Ką daryti norint, kad santykiai būtų ilgalaikiai?

Laiminga-pora_-Shutterstock(1).jpg
 
Pirmieji santykių metai pilni mielumo ir romantikos, tačiau pirmaisiais metais taip pat pasitaiko daugybė progų sudaryti gerą santykių pagrindą. Jei judu patiriate tam tikrus momentus pirmaisiais santykių metais, tai gali būti puikus požymis, kad jūsų santykiai atlaikys laiko išbandymus.

Niekas negyvena tobulo gyvenimo ir nėra realu tikėtis, kad santykiuose išvengsite įvairių nesutarimų. Tačiau kiekviena potenciali problema yra proga nustatyti ribas.

Įvairūs tyrimai parodė, kad žmonės nesąmoningai seka elgesio modeliais, o kai modelis nustatomas, žmogus jį nuolat vykdo. Prisiminkite jausmą, kai keičiate namus ar darbą ir kaip sunku būna prisitaikyti prie naujovių. Jei suprasite kaip vystomi elgesio modelių įpročiai ir kokie jie yra stiprūs, pastebėsite klaidas, gal net prieš jas padarant, bei galėsite tai pakeisti.

Štai momentai pirmaisiais santykių metais, kurie rodo, jog jūsų laukia ilga ir graži ateitis kartu:

Sėkmingai susidorojate su ginčais

Gal nesitikėjote, jog tai bus šiame sąraše, tačiau ginčai puikiai parodo ryšio ilgaamžiškumą. Kiekviena iškylanti problema, apie kurią galite pasikalbėti ir ją išspręsti, stiprina santykius. Reguliarūs pokalbiai leidžia greitai pastebėti problemas, neleidžia kilti nepasitenkinimui, be to, palaikote atvirumą ir visą tai leidžia kurti intymumą.

Ilgalaikiuose santykiuose nesutarimai yra tiesiog neišvengiami, todėl sugebėjimas judėti į priekį po jų nusako puikią jūsų ateitį.

Puikiai susidorojate su seksualinėmis problemomis

Santykių pradžioje, greičiausiai, pasižymėjote didele aistra ir fiziniu potraukiu partneriui. Tačiau baigiantis pirmiesiems metams, pasitaiko, kad lovoje ima nesisekti. Tai kaip su tuo susidorojate daug pasako apie santykių sėkmę.

Įgūdžiai reikalingi išlaikyti intymumą ilgalaikiuose santykiuose ir naujų santykių seksualiniai įgūdžiai yra skirtingi. To nėra lengva išmokti, nes žmonės apie tai dažnai nesikalba. Jei jūs su partneriu radote būdų, kurie padeda nenuobodžiauti miegamajame, tai yra ženklas, jog sugebate susidoroti su šia sunkia užduotimi ir, greičiausiai, sugebėsite tą daryti ir ateityje.

Imate vertinti paprastus dalykus

Dėka filmų, susidarome tam tikrą supratimą apie romantiką. Nors romantiški meilės laiškai ir milžiniški gestai yra mieli, akimirka, kai suprasite kaip svarbu yra smulkmenos, pakeis jūsų požiūrį į santykius. Poros turėtų nuleisti lūkesčių kartelę romantikai ir „glamūrui“ ir didinti džiaugsmą, kurį patiria būdami kartu. Pasimėgaukite paprastais momentais.

Puoselėjate romantiką

Šiandieninė populiarioji kultūra yra ciniška ir „kieta”, o meilės išraiškos dažnai atrodo gėdingos ir keistos. Tačiau ta akimirka, kai su partneriu suprasite, kad nesvarbu ką kito žmonės apie jus galvoja, bus puikus ženklas jūsų santykių ilgaamžiškumui ir sėkmei. Žinoma, svarbu klausytis draugų ar šeimos narių, jei jais pasitikite ir jie išreiškia susirūpinimą dėl jūsų partnerio. Tačiau priėmę unikalius ir keistus būdus meilei rodyti, padarysite paslaugą savo santykiams.

Mokotės vienas kito išklausyti

Nesvarbu kaip stipriai mylite partnerį, gali būti lengva instinktyviai negatyviai atsakyti, kai partneris mėgina jums sakyti ką daryti. Tačiau, jei judu sugebate nuoširdžiai vienas kitą išklausyti per pirmuosius metus, tai požymis, jog jūsų santykiai gali būti ilgalaikiai.

Vietoje neigiamo atsakymo, pabandykite išklausyti ir pagalvoti keliomis sekundėmis ilgiau. Gali būti, jog pasikeis jūsų atsakas, o be to, klausymas ir supratimas nėra tas pats kaip paprastas sutikimas. Kai skiriate šiek tiek papildomo laiko ir empatijos pagalvoti apie tai, ką nori išreikšti partneris, bus lengviau rasti kompromisą.

Atradote, kad jūsų humoro jausmas panašus

Nesvarbu koks yra jūsų individualus humoro jausmas, jei jūs su partneriu dalinsitės juoku, tai bus ypač naudinga. Jei vyksta kažkas, kas kelia nerimą, pamėginkite nuslopinti įtampą su humoru. Tik įsitikinkite, kad jūsų juokeliai nežeidžia partnerio ir abu patirsite daug smagių akimirkų, bei galėsite nuslopinti kilusią įtampą.

Įsipareigojate reguliariai vaikščioti į pasimatymus vienas su kitu

Labai svarbu kiekvieną savaitę skirti laiko santykiams nepaisant to, koks užsiėmęs esate darbe, su draugais ar kitomis užduotimis. Galbūt vertėtų reguliariai eiti į pasimatymą su partneriu arba nuveikti kažką įprastesnio, tačiau šis dalykas yra be galo svarbus ilgalaikiams santykiams. Kad ir ką nuspręsite veikti, svarbiausia, kad tai darytumėte reguliariai tam, kad švęstumėte ir vertintumėte vienas kitą.

Tapote draugais su partnerio draugais

Jums neprivalo patikti kiekvienas partnerio draugas, tačiau susibičiuliavę su partnerio draugais užtikrinsite savo santykių sėkmę. Be to, kad sakote vienas kitam kaip vienas kitą mylite ir vertinate, turėtumėte pagirti partnerį priešais draugus, kuriuos gerbiate. Pavyzdžiui, išsakykite draugams, kaip didžiuojatės partnerio pasiekimais darbe. Tokie nuoširdūs komplimentai, padės partnerio draugams suprasti, kad jį mylite ir vertinate.

Jei pirmaisiais santykių metais patyrėte ką nors iš šių puikių momentų kartu, tai nuostabus požymis, jog jūsų santykiai gali atlaikyti laiko išbandymą. Tačiau svarbūs momentai kiekvienai porai gali būti skirtingi, todėl nesijaudinkite, jei nei vienas iš aukščiau paminėtų dalykų nenutiko jums.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras