Ką daryti: santykiai geri, o seksas prastas

pexels-burst-545015.jpg
 
2 komentarai
Kas geriau: geri tarpusavio santykiai ar geras seksas? Jei tikėti žinovais, tai seksualinę harmoniją gali pasiekti ir sekso garbintojas, ir priešingai.

Svarbiausia – teisingai išdėstyti prioritetus ir dirbti su savimi. Žinoti, ko nori ir gerbti partnerio poreikius. Ir išmokti apie „tai“ kalbėti. O tada ir pasibels laimė į jūsų duris.

Dažnai gyvenimas be sekso taip ir nesusitvarko

Tačiau iš tikrųjų realybė dažnai būna problemiška. Jei ištikimasis Antanėlis visada pasirengęs įsukti lemputę ar įkalti vinį ne tik tavo namuose, bet ir pas tavo mamą, kažkodėl nekelia jokio noro mylėtis, išskyrus, kaip prie jo prisikabinti.

Тuo tarpu tavo draugės sukioja pirštą prie smilkinio ir šaukia: “Tu iš proto išsikraustei, kad gyveni su tuo santechniku iš Ukmergės, geriau griebk diplomuotą vilnietį arba bankininką. Prie ko čia seksas. Pirmiausiai reikia gyvenimą susitvarkyti.“ Bet atsitinka taip, kad gyvenimas be sekso taip ir nesusitvarko.

Kita medalio pusė atrodo taip: beprotiška aistra, skubotos vedybos ir štai tu sėdi prie suskilusios geldos, dažydama blakstienas ne pačiu geriausiu tušu. O jei per stebuklą šimtu procentų atitinka jųdviejų seksualinis temperamentas – tai reiškia, kad laimėjai milijoną.

Patiko iki tol, kol pasibučiavo

“Aukso viduriukas“ retai kam pasitaiko už dyką. Tai pasiekti galima tik abiems įdėjus labai dideles pastangas. Tačiau reikėtų išsiaiškinti, kada yra prasmė dėti tas pastangas, o kada geriau tiesiog atsitraukti.

Ir štai dvi bene labiausiai paplitusios situacijos, kai gerbėjui tikriausiai reikėtų pasakyti paskutinį kartą „ viso gero“.

„Simas man labai patiko iki to momento, kai mes pirmą kartą pasibučiavome. Aš net negaliu paaiškinti, kad buvo viskas ne taip: ne taip apkabino, ne taip glostė, net liežuvis buvo ne toks ir kvapas ne tas... t.y. visiškai svetimas““, - skundėsi viena draugė kitai.

Tai pati blogiausia situacija, jei reikalas net nepriėjo iki sekso, o jau nesinori.

“Tai ką reikėtų jam pasakyti? Gal paklausti: „ar tu galėtum kitaip kvepėti? Liesti mane taip, kad užimtų kvapą, o ne taip, kaip seneliai bučiuojasi prieglaudoje, - toliau porino mergina. - O gal įvyks stebuklas ir iš kuino pavirs žirgas?“ Nepavirs.

Seksualinis neatitikimas – viena svarbiausių nesantarvės priežasčių

Būna, kad santykiai geri ir seksas geras, tačiau pastarasis atsitinka rečiau nei tau norėtųsi. Gerokai rečiau. Pavyzdžiui, tau reikia mažiausiai kartą per savaitę, o jam daugiausiai kartą per mėnesį. Be lytinės konstitucijos (būna stipri, vidutinė ir silpna) tai galima paaiškinti gyvenimo būdu? T.y. gal jo labai įtemptas ir varginantis darbas, todėl jaučia stresą net ir būdamas su tavimi.

Juk vyrai taip pat dažnai eina ne tuo keliu: „ji - graži, protinga, puiki šeimininkė, iš jos bus gera mama, na o tai, kad ji mane netraukia – nieko baisaus, susigulės“.

Žinoma, variantas ne iš gerųjų, bet galima pamėginti jį įveikti. Tiesiog tau teks pasirūpinti, kad vyras užsinorėtų. Būti ne tik supratinga, bet ir seksuali, organizuoti „relaksą“ ir sukurti kažką vis naujo lovoje.

Nors kažkurį momentą vis dėlto gali užklupti klausimas: “o ar ne geriau būtų rasti vyrą, kuris tavęs geidžia?“

Reikia derintis vienam prie kito sekse

Pats realiausias, tačiau ir ne pats lengviausias variantas pagerinti savo seksualinį gyvenimą, jei jūsų problema – tik „techniniai“ nesklandumai. T.y. bendraujant jūsų tarpusavio santykiai – idealūs, o kai reikalas prieina iki intymaus suartėjimo – visiškas žlugimas.

Priežasčių gali būti daug. Be jau minėto seksualinio nesuderinamumo, tai ir patirties stoka, ir savo kūno nepažinojimas, ir baimė atsiskleisti partneriui, ir nesugebėjimas kalbėtis sekso temomis.

Tačiau, jei žmonės iš tikrųjų reikalingi vienas kitam, jie būtinai atras bendrą kalbą. Jei ne žodžiais, tai kūno kalba. Juos turi vesti vienas prie kito instinktas.

O jei tau reikalingas tas vyras, pamėgink prisiderinti prie jo sekse: įsiklausyk, užuominomis pasakyk, parodyk... Galų gale, pasakyk tiesiai šviesiai, būk taktiška ir sąžininga.

Tai – nėra lengva, kadangi geras seksas daugumos atvejų turi gautis natūraliai. Nes geras seksas - aistros pagrindas. Todėl aplinkeliais reikėtų vyrui duoti „instrukciją“, kaip geriau pažinti tavo kūną. Svarbiausia, venkite, kad seksas būtų tik tarp kito arba šiaip sau. Tai tas pats, kaip visą gyvenimą valgyti vien avižų košę.

Tada reikėtų kažką keisti: vyrą, save ar jųdviejų seksą.

 

 
fantazijos
Komentarai (2)
sexas tai pagrindinis seimos variklis, nebent abu jam abejingi :D
kokie gi santykiai be sekso, tik tarpd draugų tokie :)
Naujas komentaras