Jos tobulas vyras: koks Jis?

maisto-gaminimas-75690463.jpg
 
Kad mane mylėtų ir pas kitas neitų - greičiausiai taip atsakytų moterys į klausimą, koks yra tobulas vyras jų akimis. Žinoma, kiekvienos moters atsakymai gali skirtis, tačiau viena aišku - moterys bijo neištikimų vyrų.Tačiau ne visi vyrai yra neištikimi ir tikrai yra tų, kurie nori būti amžinai laimingi su Ta Vienintele. Tau tikrai nereikės prisiekti amžinai ją mylėti taip bandant įrodyti savo meilę ir rimtus ketinimus.

Klausi, koks turi būti tobulas vyras moters akimis? Atsakymą rasi čia.

Atviras

Moterys viską nujaučia. Jos turi gerą intuiciją, todėl tau nieko nepavyks nuo jos nuslėpti. O kodėl turėtum kažką slėpti, jeigu ją myli? 

Moterys mėgsta atvirus ir sąžiningus vyrus. Kartais išdavystė neatrodo tokia skaudi ir gniuždanti, jeigu prisipažįsti. Santykiai, paremti atvirumu, trunka daug ilgiau, nes partneriai pasitiki vienas kitu. 

Melo kojos trumpos, todėl jeigu pradėjai megzti rimtus santykius su moterimi, nesistenk apsimetinėti ir parodyk jai, koks iš tiesų tu esi. Juk po vieno nekalto melo gali sekti ir kiti, daug sunkesni melai. O po jų susigrąžinti jos pasitikėjimą bus labai sunku.

Tvirtas

Tvirti vyrai - patys seksualiausi ir vyriškiausi vyrai. Tai nereiškia, kad emancipuotos moterys nenori šiek tiek valdingo, bet tuo pačiu tvirtą nuomonę turinčio vyro. Vyras turi būti ta atrama, kuria pasitiki ir tiki moteris. Jeigu tu nepasitiki savimi, kaip tavimi patikės mylimoji?

Nėra nieko blogiau už vyrą, kuriam tinka viskas, ką pasiūlo mylimoji. Pirmaisiais draugystės mėnesiais tai gali būti pateisinama, tačiau tai neturėtų tęstis visada. Neleisk jai spręsti, ką veikti savaitgalį ar kokį megztinį dėvėsi rytoj darbe. Jeigu tu leisiesi būti globojamu, ji tave mes vos tik radusi vyriškesnį vyrą, kuris jai pasipriešins. Juk suaugusio vaiko nenori nei viena moteris...

Tvirtas, savo nuomonę turintis vyras moteriai bus įdomus ir suteiks saugumo jausmą. Ji nori, kad ja ir būsimomis atžalomis būtų tinkamai pasirūpinta, o tingus, savo nuomonės neturintis vyras, niekada to nepadarys.

Romantiškas

Moterys myli romantiką, o romantiškus ir nebijančius parodyti savo jausmus vyrus myli dar labiau.

Romantika - tarsi saldus santykių prieskonis, kurio turi nepamiršti kiekvienas vyras. O romantika gali susidėti iš mažų, bet malonių staigmenų jai. Sutvarkyti namai, paruošta vakarienė žvakių šviesoje, bilietai į kiną ar seksualus apatinis trikotažas. Stenkis ją pamaloninti ne tik tada, kai jai sunku, bet ir įprastomis akimirkomis. Tai ji įvertins ir dar karščiau tave pamils.

Moterims reikia rodyti dėmesį, nes tai joms yra jūsų meilės ženklas. Be to, kasdienybė nėra tokia žavi, o rutina gali kaip reikiant išvarginti. Todėl gėlių puokštė jai vieną kartą per mėnesį yra ne prievolė, o malonus įprotis. 

Sugebantis ją prajuokinti

Liaudies išmintis byloja, kad juoktis yra sveika. Ir netgi privaloma! O vyrai, sugebantys prajuokinti moterį, yra ypač geidžiami.

Vyras turi mokėti pajuokauti ir kartais nepabijoti pasijuokti iš savęs. Tai parodys, kad esi pasitikintis savimi, pozityvus (jei net blogiausioje situacijoje sugebi atrasti kažką pozityvaus) ir lengvai bendraujantis. 

Aišku, juokauti visur ir visada nereikėtų, nes tai parodys, kad nesi labai rimtas žmogus. Tačiau neturėtum kiekvieną akimirką būti susiraukęs ir kažko nepatenkintas. Turėtum jausti, kada reikėtų pajuokauti ir kada susilaikyti. 

 

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras