10 moters savybių, kurias vyrai laiko svarbiausiomis

grozis-moteris-portretas-65988970.jpg
 
5 komentarai
Yra dalykų, kurie vyrams patinka labiau nei didelė krūtinė ar dailus užpakaliukas. Žinoma, išvaizda – pirmas dalykas, kurį pastebi vyras, tačiau tai nėra svarbiausia. Pateikiame sąrašą dalykų, kurie vyrams labiausiai patinka moteryse. Ir, žinokit, išvaizda nebuvo sąrašo viršūnėje!

10 dalykų, kurie vyrams patinka labiausiai, išskyrus seksą:

1. Mokėjimas išklausyti

Taip, ši savybė patinka visiems, tačiau, deja, ne visi mokamės klausytis: laikomės savų nuostatų, ir nepriimame kitų nuomonės. Kai klausotės, ką kalba kitas, parodote jam, kad Jums iš tikrųjų rūpi, ką jis sako.

2. Spontaniškumas

Kai poroje bent vienas yra spontaniškas, santykių neslegia rutina. Ši savybė vyrams patinka dar ir dėl to, kad jie, kaip ir moterys, mėgsta būti nustebinti.

3. Geri vairavimo įgūdžiai

Taip, Jūs perskaitėte teisingai – dauguma vyrų mano, kad moderni moteris turi vairuoti automobilį. Ir, maža to, turi tai daryti puikiai.

4. Pozityvumas

Dauguma vyrų pripažins, kad zyzimas – bene labiausiai erzinanti moterų savybė. Taip, moterys iš tiesų linkusios skųstis: blogas oras lauke, nėra ką apsirengti, nuobodu, nesiseka darbe... ir dar daug daug visko. Taigi, vyrams patinka, kai moterys nusiteikusios pozityviai, bent jau kuo ilgesnį laiką.

5. Gebėjimas mėgautis maistu

Nieko tokio valgyti sveikesnį maistą ar normuoti jo kiekį, tačiau liguistas kalorijų skaičiavimas tikrai erzina. Vyrams patinka, kai su savo partnere gali skaniai ir sočiai pavalgyti, be jokių nuogąstavimų, kiek kalorijų suvartosite.

6. Geri kulinariniai įgūdžiai

Nors šiais laikais ir vyrai gana dažnai pademonstruoja savo kulinarinius gebėjimus, tačiau dauguma vyrų norėtų, kad ir partnerė mokėtų gaminti.

7. Ieškanti kompromiso

Kartais tikrai sudėtinga priimti bendrus sprendimus, tačiau ką daryti, jei abu užsispyrę laikosi ir savo nuomonės? Belieka ieškoti kompromiso, o tai tikrai sunku padaryti, jei moteris nėra linkusi nusileisti.

8. Rūpestingumas

Kad parodytumėte dėmesį, nepakanka kartoti, kaip jį mylite – tai reikia įrodyti ir veiksmais. Jei jis pavargęs, padarykite masažą, kai serga – parneškite vaistų. Vyrams tikrai svarbu žinoti, kad partnerės juos tikrai myli, ir tai parodo ne tik žodžiais.

9. Stiprybė

Vyrams nepatinka moterys, kurios nuolat verkšlena, jie šalia savęs labiau norėtų psichologiškai stiprios moters, kuri sugebėtų spręsti problemas.

10. Besirūpinanti savimi

Niekam nepatinka apsileidusios moterys. Turime omeny ne tik jos išvaizdą, bet ir veiklą. Vyrų teigimu, moterys turi užsiimti tuo, kas joms patinka, ir neleisti sau... „atbukti“.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (5)
prajuokino:)straipsni rase 200% vyras. Siais laikais, kad vyrai bent kelias savybes is situ isvardintu turetu, tai jau butu svajonu vyru. O jei moteris butu kaip cia rasoma, nu ka tik: grazi, nesmirdinti, pasitempusi, nusileidzianti vyrui konflikto metu, nuolanki, kulinare, profe vairavimo sryti, rupestinga, edanti ir nestorejanti, isklausanti vargsa vyra moteris...vaje vaje. Dar keista, kodel nepaminejo, kad gera lovoj turi but, ne gulinti lenta.
Bet ir vyras tada turi būti ohoho
su tokiom savybem moteriai ir vyro nebereikia :)
banalu ir nebeidomu....
Tiesa ;)
Naujas komentaras