Ką daryti, jei galvojate apie eks?

liudesys-78553541.jpg
 
Kartais gali būti sunku suprasti ar tikrai pamiršote buvusius santykius. Jūs galite manyti, kad pajudėjote į priekį ir tikrai tuo tikėti, tačiau staiga suvokiate, kad vis dar galvojate apie eks. Idealiu atveju, jūs žinote, kada esate vėl pasirengęs susitikinėti, o kai tai padarote, jūs visiškai nebemąstote apie buvusią antrą pusę.

Jūs nesate pasirengęs kitiems santykiams tol, kol nebemąstysite apie eks nors vieną dieną ir jausitės gerai būdamas vienišas. Savo vienišais momentais, emocinio silpnumo metu ar vėlai vakare, jūs vis dar galvojate apie eks? Tačiau kartais tai gali išlįsti, kai jau sukūrėte naujus santykius.

Taigi, kas nutinka, jei suvokiate, kad negalite nustoti galvoti apie eks, tačiau jau susitikinėjate su nauju žmogumi? Kas, jei manėte, kad viską pamiršote, tačiau tai vis grįžta į jūsų mintis? Na, tik todėl, kad apie tai galvojate, nereiškia, kad nesate vėl pasiruošęs susitikinėti. Gali būti, jog šiuo metu sprendžiate tam tikras problemas, susijusias su santykiais. Tačiau kartais tai tikrai reiškia, kad nepamiršote buvusiojo ar buvusiosios.

Laikas panaršyti po sielą ir, jei jūs negalite nustoti galvoti apie eks net tada, kai esate su nauju žmogumi, štai kaip su tuo susidoroti.

Supraskite savo jausmus

Visų pirma, nepanikuokite ir nemanykite, kad tai reiškia, jog tikrai norite susigrąžinti eks. Yra daugybė skirtingų priežasčių, dėl kurių jus kankina mintys apie eks. Ar jūs galvojate apie buvusią meilę todėl, kad norite būti su juo (ja)? Ar jūs kartu buvote ilgą laiką ir galvojimas apie tai tapo įpročiu? O gal jūs vis dar pykstate dėl to, kad nutrūko santykiai? Yra be galo daug priežasčių, todėl turite aiškiai suvokti savo jausmus.

Net jei ir neatrodo, kad vis dar jį (ją) mylite, jei nuolat apie tai galvojate, net jei manote, kad nekenčiate eks, tai gali būti ženklas, kad nepamiršote tų santykių. Galiausiai meilės priešingybė nėra neapykanta, tai abejingumas. Pyktis yra ryšio forma, tačiau susidomėjimo praradimas yra paleidimo forma. Jei tai jūsų daugiau nebedomina, reiškia, pamiršote.

Kartais esame apsėsti to, kaip nekenčiame savo eks ir todėl judėjimas į priekį tampa neįmanomas, todėl manome, kad vis dar mylime. Ir kartais sunku suprasti skirtumą. Jei dažnai mąstote apie eks, gali būti, jog kažkas vyksta, todėl svarbu išsiaiškinti kas tai.

Kai suprasite savo jausmus, pasikalbėkite apie tai su partneriu

Kai žinosite ką jaučiate savo eks, turėtumėte apie tai pasikalbėti su dabartiniu partneriu. Neturite kalbėtis apie tai, kol neišsiaiškinote ką jaučiate, tačiau kai tik būsite tikras savo jausmais, aptarkite šią temą. Kad ir kaip jaučiatės, jūsų partneris nusipelnė tai žinoti.

Taip pat svarbu kalbėtis sudarius planą. Kai kalbėsitės su partneriu, turite sutarti dėl to, kas jums abiems tinka. Jei vis dar kalbatės su savo eks, turėtumėte atsitraukti, nors trumpam. Taip pat galėtumėte apsvarstyti porų terapijos galimybę arba buvimą atviresniu su partneriu apie savo buvusius santykius. Kartais profesionalas gali padėti nušviesti situaciją arba padėti susidoroti su jausmais, dėl kurių sunku judėti į priekį. Kad ir kaip būtų, turite strategiją sukurti kartu.

Nuspręskite ar jūs tikrai pasiruošęs būti santykiuose

Galiausiai svarbu nuspręsti ar jūs esate pasiruošęs būti šiuose santykiuose. Tai priklauso nuo jūsų jausmų eks ir buvusiems santykiams ir to, kaip dabartinis partneris dėl to jaučiasi. Vienas dalykas, kai jūs manote, kad esate pasiruošęs, tačiau jūsų partneris gali su tuo nesutikti. Be to, yra didelis skirtumas tarp buvimo pasiruošusiu ir buvusių santykių pamiršimo.

Gali būti, kad su partneriu nuspręsite, kad jau esate pasiruošęs naujiems santykiams. Jei vis dar jaučiatės įskaudintas ar piktas ant savo eks ir dėl to negalite nustoti apie jį galvoti, jūsų partneris gali tai suprasti. Taip pat šią problemą galite spręsti kartu ir padėti vienas kitam. Tačiau, jei minčių apie eks priežastis yra šilti jausmai, o jūsų naujasis partneris jums tiesiog atstoja eks – tai nėra teisinga, todėl turite pasvarstyti apie santykių nutraukimą.

Žinojimas ar tikrai pamiršote savo eks, nėra paprastas, ypač, kai jau esate su kuo nors kitu. Jei eks nuolat atsiduria jūsų mintyse, pamėginkite nepanikuoti. Tiesiog rimtai pagalvokite apie tai ar jis vis dar ką nors jums reiškia ir pasikalbėkite apie tai su dabartiniu partneriu. Gali būti, kad nesate pasiruošęs šiems santykiams arba, kad vis dar jaučiate širdgėlą ir turite rasti būdą atsitiesti. Kad ir kaip būtų, būkite atviras.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras