Ar tu jam patinki? Žinoma, kad ne!

people-2561578-960-720(1).jpg
 
Moteris, pradėdama bendrauti su vyru, dažniausiai užduoda vieną ir tą patį klausimą - ar aš jam patinku? Pirmų pasimatymų susižavėjimas taip apsvaigina dažną moterį, todėl nenuostabu, kad ji pradeda kurti planus apie vestuves, bendrą jų ateitį ir būsimų vaikų vardus.

Vyrai elgiasi visiškai priešingai. Apie ateitį kartu jie nepradeda mąstyti vos judviem susitikus, tačiau reikėtų įsidėmėti du svarbius dalykus:

Pirma, jeigu jis pats tau rašo, skambina, pats pasiūlo kur nors nueiti ar pakviečia papietauti, vadinasi, tu jam patinki. Vyrai negaišta laiko su tomis, kurios jau pirmo pasimatymo metu nepasirodė vertos jų dėmesio ir laiko. Jeigu jis skiria tau laiko, vadinasi, jis nori tave pažinti geriau.

Antra, jeigu jūsų bendravimas nenutrūko po pirmo susitikimo, vadinasi, tu jam patinki. Galbūt jis nėra tavęs taip karštai įsimylėjęs kaip tau gali pasirodyti. Juk jis pats dar nėra tikras, ar jis tau patinka. 

Duok jam erdvės

Vyrai nemėgsta vadovaujančių moterų. Lovoje moteris gali (kartais net ir privalo!) dominuoti, ypač jei tai patinka vyrukui. Kalbant apie santykius, čia iniciatyvą turėtų perimti ir tvirtai laikyti rankose vyras.

Turi jam duoti erdvės. Jeigu jis jaus, kad tu jam patinki, tikrai taip lengvai tavęs nepaleis. Tačiau vos išgirdęs apie įsipareigojimus, t. y. vestuves ir tavo tiksintį biologinį laikrodį, kaip mat pasišalins (nebent ir pats apie tai mąsto ir nori visko kuo greičiau). 

Ar jis man patinka?

Niekada nesistenk jam patikti - būk tokia, kokia esi. Klausimą ar aš jam patinku keisk į ar jis man patinka. Jeigu po antro / trečio / dešimto pasimatymo jūs vis dar kartu, jau ir taip aišku, kad tu jam patinki. Geriau išsiaiškink, kokią ateitį turi jūsų susitikinėjimai. Ar tu nori visa tai tęsti toliau? 

Kad tai išsiaiškintum, užduok sau šiuos klausimus:

  • Kokias charakterio savybes turi turėti mano mylimasis?
  • Kokių charakterių savybių negaliu toleruoti?
  • Kokio man reikia vyro?
  • Ar galėčiau toleruoti tas vyro savybes, kurios man nėra priimtinos?

Atsakiusi į šiuos klausimus suprasi, kokios vyro charakterio savybes tau yra patrauklios. Tu turi išsiaiškinti, kokio partnerio ieškai ir tik tada suprasi, ar vyras, su kuriuo susitikinėji, yra Tas Vienintelis. 

Dažnai moterys susižavi neseniai sutiktu vyru visiškai  ir nekreipia dėmesio į tai, ar jis jai apskritai patinka. Jis yra aukštas, išvaizdus, laido komplimentus, gerai uždirba - tobulas vyras!

Tačiau tobuli vyrai myli tik tas moteris, kurios jiems yra tobulos. Jeigu jis nematys tavęs kaip jam tobulos moters, nieko gero iš to nesigaus.

Patiksi tokia, kokia esi

Vyrai myli natūralias moteris. Tai nereiškia, kad turi būti be makiažo ir priaugintų plaukų. Jeigu tau to reikia, turėk viską, tačiau nesistenk jam patikti bet kokia kaina.

Natūrali moteris - tai ta moteris, kuri žino savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Ji pasitiki savimi ir jaučiasi gana užtikrinta darydama tai, kas jai patinka. Ji nebando apsimesti geresne už kitus, nes labiausiai vertina save tokią, kokia ji iš tiesų yra.

Nebandyk vyrui įsiteikti ir būti tokia, apie kurią jis svajoja. Verčiau pagalvok, ar jis tau iš tiesų patinka ir yra būtent Tas Vienintelis, apie kurį visada svajojai. 

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras