Kaip flirtuoja vaikinai? Populiariausi flirto triukai

6142926.jpeg
 
Sutikusios žavų nepažįstamąjį ne vienai merginai iškyla klausimas: kaip suprasti ar jis su manimi flirtuoja? O gal tik mezga draugišką, neįpareigojantį pokalbį, kuris visiškai nieko nereiškia bei neturi nė menkiausių ateities perspektyvų? Yra keletas laiko patikrintų patarimų, būdų, kurie įrodys, jog žavusis tikrai suka aplink Jus pirštą. Be abejonės, geriausias viso to įrodymas, niekada neapgausianti kūno kalba, tačiau pripažinkite, kartais ją perskaityti būna gana sudėtinga?

Taigi pateikiame keletą populiariausių būdų, kuriais vyrai demonstruoja simpatijas patinkančiai merginai. Apsižvalgykite ir galbūt jau šiandien rasite savo gyvenimo meilę.

Miela šypsena.

Tai geriausias būdas,flirto metu atskleidžiantis priešingos lyties atstovo susidomėjimą Jumis. Jei pastebėjote, kad žavus nepažįstamasis, stovintis šalia ar sėdintis prie kito stalelio restorane Jums šypsosi, tai reiškia, kad patinkate jam ir jis mielai norėtų artimiau susipažinti. Galbūt jis yra šiek tiek drovus? Taigi kodėl jo nepadrąsinate ir nesiryžtate užkalbinti pirmoji? Žinoma, jeigu jis taip pat jus domina kaip vyras. Visiškai nieko gėdingo, jei moteris pirma imasi iniciatyvos, tereikia šypsotis, pasitikėti savimi ir pradėti draugišką pokalbį, o po to viskas ims rutuliotis savaime.

Akių kontaktas.

Šis veiksmas gali šiek tiek sutrikdyti, tačiau neabejotinai atkreips dėmesį. Bendraujant akių kontaktas labai svarbus, todėl reikėtų stengtis jį naudoti tiek dažnai, kiek tik galime, jis vienas svarbiausių kūno kalbos elementų. Priklausant nuo to, kiek ilgai trunka akių kontaktas, kitaip tariant – kiek laiko vyras nenuleidžia nuo Jūsų akių, galite susidaryti įspūdį ar jam patinkate, ar ne. Jei akių kontaktas trunka žymiai ilgiau negu su kitais žmonėmis ar pašnekovais, tai reiškia, kad žavus nepažįstamas tikriausiai yra vienišas ir nori užmegzti su Jumis pažintis. Juk mes, moterys flirto metu taip pat stengiamės kuo ilgiau išlaikyti akių kontaktą? Ta pati taisyklė galioja ir vyrams. Net jei akių kontaktas trunka vos keletą sekundžių tai dar nereiškia, kad vyras nėra susidomėjęs Jumis, galbūt jis tiesiog labai nedrąsus.

Atspindys.

Kartais, kai vaikinas kaip mažas vaikas stengiasi atkartoti visus Jūsų žodžius, veiksmus ar net balso tembrą būna labai šmaikštu ir be galo linksma. Juokiatės Jūs, juokiasi Jis. Ko gi daugiau reikia? Ogi nieko, tačiau atkreipkite dėmesį, jog tai vienas iš flirtavimo, bandymo atkreipti dėmesį būdų.

Rankos ant klubų.

Jei vaikinas nejučia laiko rankas ant klubų ar nevalingai jomis liečia diržą – jis tikrai susidomėjęs Jumis, tik galbūt nežino kaip šią simpatiją pademonstruoti. Nors kai kurioms merginoms šis flirtavimo būdas gali pasirodyti nepriimtinas, tačiau kartais vaikinai mėgsta taip daryti.

Prisilietimai.

Jei susipažinote su simpatišku vaikinu ir pokalbio metu jis nevengia atsitiktinai Jūsų paliesti, tai reiškia, kad žavus nepažįstamasis tikrai susižavėjęs Jumis. Tai reiškia, kad vaikinas stengiasi su jumis užmegzti glaudesnį pokalbį ir taip pademonstruoti savo simpatijas. Jums taip pat jis patinka? Tada nieko nelaukite ir atsakykite tuo pačiu. Dauguma merginų ignoruoja šį flirtavimo būdą, tačiau Jums to daryti tikra nebūtina. Galbūt šis žavus jaunuolis ir yra tas vienintelis? Nepabandysite ir nesužinosite.

Galvos pakreipimas. 

Jei pokalbio metu pašnekovas nejučia šiek tiek pakreipia galvą, tai ir vėl reiškia – Jūs jam patinkate. Jei galva pakreipta į Jūsų pusę tai byloja, kad jis atidžiai klausosi kiekvieno Jūsų ištarto žodžio. Juk nieko nėra maloniau už jausmą, kai su didžiausiu susižavėjimu ir dėmesiu tavęs klausosi.

Pakelti antakiai.

Jei kalbėdamas su Jumis vaikinas ne tik pasuka į Jus galvą, tačiau taip pat nežymiai pakelia antakius, tai be abejonės taip pat rodo didį susidomėjimą Jumis. Sakote, kad niekada nepastebėjote šio gesto? Galbūt tik neatkreipėte į tai dėmesio, būkite dėmesingesnė ir pamatysite.

Nerimas.

Kankina nerimas, kai patinkantis asmuo būna šalia? Jūs tiesiog nervinatės, o tai šiuo atveju nėra bloga prognozė. Jei matote, kad vaikinas šiek tiek nerimauja, tai geras ženklas, jis tiesiog jaudinasi ir bando kaip galima sklandžiau užmegzti su Jumis pokalbį.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras