3 erotiški žaidimai šaltai žiemai!

462009094.jpg
 
2 komentarai
Argi paspaudus šaltukui, šių metų žiema neprimena tikros pasakos? Nedrebėkite iš šalčio, o vakarus praleiskite su karšto vyno taure ir sušildykite vienas kitą audringais žaidimais. Juk žiema gali būti tokia romantiška ir tiesiog deginanti!

Siūlome išbandyti keletą erotiškų žaidimų ir pasitikti žiemos šventes  žaismingai ir kaip niekad seksualiai. Te ši žiema būna kontrastinga, šalta, tačiau tuo pačiu ir labai karšta!
 

1. Žaidimas „Mėnesio pažadai“

Nors jau atėjo Trys Karaliai, neskubėkite paslėpti dovanų kojinės, te ji saugo pačius paslaptingiausius poros troškimus. Baigiantis mėnesiui (tiks ir mėnesio pradžia) kiekvienas iš partnerių parašo po 12 seksualinių fantazijų. Pavyzdžiui, erotinis masažas, gilus Blowjob, seksas atsistojus ar panaudojus antrankius, akių raištį ar botagėlį, o galbūt norėtumėte, kad jis ar ji pusryčius patiektų ant savo nuogo kūno?  Kada visi norai bus kojinėje, laukite savaitgalio ir kiekvieną penktadienį ar/ir šeštadienį traukite burtus. Toks žaidimas atvers netradicinį ir kūrybišką požiūrį į asmeninius santykius ir seksą. 


2. Žaidimas "Azartiniai lošimai"
 

Dažnai tam tikros žaidimo taisyklės išvaduoja žmogų nuo jo paties pančių ir jis yra tiesiog įpareigotas vykdyti tai, kas nurodyta, parašyta ar nupiešta. Tikrai bus lengviau pažadinti savo fantazijas, kada žaidimo taisyklės jus privers tai padaryti! Įspėjame, toks nekaltas, vaikų žaidimą primenantis užsiėmimas gali labai nustebinti! Meskite kauliukus  ir pažiūrėkite kas bus...

 


3. Žaidimas "Snieguolės patvarkymas"
 

Paskutiniai senelio šalčio žodžiai buvo : „Dovanėlės jau baigėsi, mieli vaikučiai“. Taigi, atėjo metas  už visą triūsą ir vargą padovanoti kažką sau pačiam, Kalėdų seniui ir jo snieguolei.  Šis žaidimas puikiai tiks, tiems, kurie mėgsta apsipirkinėti dviese. Žaidimo taisyklės:  porelė atėjusi į prekybos centrą išsiskirsto 5 – 7 minutėms. Kiekvienas į savo krepšį dedasi tas prekes, kurios  tiktų naudoti erotikos tikslais (pavyzdžiui, elementai – pajėgumui, šokoladas – didesniam libido, žvakės – vaško liejimui ant kūno ir kt.).

Svarbiausia pasitelkti fantaziją, o laimės tas, kuris savo krepšelyje turės daugiau seksualių atributų. Taigi, kas bus patvarkytas, ar senelis, ar snieguolė, priklausys nuo krepšelio turinio ir tvirtų argumentų, kaip pasirinktas prekes bus galima panaudoti seksualiniais tikslais.
 Tikimės, kad nestokojate nei humoro, nei fantazijos, tad tokie paprasti žaidimai tikrai atneš kažką naujo, neatrasto,  seksualaus ir labai žaismingo į kiekvienos poros gyvenimą. Argi nenuostabu atrasti aistrą ir meilę iš naujo!


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
ieskau nimformanes
Prisijunkite prie diskusijos...tikrai mielai paverqausiu laizysiu AUKSTAKULNIUS kad qerai su byzunu kaip verqa paaukletu ir padarytu AUKSINI man laizysiu kurtik isakys qalima ir PORAI nuciulpsiu
Naujas komentaras