3 situacijos, kada moterys manipuliuoja vyrais

moteris-57ac7ab2370bf.jpg
 
1 komentaras
Kai moteris yra suinteresuota gauti kažką iš vyro, ji yra tvirtai pasiryžusi siekti savo tikslo, o tiesiausias kelias į jį, tai moteriškų ginklų ir tam tikrų gudrybių panaudojimas. Net jei jūs ir manote, kad jūsų mylimoji manipuliuoti nemoka, atminkite, kad tokia jau yra moters prigimtis, ir kiekviena dama geba palenkti jus į savąją puse, kai tik to jai prireikia. Taigi, apžvelkime pagrindines gyvenimiškas situacijas, kada moterys manipuliuoja vyrais.

Kaip planuojate atostogas

Ji nori vykti prie jūros, o jūs norite pėsčiomis keliauti į turistinį žygį. Kaip tokiu atveju moterys siekia rasti kompromisą? Visą likusį laiką iki atostogų, ji gamins jums skanią vakarienę, o į jūsų visus prašymus jūsų mylimoji bus paruošusi teigiamą atsakymą. Artėjant link  lemtingosios atostogų dienos ji ims jums pasakoti, jog prie jos mėgstamiausio kurorto yra nuostabi vieta žvejybai, kur kimba visada. Taip pat jūsų dama būtinai pasitelks ir visą moterišką  žavesį bei bus nusiteikusi itin seksualiai: kalbės tyliai į ausį švelnius žodžius, sakys komplimentus ir be jūsų ji negalės išgyventi nė minutes. Po romantiškos nakties, praleistos prieš pat kelionę, jūs galvojate, kad ji geriausia, kas tik galėjo nutikti jūsų gyvenime, tačiau išaušus lemiamai minutei, pamatote, kad ji nėra linkusi derėtis ir atsisako vykti į žygį. 

Kažkas sugedo arba neveikia

Šiuo atveju moterys naudoja pagrindinį ginklą – ašaras. Tuo metu ji būna panaši į apleistą vaiką, kurį visi siekia įskaudinti bei įžeisti. Dažniausios situacijos, kuomet ji pasitelkia ašaras ir raudas: sugedo jos automobilis, kompiuteris, nepavykta įjungti mobiliojo telefono, sugenda bei neveikia kiti elektroniniai prietaisai. 

Kai ji nori neplanuotų brangių pirkinių

Jūs abu taupote ir gerai žinote, kad net pačiai mylimiausiai moteriai negalite išleisti tiek, kiek ji ,galbūt, norėtų, tačiau kartais nutinka taip, kad ji tiesiog negali ramiai praeiti pro kailių salono ar juvelyrinių dirbinių vitrinas. Tokio apsilankymo prekybos centre rezultatas – mylimosios šypsena ir begalinis jos dėkingumas jums. Kaip ji to pasiekia?  Greičiausiai ji nesielgs kaip akiplėša ir nemaldaus jūsų leisti sau tokio brangaus pirkinio. Priešingai, ji taps abejinga savo išvaizdai, o savo nekokią padėtį kontrastingai išryškins pabrėždama, kad štai jos kolegė įsigijo "Louboutin" batelius iš naujausios kolekcijos ar  jos geriausia draugė nuo savo vyro dovanų gavo  prabangius kvepalus. 

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (1)
3 situacijos: finansai, seksas ir jausmai. O visa kita - jos labai nuoširdžios ;)
Naujas komentaras