Vyrų erogeninės zonos pagal zodiako ženklą

vyrukkkai.jpg
 
3 komentarai
Vienus vyrus gali nustebinti švelnus kaklo bučiavimas, kitus kur kas labiau sujaudins intensyvūs prisilietimai. Tačiau nieko keisto, jog stiprioji lytis skirtingai reaguoja į kiekvieną moters judesį, o jos tiesiog privalo atrasti vyro erogenines zonas. Tai padės pasiekti tobulos harmonijos intymiuose santykiuose.

AVINAS. Sekse avinui svarbu ne tik fizinis kontaktas. Pirmiausia, avinui pasitenkinimą suteikia dvasinis suartėjimas. Todėl gimę po avino ženklu vyrai tiesiog dievina romantiką ir erzinančius partnerės bučinius bei prisilietimus. Drąsiai lieskite savo plaukus ir užsimezgus akių kontaktui, žvilgsniu parodykite, kaip jo geidžiate.

JAUTIS. Jaučio ženklu paženklinti vyrai yra labai jautrūs prisilietimams, todėl erotinis masažas geriausius būdas nuteikti jį seksualiai. Jis bus ypač dėkingas jeigu liesite jo nuogą krutinę, nugarą ir sėdmenis, tačiau jaučių pagrindinė erogeninė zona – kaklas. Pageidaujami garsūs bučiniai į kaklą. Tai privers jį aiktelėti iš malonumo!

DVYNIAI. Šio ženklo atstovai dievina estetiką ir švelnumą. Jis bus pamalonintas jei apdovanosite jį bučiniais į rankas. Atminkite, kad vidinė rankų pusė labai jautri vieta. Dvyniai taip pat liks sujaudinti jei išbučiuosite kiekvieną jo kūno lopinėlį. Pradėkite nuo dilbio ir baikite pirštų galiukais. Toks lūpų masažas leis jam pasinerti į neapsakomo džiaugsmo jūrą.

VĖŽYS. Glamonės vėžiams yra labai svarbios ir tai gali turėti įtakos lytinių santykių kokybei. Vėžiams malonumą suteiks prisilietimai prie įvairių kūno vietų, tačiau aukščiausią palaimą jis patirs, kada bučiuosite jo krūtinę. Nepamirškite bučiuoti ir laižyti aplink spenelius, paskanaukite jų!

LIŪTAS. Liūtams svarbu užtikrinti gamtos poreikius, todėl jie mėgsta instinktyvius bučinius ir stiprius apkabinimus. Liūtai dievina spontanišką seksą, tad jei trokštate suteikti pasitenkinimą liūtui, stipriai apkabinkite, atlikite masažą, pabučiuokite ar šiek tiek brūkštelėkite nagais per nugarą, kada būsite apimtos impulsyvumo ir aistros. Liūtai taip pat dievina ir grubesnius prisilietimus, tad gali būti, kad elektros impulsai iki gelmių sujaudins karališkojo ženklo atstovus.

MERGELĖ. Mergelėms suteikti malonumą nėra lengva, nes jos moka būti ganėtinai šaltos. Tad vertėtų prisiminti, kad jautriausia mergelių vyrų erogeninė zona – skrandis. Kūno bučiavimas skrandžio srityje privers jį pamiršti apie viską. Taip pat mergelės ženklo vyrus sujaudins intymūs vandens žaidimai. Šampanas, vonia pilna putų ir atviri pokalbiai, primins nuostabiausias akimirkas jums abiems.

SVARSTYKLĖS. Svarbiausia erogeninė zona – sėdmenys. Glostymas, pliaukštelėjimai per užpakaliuką ir bučiniai iki gelmių sujaudins gimusius po šiuo ženklu. Svarstyklės taip pat dievina jaudinančius ir ilgus prisilietimus. Tad masažas, praturtintas natūraliais afrodiziakais – raktas į jo laimę.

SKORPIONAS. Vyrus skorpionus labiausiai sujaudins jo genitalijų lietimas. Net neverta gaišti laiko ieškant skorpiono erogeninių kūno zonų. Rankomis, burna bei liežuviu glamonėkite jo sėklides ir varpą. Trumpai tariant, eikite tiesiai prie reikalo.

ŠAULYS. Vidinės šlaunų pusės plotas – labiausiai jaudinanti erogeninė zona. Bučiuokite ir pirštų galiukais lieskite šias jo intymias vietas. Tai privers jį tirpti iš džiaugsmo.

OŽIARAGIS. Ožiaragių, kaip ir mergelių, jautriausia vieta yra skrandis. Tačiau ožiaragiui vyrui vien zonos ties skrandžiu bučiavimo -  nepakas. Eksperimentuokite! Laižykite nuo jo kūno bėgantį šampaną ar mineralinį vandenį ir leiskite jam nulaižyti šokoladą ar grietinėlę nuo jūsų spenelių.

VANDENIS. Vyrų paženklintu vandens ženklu jautriausia kūno vieta - kulkšnys. Taip pat šio ženklo atstovai  dievina švelnius, glotnius, šilko ir perlų prisilietimus prie kūno.

ŽUVYS. Žuvys yra itin jausmingos, todėl šio ženklo vyrams banguojantį malonumą suteiks kiekvienas jūsų prisilietimas, bučiniai bei masažas. Jautriausia jų kūno vieta – kojos. Glostykite jo kelius, kulkšnis, vidinę šlaunų pusę ir nusiteikite ne mažiau jaudinančiai padėkai.

 
fantazijos
Komentarai (3)
Pagal mane tai teisybė :D
teisybe
Visiška nesamonė ka cia rašo
Naujas komentaras