Kaip nesielgti santykiuose

unnamed(21).jpg
 
Yra tam tikrų mitų ar išankstinių nusistatymų, kuriuos, prieš pradėdami santykius arba jau juos turėdami, turi žmonės. Tai yra normos, kurias dauguma žmonių įsivaizduoja kaip teisingas arba reikalingas santykiuose, bet tai neteisinga. Konfliktų metu ar situacijose, kada reikalingas kritinis mąstymas žmonės dažniausiai nepasikliauja sveiku mąstymu, o elgiasi lyg turėdami išankstinį nusistatymą ką ir kaip darysią, net, jei tai nebus pats efektyviausias sprendimas.

Štai keletas tokių situacijų ir geresni patarimai ką daryti.


Pauzės ir pertraukos


Daug kas galvoja, jog krizės metu santykiuose geriausia yra padaryti pertrauką. Tai būtų didelė klaida, kadangi neišmokus problemų ir konfliktų spręsti kartu – santykiai neturi ateities. Būnant atskirai, ypač kada esate nekokios psichologinės būsenos, gresia dideli nemalonumai jūsų bendram gyvenimui. Pauzių ir pertraukų metu neretai nevengiama ir svetimavimo bei atprantate vienas nuo kito, o to būti neturėtų.


Pirmo žingsnio nedarymas


Jeigu nori – teks pasiimti pačiam(-iai). Nelaukite to, kol tai atsitiks organiškai, nes tai gali ir neįvykti. Jeigu norite eiti į pasimatymą, pasimylėti mašinoje, sudalyvauti grupiniame sekse ar tiesiog nukeliauti į tam tikrą šalį – inicijuokite veiksmus patys. Kitą žmogų taip pat jaudina jūsų veiklumas ir užsivedimas. Jūsų partneris(-ė) jums atsakys tuo pačiu. Be abejonės neretai yra sunku perlipti save ir galbūt gėda bei šiek tiek nejauku būti iniciatyviems, tačiau patikėkite, tai atsiperka su kaupu. Tiek vyrai, tiek moterys turėtų elgtis pagarbiai vienas kito atžvilgiu bei neslėpti savo norų ir poreikių.


Bendravimas su savo partnerio(-ės) draugais ar draugėmis


Deja, bet tai yra didelė klaida. Nors bendrauti ir pažinoti vieniems kitus yra gerai, bet, jeigu tarp jūsų partnerio(-ės) ir jūsų draugų užsimezgė ryšys – tai gali kelti pavojų jūsų santykiams. Jūsų senos paslaptys ar dalykai, kurių nenorite, jog kažkas sužinotų gali pasklisti, o to tikriausiai nenorite. Tai turi būti gerbtina ir nors trukdyti dviejų žmonių bendravimui negalima, rekomenduotina laikytis šiek tiek atokiau nuo savo partnerių draugų. 


Išankstiniai nusistatymai


Jeigu pradėsite santykius su daugybe įsitikinimų, kad „To aš tikrai nedarysiu“ – jau nuo pat pradžių kenkiate savo ir savo partnerio(-ės) laimei. Galbūt jūsų atsisakymas daryti oralinį ar išbandyti analinį, grupinį seksą yra jūsų antrosios pusės ilgalaikė ir daugiametė svajonė... Tad pagalvokite, jeigu jūsų partneris(-ė) atsisakytų vykti į tą kruizą ar neprisidėtų prie būsto priemiestyje įsigijimo... Skaudu, jeigu net artimiausias žmogus dėl jūsų nepamina savo principų ir nepabando naujų dalykų, kurie galbūt ir jiems patiems sukeltų teigiamų emocijų.

Suaugusiems.lt

 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras