuomonė yra klaidinga. Oralinio sekso metu yra galimybė užsikrėsti dauguma lytiškai plintančių ligų, tokių kaip sifilis, gonorėja, herpis, AIDS ir kitos. Specialistai pastebi, jog oralinio sekso metu užsikrečia net daugiau žmonių nei per vaginalinę sueitį: burna yra mažiau prisitaikiusi intymiam kontaktui nei vagina. Įvairūs mikro pažeidimai, tokie kaip ėduonis, padeda virusams plisti dar lengviau. Štai kodėl turėtumėte nepamiršti prezervatyvo ar lateksinių servetėlių oralinio sekso metu, jei nepasitikite partneriu.

Yra daugybė skirtingų prezervatyvų, skirtų būtent oraliniams malonumams. Dažniausiai tokios apsaugos priemonės skaniai kvepia ir turi braškių, šokolado ar kitą skonį. Pasirinkite tai, kas jums patinka ir mėgaukitės!

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (15)
Patinka kaip čiulpia.Labai myliu.Visos moterys čiulpė sakė kad patinka.aš ne chemikas nežinau sudėčių.Viena jei sako kad mėgsta čiulpti tai lai čiulpia.koks dar bazaras?
taip man patinka oralinis ir nesvarbu sukuo ar su vyru ar as su moterim nes man patinka oralinis o kam patinka tai rasykit i el. pasta [email protected]
"Dar daugiau, „dirbdama“ liežuviu gydysite save nuo knarkimo – pernelyg atpalaiduotas, atgal krentantis liežuvis yra viena pagrindinių knarkimo priežasčių. Beje, jūsų partneriui tai, žinoma, irgi galioja: argi nepavargote nuo jo knarkimo?"
Super! Jei tavo vyras knarkia, pasiūlyk jam susirasti draugą, kuriam galėtų padaryti oralinį :)))
Tam žmogui tikrai pasisekė su žmona, nes ji normali moteris ir neleidžia niekinti savo kūno. Bet svarbiausia tai jo žmonai labai pasisekė su vyru, nes jos sutuoktinis neegoistas ir nekankina moters savo geiduliams tenkinti.
Kokie jūs visi naivūs, kurie tikit, kad analinis seksas yra nieko blogo... Na, kiekvienas už save, už savo ateitį atsakingas. O gydytojai trina rankom: bus uždarbis geras :-)
to: ,,va ka manau" jums tiesiog nepasiseke su zmona
VISAS STRAIPSNIS YRA DIDELIS BRIEDAS.Prisigalvoje visokiu nesamoniu,mokslas yra mokslas.
Jo jo jo, delfis raso, delfis zino... Siandien Oza rodys, nepraleisk.
oralinis yra nesveikas seksas, nes jis skatina burnos vezi - tai irodyta mokslo. Paziurekite Daktaro Ozo laida, kurioje aiskiai parodoma, kas gerkleje po oralinio pasidaro ir, kaip bakterijos is penio prisitvirtina prie gleivines.
Sperma isvis yra kenksminga, i brangius kremus dedama jaunu buliu, o ne vyru sperma, nes buliai neruko, negeria, nevartoja narkotiku, neturi lpl,zpv ir kt zarazu.
Nuo spermos patekimo ant odos daznai moterims isberia visa veida, nes sperma yra baltymas ir labai didelis alergenas.
Dar be to sperma yra SARMINES ph tad ardo odos normalia RUGSTINE ph, ta kiekviename biologijos ir mediku vadovelyje galima rasti, tad kas cia parasyta apie spermos rugstinguma net juokas ima, uztepta sperma ant veido sukelto jo sausuma ir lupimasi, bei temipimo jausma.Daugeliui moteru po oralinio be gumytes iskat gerkleje yra juntamas tarsi perstejimas, kaip buna persalimas simtomas, tai todel, kad vyro sekretas tikra to zodzio prasme griauzia gerkles gleivine. Paziurekite Gydytojo Ozo laidas, gydytojas Ozas yra miliardierius ir vienas is itakingiausiu planetos zmoniu bei pripazintu mediku, jis kategoriskai oraliniui sako NE. Sekmes gydantis gerkles, prostatos vezius ciulpejams ir vafliu davejams....
Stai straipsnis tiesa apie sperma:
Mokslininkai įspėja – vyrams gresia išnykimas, nes nyksta jų genai. Pasaulyje, ypač Rusijoje bręsta spermos krizė, skelbia rt.com. Spermatozoidai grėsmingai mutuoja, vyrų spermatozoidai su dviem galvutėmis, trimis uodegomis ar nepajėgiantys plaukti praktiškai tampa norma.

„Pasikeitė nevaisingumo samprata. Prieš dvidešimt metų buvo laikoma norma 200 mln. gyvybingų spermatozoidų viename spermos mililitre. Šiuo metu vidurkis – 15 mln. (viename mililitre)“, – aiškino Reprodukcijos ir genetikos centro direktorė Margarita Anšina.

Spermos tyrimai yra gana sudėtingi. Iki šiol Rusijoje spermos netyrė. Profesorius Šamilas Galimovas vienas iš pirmųjų ėmė ją tirti ir išsiaiškino, kad daugiau nei pusės jo tautiečių sperma neatitinka Pasaulio sveikatos organizacijos standartų.

„Tyrimai parodė, kad keičiasi ne tik rusų spermos kiekis, bet ir kokybė, jų sperma tiesiogine prasme virsta toksiška sriuba“, – teigė Š. Galimovas.

Vyrų spermoje randama daugybė nuodingų medžiagų, pvz., švino, kadmio ir net gyvsidabrio. Ir tai dar ne viskas.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/world/article.php?id=50612728&categoryID=8#ixzz1nidVHyNK
Cituoju komentatorių /patirtis/: Mano zmona i uzpakali neleidžia, ant veido pabaigt negalima, nenuryja, man šiknos nelaižo. Tai nezinau kokia belieka sekso prasme, viska geriau as su ranka pasidarysiu pats blogiau jau nebebus.

TAU AŠ SIŪLAU PUIKIUS SEKSUALINIUS POJŪČIUS SUSIKURTI PAČIAM:
1. Pasiimk kietą didelę morką ir susikišk ją į savo užpakalį. Geras 10 minučių stumdyk tą morką savo frikcijų greičiu ir pajusk kaifą.
2. Po to tą morką išsitrauk iš savo užpakalio ir su pasimėgavimu čiulpk. Savo kakučio likutis turėtų būti subtilaus skonio. Jeigu nori kad jo nebūtų, kad išangė būtų sterili, prieš kišdamas užpakalin morką, pasidaryk klizmą - juk tai toks malonumas...
3. Susimaišyk čiut švinktelėjusio kiaušinio su grietine ir išsitrink ta koše veidą - nuleidimo ant veido kaifas garantuotas...
4. Po to tą likusią košę susikrėsk sau į burną ir nuryk - nuryjimo kaifas garantuotas.
5. Po keleto treniruočių, atsistok žergtai, lenkis visu liemeniu prie kelių ir atlikęs vieną iš jogos pratimų, pats nusilaižyk užpakalį, iš kurio ką tik ištraukei masturbacinę morką. Jei visas šis seksavimo kaifas patiko tau, turėtų patikti ir tavo žmonai........
Manau, kad visi Dievo mums duoti organai turi savo paskirtį. Kažkodėl nekemšame maisto į ausis, negeriame nosimi, nevaikštome ant rankų biuruose...Tiek vyrų, tiek moterų akloji žarna ir išangė yra skirta išmatų iš mūsų organizmų šalinimui. Jei norite improvizuoti - jūsų valia. Bet tai turi vykti abipusiu sutikimu. O rašiau per budėjimą vien tam, kad ką tik grįžau iš 32 m. moters palatos, kuriai nuo sistemingo analinio sekso sutrikusi išangės veikla - nesilaiko išmatos. Rytoj operuosime su proktologu. Taigi gerb. vyrai, kartais jūsų užgaidos labai brangiai kainuoja jūsų moterims. Ar susimąstote apie tai? Aš per savo praktiką tokių dalykų mačiau ir prisiklausiau, kad kartais man atrodo, kad dalis mūsų vyrų iš pirmykštės bendruomenės laikų arba pigios parnografijos aukos.
Bobom ciulpti bybi ira taip pat gerai kaip ir bachurui laizyti nera nieko blogo jej tokiais atvejais jauciamas malonumas
Yra daug priežasčių vengti tokio sekso
Cia turejo omeny, kad vyrai teigia: ... :))
Pavadinimas turetu buti Moterys: Nevenkit daryti oralinio vyrams, tai didele nauda ir jums.
vyrai??? turetu buti Moterys: nėra priežasčių vengti oralinio sekso!
Naujas komentaras