Kaip atšviežinti santykius, kai vaikai palieka namus?

older-couple-cataract-1.jpg
 
Kas nutinka, kai vaikai suauga ir palieka namus? Negalima sakyti, kad poros nesimyli ar nepalaiko intymumo, kai vaikai dar gyvena namuose. Daugelis tikrai mylisi. Nepaisant to, intymumo ir ryšio lygis tikrai pasikeičia, kai vaikai gyvena kartu. O kaip gali būti kitaip, kai mažieji visur laksto ir neduoda ramybės?

Kai vaikai palieka tėvų namus, atsiranda nežinomybė ką daryti toliau. Visus tuos metus buvote užsiėmę vaikų auklėjimu ir priežiūra, o dabar staiga vėl atsirado laiko tik judviem. Ar prisimenate kaip buvo, kai neturėjote vaikų? Grįžimas atgal gali kelti nerimą.

Vietoje panikos, galite imtis veiksmų. Tai puikus ir jaudinantis laikas atkurti ryšį ir pagilinti jį. Jūs tiek metų praleidote kartu, puikiai vienas kitą pažįstate – pasinaudokite tuo! Štai keli patarimai, kurie padės atkurti seksualinį ryšį tada, kai vaikai palieka namus.

Neapsimeskite, kad viskas bus taip pat

Prieš pažiūrėdami vienas į kitą ir pasakydami „ką mes darėme, kas buvo seksualu ir smagu?”, prisiminkite, kad viskas nebus lygiai taip pat kaip buvo praeityje. Ir neliūdėkite dėl to! Tai geras dalykas. Jūs kartu daug patyrėte, todėl puoselėkite tai.

Nespauskite savęs, kad viskas būtų jaudinama ir nauja, nes tai nėra sveika. Vietoje to, susitelkite į nuostabų ryšį, kurį kartu sukūrėte. Daugeliui porų metai, praleisti kartu, suteikia solidumo, saugumo ir gilią meilę, todėl jos nenori grįžti atgal, o nori vėl išgyventi gyvumo ir aistros jausmą. Seksas ir intymumas nebus tokie patys, kokie buvo, kai jums buvo dvidešimt ar trisdešimt. Keičiasi kūnai, funkcijos ir žmonės. Tačiau tai nereiškia, kad intymumas neįmanomas, o seksas nebus karštas.

Būkite kantrūs vienas kitam

Labai svarbu nusistatyti realistiškus lūkesčius ir į šią kelionę leistis su meile ir kantrybe. Dabar yra puikus laikas galvoti apie tyrinėjimus ir kaip norėtumėte intymiai leisti laiką vienas su kitu ir ką daryti kartu. Ši patirtis gali atrodyti pribloškianti. Būkite nusiteikę tirti nervingumo ir intensyvumo jausmą. Gal esate vedę daugybę metų, bet tai visiškai naujas jūsų santuokos puslapis.

Imkite susitikinėti vienas su kitu iš naujo

Eikite vakarieniauti, išeikite pasivaikščioti ar nueikite į kiną. Eikite į smagius ir intymius pasimatymus, kuriuose galėsite mokytis ir mėgautis vienas kito draugija. Flirtuokite, tyrinėkite įvairiausius prisilietimus. Taip pat būtinos naujovės! Išmėginkite naujas vietas pavalgyti, leiskitės į nuotykius ir užsiimkite nauja veikla. Nebuvote balete? Nueikite! Visada norėjote leistis į kelionę su dviračiu? Leiskitės! Ir kai esate pasimatyme, jokių kalbų apie vaikus.

Likite smalsūs

Labai lengva galvoti, kad partnerį pažįstate ir niekas jūsų nebegali nustebinti. Tai nėra mąstymas, kuris palaiko porų laimę 50 metų. Turite likti smalsūs ir norėti daugiau sužinoti apie partnerį. Žmonės nuolat keičiasi ir tobulėja. Net jei partnerį pažįstate daug metų, jūs abu įžengėte į naują gyvenimo fazę. Pažinkite partnerį ir įsimylėkite jį iš naujo.

Tik todėl, kad gyvenate kartu 18 metų, nemanykite, kad viską apie partnerį žinote. Rekomenduojame paklausinėti partnerio apie jo seksualines fantazijas, kas jį užveda, kas ne. Tai leis tyrinėti be smerkimo. Būkite pasiruošęs nustebti! Galite išsiaiškinti, kad partneriui patinka kažkas, ko nė nemanėte!

Užpildykite savo sekso meniu

Visi santykiai puoselėjami žaismingai. Artumas ir potraukis puoselėjami žaismingai ir su jauduliu. Užrašykite penkis dalykus, kuriuos norite išmėginti lovoje, o partneris tegu padaro tą patį. Skirkite dieną ar dvi, kad peržvelgtumėte pasiūlymus, apibraukite tuos, kuriuos norėtumėte išmėginti. Tai leis pažvelgti į partnerio fantazijas be spaudimo.

Bet svarbiausia, nusiteikite tyrinėjimams, pradedant nuo seksualinių fantazijų, baigiant naujais restoranais. Gyvenimas yra nuotykis, todėl džiaukitės juo. Mūsų seksualumas neegzistuoja statikoje, jis nuolat auga ir keičiasi, kai suteikiame jam meilės ir dėmesio.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras