Kaip pagyvinti santykius?

relationship-tips-happy-couples.jpg
 
Norint išlaikyti gerus ir gražius santykius su antrąja puse, kartais reikia įdėti nemažai pastangų, tačiau kartais pamirštame ir pačius paprasčiausius dalykus. Kad santykiai džiugintų net ir ilgai būnant kartu, reikėtų vadovautis paprastomis taisyklėmis:

5 klausimai, padėsiantys išsiaiškinti santykių problemų šaknis

Jei jaučiate, jog santykiuose trūksta harmonijos, kelias, vedantis į problemų sprendimą, gali būti trumpesnis, nei galvojote. Kaip ir daug dalykų, tai prasideda nuo apsisprendimo: jūs pasirinkote būti su partneriu, tad kodėl nepasirinkus žengti pirmus žingsnius, kad sukurtumėte fenomenalius santykius?

 Išbandykite naujoves

Nepakanka vien  kartu išeiti į artimiausią kavinę prie namų – jeigu norite, pagyvinti savo santykius, nuolat ieškokite naujovių: išbandykite jodinėjimą, šuolį parašiutu, baidarių žygį ir t.t. Santykių ekspertai teigia, kad naujovės labiausiai padeda išlaikyti gerus santykius ir apsaugo nuo rutinos.

Juokitės

Apalačių valstybinio universiteto mokslininkai atliko tyrimą, kurio metu apklausė 52 poras. Jų buvo klausiama, kada jie jautėsi labiausiai patenkinti savo santykiais. Paaiškėjo, kad daugumai įsiminė tos akimirkos, kai jie abu juokėsi iš tų pačių dalykų: pasakojo anekdotus, žiūrėjo labai juokingą komediją ar pan.

Domėkitės antrąja puse

Nepamirškite kasdien paklausti, kaip sekėsi darbe, vakarieniaudami aptarkite teigiamus dalykus, kurie nutiko per dieną. Psichologė Angela Hicks teigia, kad partneriai, besidomintys, kaip sekasi antrajai pusei, jaučiasi labiau patenkinti savo santykiais ir išlaiko intymų ryšį.

Ginčykitės protingai

Nebūkite užsispyrę ir stenkitės ieškoti kompromisų. Dažniausiai dėl pykčių būna kaltas ne vienas asmuo, o abu. Neseniai mokslininkai atliko tyrimą, kuriame dalyvavo 154 poros ir nustatė, kad poros, kurios naudoja daugiskaitinius įvardžius, (mes, mūsų, mums...), labiau linkusios išreikšti teigiamus jausmus, nei tos poros, kurios dažniau vartoja įvardžius „aš“, „mano“, „tu“, „tavo“ ir pan.

Sportuokite kartu

Tai tikrai gali būti labai naudinga – tyrimai įrodė, kad moterys, kurios yra fiziškai aktyvios, seksu mėgaujasi labiau nei nesportuojančios moterys. Be to, jei abu partneriai turi antsvorio, jie gali vienas kitą motyvuoti metant svorį, o tai tikrai gali suartinti.

Atšvęskite mažas pergales kartu

Nesvarbu, ar antrąją pusę paaukštino darbe, ar ji (jis) laimėjo žaidžiant golfą su bosu – šias progas reikia atšvęsti. Ir svarbiausia – daryti tai kartu. Apdovanokite savo antrąja pusę skania vakariene, palepinkite masažu ar nudžiuginkite maža dovanėle.

Išmokite klausytis

Tai – vienas svarbiausių dalykų. Niekada nepertraukite vidury sakinio – juk tai ir Jums nepatiktų, tiesa? Be to, didelė dalis porų nesutarimų kyla būtent dėl to, kad jie vienas kito nesiklauso.

Bendraukite su antrosios pusės draugais

Visai nesvarbu, ar Jums patinka partnerio (partnerės) draugai, ar ne, pasistenkite su jais susibendrauti. Jei palaikysite gerus santykius su antrosios pusės draugais, Jūsų partneriui (partnerei), niekada neiškils klausimas, su kuo praleisti vakarą – su Jumis, ar su draugais.

Kurstykite aistrą

Manome, kad tikrai esate kūrybingi – kartais užtenka visai mažų smulkmenų, tačiau rezultatas būna tikrai geras. Nebijokite eksperimentuoti ar imtis iniciatyvos, ir tai darykite nuolat, priešingu atveju, vėliau sužadinti aistrą gali būti tikrai sunku.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras