Ką daryti, jei nejaučiate saugumo santykiuose?

pokalbis-597230aa8ac9f(3).jpg
 
Jei kada pastebėjote, jog kreipiate dėmesį į smulkmenas, kurias daro jūsų partneris (ar ko nedaro) ir negalite sustoti dėl to nervintis, tai gali reikšti, jog jūsų santykiams trūksta saugumo.

Gal imate nervintis, kai partneris neatrašo į žinutes, o gal mąstote, ką reiškia, jei nesimatėte kelias dienas? Ir nors gali pasirodyti, jog darote iš musės dramblį, šis nerimas iš tikro gali rodyti didesnę problemą.

Žmogus jaučiasi nesaugiai, kai intuicija sako, jog kažkas negerai. Ir tai tampa gaire, rodančia, jog santykiuose trūksta saugumo. Pavyzdžiui, jei nuolat jaudinatės, kad partneris jums neatrašo į žinutes, tai gali reikšti, kad nepasitikite juo ar tai, jog jam derėtų daugiau su jumis komunikuoti. Atpažindami tai ir kalbėdami apie tai su partneriu gali sukurti saugumą. Geriausia, jei būsite atviras, vertinsite savo ir partnerio jausmus ir palaikysite pokalbius, kurie padės sukurti pasitikėjimą.

Jei tai padarysite, bus lengviau jaustis saugiai, nesvarbu kas nutiks. Pasitikėjimui sukuri reikia laiko. Taip pat reikia nuoseklumo ir pažadų vykdymo, nuoširdžių pokalbių su partneriu ir atvirumo apie savo jausmus. Skaitykite ir sužinosite, ar sutelkiate dėmesį ne ten, kur derėtų ir dėl to nejaučiate pasitikėjimo partneriu.

Kiek laiko praleidžiate kartu

Jei jaučiate nerimą ar nesaugumą santykiuose, galite imti kreipti dėmesį į tai, kiek laiko praleidžiate drauge ir naudojate tai kaip būdą pamatuoti partnerio įsipareigojimą jums.

Kai dėl to nerimaujate, nuolat mąstote apie tai, kiek laiko praleidžiate kartu ir kiek atskirai. Įmanoma net jausti pavydą dėl kitų partnerio santykių, nes dėl jų jis mažiau laiko leidžia su jumis.

Visų pirma, turėtumėte išsiaiškinti kodėl taip jaučiatės. Ar esate susirūpinęs dėl to, kokie stiprūs jūsų santykiai? Kai tai išsiaiškinsite bus lengviau gerinti santykius.

Kas atlieka buities darbus

Daugelis žmonių, kurie nejaučia saugumo santykiuose, nuolat rūpinasi dėl finansų ir buities darbų ir susierzina, jei pastebi nelygybę. Ir nors tai pasirodyti gali bet kokiuose santykiuose, labiausiai tikėtina, kad tai nutiks, ji nesijausite vertinamas partnerio ar, jei jis nebus visiškai jums atsidavęs.

Gali padėti, jei nepamiršite, kad nors abu partneriai turi kreipti dėmesį į kito norus ir prisidėti prie santykių vienodai, būna laikų, kai tam tikros aplinkybės priverčia vieną iš partnerių stengtis labiau. Tačiau, jei šis nerimas nepraeina, pagalvokite kodėl nuolat jaudinatės dėl pinigų ir buities. Gali būti, jog jums trūksta saugumo santykiuose ir tai juos gadina.

Ką daro partneris socialinėje erdvėje

Jei jaudinatės dėl to, ką partneris viešina socialiniuose tinkluose ar su kuo jis bendrauja, įsidėmėkite: nuolatinis stebėjimas to, ką partneris daro socialiniuose tinkluose gali reikšti, jog jums trūksta saugumo, ypač, jei nuolat ieškote ženklų, rodančių, kad partneris elgiasi blogai.

Jei praeityje patyrėte bėdų dėl pasitikėjimo, visiškai tikėtina, jog ieškosite prie ko prikibti. Ir jei jūsų ryšiui vis dar reikia šiek tiek darbo ir pastangų, jums gali atrodyti, kad toks budrumas yra būtinas.

Jei sukursite saugius santykius jums nebereikės stebėti vienas kito gyvenimų. Todėl kurkite pasitikėjimą pasikalbėdami apie ribas ir įsitikinkite, jog visada vienas kitam esate prioritetai.

Ką daro partneris, kai jo nėra šalia

Normalu laiką leisti atskirai, kai norite susitikti su draugais, išvykti atostogų su šeima ar tiesiog pabūti vienam. Po to grįžtate pas partnerį ir turite apie ką pasikalbėti. Tačiau, jei santykiuose trūksta saugumo, šie dalykai gali labai bauginti. Tai kyla iš baimės ir tada atrodo, jog laikas, kurį praleidžiate atskirai gali virsti į išsiskyrimą.

Jei įvertintumėte santykių sveikumą ir ar tai yra nutikę praeityje, galėtumėte suprasti, iš kur kyla nesaugumo jausmas. Pavyzdžiui, jei nesate partnerio prioritetas, verta į tai atkreipti jo dėmesį, kad galėtumėte tai pakeisti.

Partnerio draugai

Dažnai pasitaiko, jog santykiuose jaučiamės nesaugūs, kai partnerio draugai tampa santykių grėsme. Ir nors toks elgesys dažnai laikomas pavydu ar kontrole, bėda yra ta, kad jaučiatės nesaugiai, todėl santykiai gali nutrūkti.

Jei praeityje patyrėte neištikimybę, toks elgesys yra visiški suprantamas. Tačiau dėl santykių svarbu judėti į priekį ir stiprinti santykius. Tam reikia įsipareigojimo iš abiejų partnerių, be to, galite apie tai pasikalbėti su porų psichologu ir jis padės tai išgyventi.

Ką partneris veikia su savo telefonu

Jei kreipiate dėmesį į tai, ką partneris veikia su savo telefonu, tai rodo, kad jaučiatės nesaugiai. Ypač, jei mėginate pagauti jį darant ką nors netinkamo ir reikalaujate parodyti jo žinutes.

Kartais nerimas būna pagrįstas, tačiau kartais jis yra laužtas iš piršto ar paremtas įsisenėjusiu nesaugumu. Todėl, jei dėl to jaučiate nerimą, turite išsiaiškinti kodėl. Tai bus geriau, nei galvoti ir nerimauti be jokios priežasties.

Partnerio poreikiai

Jei nesate įsitikinęs ar jūsų santykiai visiškai stabilūs ir saugūs, galite imti telktis į partnerio laimę, vietoje to, jog kreiptumėte dėmesį į save. Tai nesaugumo ženklas, nes vienas žmogus bijo, kad kitas supyks ar paliks jį, jei nebus laimingas.

Žinoma, daryti gera visada yra puiku, tačiau tai neturi trukdyti jūsų laimei. Todėl, jei nuolat jaučiatės antras, pamąstykite, ar dėl to nėra kaltas jūsų nesaugumas ir ką galėtumėte padaryti, kad jį sukurtumėte.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras