Žaidimai su savimi: nebijokite eksperimentuoti

sextoys-quer_generic_huge.jpg
 
Masturbacija – geras būdas tiek nuleisti garą neturint partnerio, ar kai jis toli, tiek ir paįvairinti turimą seksualinį gyvenimą bei geriau pažinti savo kūną. Tačiau, net ir žaidimuose su savimi kartais įsivyrauja rutina. Tad kaip juos paįvairinti?

Puikiai žinome, kad meilės žaidimuose su mylimuoju labai svarbu stimuliuoti jo erogenines zonas. Tačiau masturbacijos metu dauguma koncentruojasi tik į genitalijas. Tyrinėkite savo kūną ir masturbacijos metu. Neapsistokite vien tik ties jums puikiai žinomomis erogeninėmis zonomis. Net ir genitalijas dažniausiai stimuliuojame tik pačiuose jautriausiuose taškuose. Apšilimui pabandykite mažiau jautrias, bet jaudinančias zonas (merginos, nepamirškite lytinių lūpų, o vyrai – kapšelio). Tyrinėkite visą savo kūną. Labai tikėtina, kad galite atrasti naujų pojūčių. Geresnis savo kūno pažinimas leis patirti daugiau malonumų ne tik masturbuojantis - naujai atrastą malonumų teikiantį kūno lopinėlį pašnabždėkite savo partneriui
    
Gerai visiems žinomas būdas masturbacijos paįvairinimui – sekso žaisliukai. Išbandykite skirtingus žaisliukus bei eksperimentuok su jais. Vibratoriumi galite stimuliuoti ne tik genitalijas, bet ir kitas erogenines zonas, pavyzdžiui, krūtų spenelius. Falo imitatorių galite atvėsinti ar pašildyti vandeniu ir taip patirti kitokių pojūčių. Analinį kaištį galite įsikišti į vaginą – dėl savo formos jis puikiai gali priglusti prie G taško ir jį stimuliuoti. Taip pat žaisliukų žaidimuose su savimi neturėtų pamiršti ir vyrai. Išbandykite masturbatorius, analinius žaisliukus, prostatos masažuoklius ar pasiskolinkite merginos vibratorių ir juo pamaloninkite jautriausias savo kūno vietas.
    
Keiskite pozas. Įprastai žmonės masturbuojasi gulėdami ant nugaros ar sėdėdami. Pabandykite tai pakeisti. Išbandykite masturbaciją stovint, tupint, gulint ant pilvo, stovint ant keturių (šiuo atveju, tiksliau – ant trijų). Galbūt fiziškai didelio skirtumo ir nepajausite, tačiau psichologiškai – tai bus kažkas naujo.
    
Pasidarykite erotišką SPA procedūrą. Masturbuokitės vonioje. Išbandykyte erogeninių zonų stimuliaciją dušo srove. Susikurkite jus atpalaiduojančią atmosferą: putos, žvakės, smilkalai, muzika. Kas sakė, kad žaidimai su savimi negali būti romantiški?
    
Žaidimuose su savimi pasiskolinkite idėjų iš meilės žaidimų dviese. Masturbuokitės užrištomis akimis, išbandykite ledo kubelius ant savo kūno, stebėkite save veidrodyje. O galbūt net pabandykite pasimasturbuoti nuošalioje viešoje vietoje (pasistenkite, kad niekas to nepastebėtų) ar išplakite save botagėliu. Nebijokite eksperimentuoti.
    
Išbandykite masturbaciją dviese. Nors įprasta manyti, kad masturbacija yra vieno žmogaus žaidimas. Tačiau išbandyti tai su partneriu gali tapti puikiu prieskoniu meilės žaidimams. Masturbuotis, tuo pačiu metu stebint besimasturbuojantį partnerį, jaudina ypač stipriai. Kitas būdas – seksualiai pozuoti ar šokti, kol mylimas žmogus tenkina save. Taip pat tai geras būdas patirti intymumą, jei esate toli vienas nuo kito. Žaiskite su savimi stebėdami vienas kitą per internetinę kamerą, kalbėdami telefonu ar susirašinėdami.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras