Kaip miegoti geriau – kartu ar atskirai?

11-063029-best_sleep_positions_for_couples(1).jpg
 
3 komentarai
Miego specialistai siūlo keletą naujų būdų, kaip spręsti dėl miego poroje kylančias problemas nesikraustant į skirtingus miegamuosius. Rasta įrodymų, kad išsprendus santykių problemas bei įsigijus specialios viskoelastinės medžiagos gamybos technologijos čiužinius galima patogiai išsimiegoti ir dviese.

Tyrėja Wendy M. Troxel, psichiatrijos ir psichologijos dėstytoja iš Pitsburgo universiteto sakė: “Miegas yra itin svarbus sveikatai, o ypač tai susiję su širdies ligomis ir psichiniu stabilumu”. Atlikusi tyrimą Troxel pastebėjo, kad moterys ilgalaikiuose stabiliuose santykiuose užmiega greičiau, o nakties metu pabunda rečiau nei vienišos moterys ar tos, kurios prarado ar siekė partnerio per tiriamąjį laikotarpį – nuo šešerių iki aštuonerių metų.

Troxel taip pat pastebėjo, kad miegojimas toje pačioje lovoje sukuria saugumo jausmą, o dalinantis ja sveikuose santykiuose galima sumažinti streso hormono – kortizolio kiekį. Miegojimas bendroje lovoje taip pat gali sumažinti citokinų, susijusių su pykčio priepuoliais, ir padidinti oksitocinų, taip vadinamų meilės hormonų, kurie mažina nerimą ir yra gaminami toje pačioje smegenų dalyje, kuri atsakinga už miego fazes, kiekius.

Yra daugybė priežasčių, kodėl poroms kyla problemų miegant vienoje lovoje. Skirtingas organizmo laikrodis, kūno temperatūra, stresas, ginčai, knarkimas, o pasitaiko ir tokių atvejų, kai miegoti kartu neleidžia tėvai. Išsprendus santykių problemas gali sumažėti ir nemiga, sako Christina S. McCrae, Floridos universiteto dėstytoja ir Miego medicinos bendruomenės prezidentė. Ji yra turėjusi ne vieną pacientą, kurio miegas pagerėjo miego terapijos užsiėmimų iškėlus savo sutuoktiniams į paviršių egzistuojančias santykių problemas.

Dar vienas būdas, galintis padėti poroms išsimiegoti geriau – tai čiužinio, kuris leidžia kiekvienam išsimiegoti patogiai, įsigijimas. Specialios viskoelastinės medžiagos gamybos technologijos čiužiniai yra pasirinkimas numeris vienas, nes korėta jo struktūra reaguoja į kūno šilumą ir svorį ir taip prisitaiko prie miegančio žmogaus kūno, todėl atleidžia įsitempusius taškus ir apsaugo nuo skausmingų nugulėjimų. Specialios viskoelastinės medžiagos gamybos technologijos čiužiniai grįžta į savo pradinę formą kiekvieną kartą pakėlus kūną, todėl jis yra idealus poroms, norinčioms išsimiegoti vienas kitam netrukdant. 

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (3)
ir katroj vietoj jums cia kvepia ta topšop reklama? taigi, kad kiekviena ciuzini turi sudaryti viskoelastine medziaga ir tiek. DORMEO vardas cia nepaminetas, taigi,,, ajokia cia reklama. o beto, tie dormeo ciuziniai tikrai laabai geri. ir musu kiekvieno miegas tikrai labai priklauso nuo ciuzinio. sita as zinau, nes pajutau.
taigi ciuziniu firmu daugybe yra,topshop tik reklamuojasi labiausiai:)) aciu, patariat skaitytojams, kaip issimiegoti!!!!!
siaip gal ir neblogas straipsnis,tik man biski topshop reklama kvepia :D
Naujas komentaras