Kada reikia skirtis?

santykiai-atsalo-nekaltinkite-tik-partnerio-57178c0207d48.jpg
 
Jei jaučiate, kad aistra ima blėsti, vis dažniau pykstatės, nebesate laimingi vienas su kitu, tikriausiai pagalvojate ir apie skyrybas. Kada iš tiesų verta skirtis? Kaip žinoti ar santykius dar galima išgelbėti, apskritai – ar verta stengtis? Kartais žmonės tyčia užsideda „rožinius akinius“ ir apsimeta, jog viskas gerai, nors iš tiesų, su antraja puse jau senokai niekas nebesieja. Patariu atkreipti dėmesį į šiuos požymius: jei atpažinsi juos savo santykiuose, vertėtų susimąstyti – galbūt iš tiesų laikas rimtai pagalvoti apie išsiskyrimą?

Nebesprendžiate konfliktų

Pykstasi ir ginčyjasi visos poros, tai normalu, tačiau, jei susipykę nebesistengiate išsiaiškinti, kodėl taip nutiko, spręsti situaciją, atsiprašyti vienas kito, tiesiog ignoruojate savo antrąją pusę, net nebandydami analizuoti barnio – tai nereiškia nieko gero. Kai pavargstama spręsti konfliktus, nutolstama vienas nuo kito, dažniausiai tai būna ženklas, jog santykiai byra.

Nebegerbiate vienas kito

Nejaučiate vienas kitam pagarbos, kaip žmogui, asmenybei, nevengiate sumenkinti, kritikuoti savo partnerį, nesilaikote elementaraus mandagumo principų, o pavadinti mylimą žmogų kvailiu ar nevykėliu jums neatrodo nieko blogo? Visa tai rodo, jog esate tokiame santykių etape, kai iki skyrybų vos vienas žingsnis. Vargu ar ilgai gebėsite pakęsti vienas kito įžeidinėjimus ir nepagarbą.

Nebepasitikite

Pasitikėjimas ne veltui laikomas vienu svarbiausiu santykiuose – tik pasitikint galima kurti bendrą ateiti, stengtis vienam dėl kito, tikėti partneriu nesibaiminant, jog būsite išduoti ar palikti. Jei griūva pasitikėjimas, daugeliu atveju griūva ir bendras gyvenimas. Tik įdėjus labai daug pastangų, pasitikėjimą galima bandyti atkurti, be abejo to turi norėti abu. Ar esate tam pasiruošę?

Nebesimylite

Arba mylitės, bet žymiai rečiau ir jūsų seksualinis gyvenimas tapo toks nuobodus, jog sekso metu imate žiovauti ir galvoti, ką gaminsite vakarienei. Žinoma, įdėjus pąstangų, seksualinį gyvenimą galima paįvairinti ir pataisyti, tačiau dažnai pašliję seksualiniai santykiai rodo atitiolimą, artumo, jausmų trūkūmą, kas dažnai baigiasi išsiskyrimu.


Visi šie požymiai gali reikšti, jog santykius apėmė krizė, bet kartais juos dar galima išgelbėti, jei abu dėl to stengsitės. Pats liūdniausias požymis – kai nebenorite stengtis dėl santykių. Šiuo atveju dažniausiai nieko nebegalima padaryti ir skyrybos lieka vienintele išeitimi. Linkiu nebijoti pažvelgti tiesai į akis ir rasti geriausią išeitį.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras