Kaip apsimesti sunkiai prieinama

e052cf46bbde6e778d8f73d1451634b2.jpg
 
4 komentarai
Kai kuriems sunkiai prieinamos moterys atrodo per daug manipuliuojančios. Kaip ten bebūtų, kitiems tokios dailiosios lyties atstovės, dėl kurių reikia pakovoti, atrodo būtent tokios, kokių jiems reikia. Taigi šiandien pateikiame septynis patarimus, kaip šiais laikais priversti vaikiną pavargti...

Jei esi tokio tipo moteris, kuriai patinka vaidinti sunkiai prieinamą, neabejojame, kad šie patarimai pravers geriau sužaisti šį „žaidimą“.

7. Įsitikink, ar jis to vertas

Pirmiausia labai svarbu įsitikinti, ar rodantis dėmesį žmogus yra tavęs vertas. Tavo tikslas yra nueiti į pasimatymą su kuo nors tikrai vertu dėmesio, o ne su tuo, kuris tavęs visai nedomina. Žinoma, kartais tai gali būti sunku, tačiau pirmiausia reikia įsitikinti, kad tas žmogus tau rūpi, o tada jau pradėk žaisti sunkiai prieinamos žaidimą. Juk smagu suvilioti vyrą, kuris patinka, o ne tą, kuris visiškai nieko nereiškia.

6. Telefono numeris

Neduok telefono numerio iš karto, kai vyras jo paprašo. Priversk jį jo paprašyti bent du ar tris kartus prieš tai, kai galiausiai jį jam duosi. Kai jis skambina, tu nusprendi, kada nori atsiliepti telefonu, kada nori perskambinti. Moteris niekad nesusidarys sunkiai prieinamos įvaizdžio, jei duos savo telefono numerį nė nemirktelėjusi.

5. Išlaikyk pusiausvyrą

Žinoma, vyrui, su kuriuo žaidi šį žaidimą, derėtų palikti ir vilties spindulėlį. Jei per daug įsijausi į „ledo karalienės“ vaidmenį, vyras gali pamanyti, kad tu nepasiekiama ir nustoti tavimi domėtis. Taigi, svarbu išlaikyti pusiausvyrą ir nepersistengti.

4. Pasimatymo vakaras

Kai vyras pakviečia į pasimatymą, pasakyk jam, kad tą vakarą jau turi planų. Kai jis pabandys dar kartą, pasakyk, kad tuo metu taip pat būsi užsiėmusi. Ir kai jis pabandys tave pasikviesti trečią kartą, tada jau gali sutikti.

3. Būk prieinama

Taip, šio „žaidimo“ metu turi atrodyti prieinama, tačiau tuo pačiu metu ir išlikti nepasiekiama.

2. Duok jam tai, ko jis nori

Žinoma, turėtum duoti vyrui tai, ko jis taip siekia, tačiau ne tokiu būdu, kokio jis tikisi. Taip tu išliksi paslaptinga ir vyras nenustos tavimi domėtis.

1. Paskambink jam, kai jo nėra namuose

Turėtum paskambinti jam, kai žinai, kad jo tikrai nėra namuose, ir palikti jam žinutę. Tuomet, kai jis perskambins, neatsiliepk iš karto. Vietoj to – palauk kelias valandas ir paskambink tuomet.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (4)
vapse lyg gold diger'io rasyta :)
Nu ir fantazijos... Sukurta sugadinto zmogaus...
na nzn, kai su manim taip elgiasi tiesiog suprantu kad esu nepageidaujamas :)
kas per sh ?..
Naujas komentaras