Jo tobula moteris: kokia Ji?

sexy-couple-14.jpg
 
Visi vyrai - kiaulės, teigia nusivylusios moterys. Vyrams, jų nuomone, reikia tik sekso. Žinoma, nė vienas neatsisakytų ir namų tarnaitės, prižiūrinčios namus ir gaminančios valgyti. O dar jei numestas kojines surinktų ir jas išskalbtų… tobula moteris!

Tačiau tik maža dalis prisipažins, kad jiems moters reikia tik dėl sekso. Juk vyrai, kaip ir moterys, nori būti išklausyti ir turėti tokią mylimąją, su kuria galėtų ne tik aistringai mylėtis, bet ir nuoširdžiai pasikalbėti bei smagiai leisti laiką.

Tau nereikia būti didžiakrūte blondine, kruopščiai prižiūrinčią svorį. Vyrams reikia kai ko kito.

Pati geriausia draugė

Idealiausias vyro variantas - tai moteris, su kuria gali pasikalbėti apie džiaugsmus ir rūpesčius, sportą, žvejybą ar juokingus memus internete. Galbūt moteris tiek daug nesidomi futbolu, tačiau mielai išleidžia jį pažiūrėti rungtynių su draugais, o jam grįžus paklausia, kaip pasibaigė mačas. Greičiausiai ji nė nesupranta apie žvejybą, o politika visiškai neįdomi, tačiau išklauso jo pozicijos ir diskutuoja apie artėjančius prezidento rinkimus.

Vyrai nori kalbėtis ir būti išklausyti, todėl pirmiausia abu turėtumėte jaustis gerai kalbėdami. Bendros pokalbių temos gali suartinti žmones ir padėti geriau vienas kitą pažinti.

Galbūt tu tikrai gerai gamini valgį, esi paklusni lovoje ir tiesiog nuostabi namų šeimininkė, tačiau jei jis nesijaus su tavimi kaip su gera drauge, gali viską pamiršti.

Pati geriausia meilužė

Tu mėgaujiesi seksu, pati imiesi iniciatyvos ir visiškai nesidrovi savo kūno. Jautiesi tikra sekso diva, nes manai, kad pats geriausias dalykas gyvenime yra orgazmas. Ypač orgazmas su mylimu žmogumi.

Tiek vyrai, tiek ir moterys turi kompleksų, kurie kartais neleidžia visiškai atsipalaiduoti lovoje. Juk mes visi nesame idealūs, todėl neturėtume gėdytis savo kūno. Ideali moteris nežino, kad yra gėda miegamajame. Galbūt ji kartais susigėsta, tačiau žino, kad kuklumui nėra vietos lovoje.

Leisk atsiskleisti savo seksualumui ir mėgaukis tuo. Vyrai dievina atsipalaidavusias moteris. Ypač tas, kurios mėgaujasi seksu. Mylėkis, pasidalink su juo savo fantazijomis, eksperimentuokite ir niekada nesustokite kurstyti aistros santykiuose. Juk vyrams meilužės prisireikia tada, kai nesugeba sukurti intymaus ryšio su mylimąja. Todėl užkirsk tam kelią ir mėgaukis seksu kartu su juo. Juk seksas nėra prievolė - tai abipusė nauda tiek jam, tiek ir tau.

Pasitiki ir tiki savimi

Vyrams nepatinka girdėti iš moters, kad ji yra stora ir negraži. O jeigu dar sugalvoja laikytis dietos… Tikras siaubas! Kas baisiausia, kad tokiems moters veiksmas vyras negali pasipriešinti. Jeigu jis kažką pasakys, vadinasi, jos nemyli…

Niekada nesakyk vyrui, kad esi stora - apie svorį skųskis draugei. Taip pat nevaržyk savęs valgydama. Jeigu nori valgyti, tačiau nori numesti kelis kilogramus, stenkis suvalgyti perpus mažiau. Nepamiršk daug judėti - jei nenori lankyti sporto salės, pradėk bėgioti ar daugiau vaikščioti.

Vyrai myli savimi pasitikinčias moteris. Savimi pasitikinti moteris yra pati patraukliausia visame pasaulyje, prieš kurią nublanks kiekvienas modelis. Kuomet moteris jaučiasi gerai savo kūne, ją mylės ir vyras. O ir kitos moterys neatrodys tokios įdomios.

 

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras