Įdomios pasimatymų idėjos, kai kišenėje švilpauja vėjai

165.jpeg
 
Ką daryti, jei norisi nustebinti antrą pusę nekasdieniu pasimatymu, o biudžetas itin ribotas? Štai keletas idėjų:

Kino vakaras

Surenkite privatų kino seansą namie: susikurkite jaukią aplinką, čia jums padės žvakės, lemputės, pagalvėlės, jaukūs pledai. Nepamirškite kalno spragėsių ir gėrimų. Repertuarą rinkitės pagal savo skonį: trileriai, siaubo filmai, o gal erotinė juosta? Toks pasimatymas leis jums abiem atsipalaiduoti, gerai praleisti laiką ir nekainuos daug. 

Masažo salonas

Puiki idėja romantiškam vakarui – kodėl gi neatidarius masažo salono namie? Smilkalai, žvakės, pritemdytos šviesos ir kvapūs aliejai – visa tai sukurs erotišką ir paslaptingą atmosferą. Nieko tokio, jei abu nesate masažo specialistai – tiesiog glostykite, lieskite vienas kito kūnus ir mėgaukitės intymiomis akimirkomis kartu.

Piknikas

Kas sakė, jog piknikas tik šiltuoju metų laiku? Apsirenkite šiltai, į termosą įsipilkite karštos kavos ir pirmyn į gamtą! Gamtoje pailsėsite nuo miesto triukšmo, pajudėsite, pravalysite galvą nuo negatyvių minčių, taip pat turėsite puikią progą pabūti kartu. 

Išbandykite naują virtuvę

Sugalvokite, kokios šalies virtuvę norėtumėte išbandyti ir gaminkite kartu! Receptų nesunkiai rasite internete: kinų, japonų, vietnamiečių, meksikiečių, ar kokios tik norite šalies tradicinių receptų tūkstančiai. Žinoma, jei nesate patyrę virtuvės asai, rinkitės paprastesnius, lengviau pagaminamus patiekalus. Gaminimas drauge jums suteiks daug atradimų, taip pat suartins, na ir žinoma, jei jums pasiseks, turėsite iš tiesų skanią vakarienę.

Aplankykite parodą

Daugelyje miestų yra muziejų ar galerijų, kur galima rasti nemokamų, arba kelis eurus kainuojančių parodų ar kitų renginių. Aplankydami parodas lavinsite savo meninį skonį ir išprusimą, praplėsite akiratį, pasikultūrinsite – tai abiem išeis į naudą, taip pat neiššvaistysite pinigų.

Trumpa kelionė

Tai gali būti kelionė į kitą miestą: juk kiek daug iš tiesų nepaprastų, lankytinų objektų yra mūsų šalyje: medžių lajų takas, Birštono apžvalgos bokštas, Druskininkai, pajūris ir kt. - visos šios vietos nemokamos, todėl jums kainuos tik benzinas. Pakeitę aplinką, pasijusite laimingesni, išėję iš rutinos ir tai bus puikiai praleistas laikas drauge.

Eikite prie vandens telkinio.

Galbūt gyvenate netoli upės, ežero ar net jūros. Pasiūlykite savo simpatijai praleisti laiką prie vandens telkinio ir paruoškite užkandžių. Moterims patinka, kai vyrai myli gyvūnus, todėl būtų nebloga mintis kartu pašerti antis.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras