Ar tarp jūsų tvyro meilės chemija?

shutterstock_736044826.jpg
 
Kai imame susitikinėti su nauju partneriu, dažniausiai pastebime ar tarp mūsų yra chemija. Tai ypatingas dalykas, dėl kurio jaučiame natūralią trauką.

Labai dažnai gana paprastai galime pasakyti, jog chemija yra. Tačiau yra ir subtilesni ženklai, kurie reiškia, kad chemija tarp judviejų egzistuoja ir į juos tikrai verta atkreipti dėmesį.

Dažniausiai žmonės beveik iš karto gali nujausti ar juos ir partnerius galėtų jungti meilės ryšys. Tačiau tam tikri dalykai kartais trukdo pažinti žmogų. Daugelis mano, kad santykių chemija yra tik fizinis potraukis. Jei jūs ieškote kažko paprasto, tokio tipo chemija yra svarbi jau nuo pirmojo susitikimo. Tačiau, jei ieškote kažko rimtesnio ir ilgalaikio, chemija gali pasireikšti ir kitokiais būdais.

Susitelkdami į bendrus interesus, vertybes ir įsitikinimus galėsite nujausti ar esate suderinami vienas su kitu. Tačiau net tada, jei pirmasis jausmas nebuvo labai stiprus, su laiku galite pajusti, jog tarp jūsų geresnė chemija, nei manėte.

Natūralus akių kontaktas

Kalbant bendrai, akių kontaktas yra paprastas būdas užmegzti ryšį. Tačiau kai kuriose situacijose tai gali sukelti gana keistus jausmus. Todėl, jei pastebėjote, kad akių kontaktas su nauju partneriu natūralus ir jaukus, greičiausiai, tarp jūsų tvyro chemija. Akių kontakto palaikymas yra puikus būdas parodyti susidomėjimą ir padeda kurti intymumą.

Prisilietimai

Kai tarp žmonių tvyro meilės chemija, jie natūraliai ieško būdo suartėti ar prisiliesti vienas prie kito. Jei nuolat pastebite, kad partneris jus priliečia, tai reiškia, kad mėgaujatės vienas kito kompanija. O kai susijaudinate liesdami partnerį, tai ženklas, jog tarp jūsų tikrai tvyro chemija.

Kai esate su partneriu negalite nesišypsoti ir nesijuokti

Jei negalite nustoti šypsotis ar juoktis, kai esate šalia partnerio, tai puiki pradžia. Buvimas šalia jo turi kelti šypseną. Jei turite panašų humoro jausmą, reiškia, esate neblogai suderinami. Tai taip pat parodo, kad galite būti laimingi tiesiog mėgaudamiesi vienas kito draugija. Ir tai yra ženklas, kad tarp jūsų tvyro natūrali chemija.

Šalia partnerio jaučiatės jaukiai ir patogiai

Gera chemija su žmogumi dar nereiškia, jog judu intensyviai traukia vieną prie kito. Kai kurie žmonės tikisi pajausti besidaužančią širdį ir drugelius pilve ir tai yra jų potraukio ir chemijos indikatorius. Tačiau tai ne visada yra tiesa. Pats teisingiausias chemijos rodiklis – natūralūs pokalbiai ir puikus jausmas būnant kartu. Nors komforto jausmas gali ne taip jaudinti, kaip drugeliai pilve, tačiau tokio tipo chemija gali padėti pakloti tvirtus pamatus ateities santykiams.

Mokotės naujų dalykų

Chemija nėra fizinis suderinamumas ir potraukis. Chemija pasireiškia daugybe formų - žinosite, kad ji yra tada, kai dėl žmogaus norėsite būti geriausia savo versija. Tai gali skambėti kaip sunki užduotis, tačiau suderinamos poros visada kelia iššūkius vienas kitam įvairiausiuose lygmenyse. Svarbu ne tik fizinis potraukis, bet ir intelektualinis suderinamumas.

Jūsų kūnas reaguoja į partnerio

Labai svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, ką sako jūsų kūnas. Pavyzdžiui, ar norite partnerį liesti? Ar atsisukate į partnerį visu kūnu, palaikote akių kontaktą, pasilenkiate, kai klausotės? Ar prieitumėte arčiau, jei partneris to norėtų? Jei norite glaustis prie partnerio, tai ženklas puikiai fizinei chemijai. Visada stebėkite savo fizinius aistros ir potraukio pojūčius. Jei šių jausmų nėra – jų ir nebus.

Laikas skrieja nepastebimai

Nuobodus filmas ar pasimatymas su žmogumi, kuris netraukia, visada prailgsta. Tačiau, jei laiką leidžiate su žmogumi ir laikas tiesiog praskrieja nepastebimai, tai ženklas, jog tarp jūsų tvyro chemija. Puikus pokalbis ir stiprus ryšys privers pradingti visą kitą, įskaitant laiko nuovoką.

Kartais chemija su kitu žmogumi yra akivaizdi ir intensyvi. Tačiau taip būti neprivalo. Jei pastebėjote kuriuos iš šių subtilių požymių, tarp jūsų tikrai tvyro kažkas nepaprasto.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras