Kaip susidraugauti su vienatve?

mergina-parke-570374b8a383f.jpg
 
Vienatvė gali gąsdinti dėl daugybės priežasčių. Nebus su kuo pasikalbėti ir dalintis savo rūpesčiais ir džiaugsmais. Niekas nepaklaus tavęs kaip tu laikaisi ir nepapasakos, kas šiandien nutiko darbe.

Dievas sukūrė  Adomui Ievą dėl to, kad jis nebūtų vienišas. Būtent todėl ir mes ieškome žmogaus, su kuriuo jaustumėmės laimingi ir ne vieni. Juk tai ir yra gyvenimo prasmė!

Tačiau tinkamo žmogaus paieškos gali užtrukti. Gali būti, kad savo antrąją pusę sutiksi tada, kada visiškai to nesitikėsi. Ką daryti, kad tas laukimas neprailgtų? Susidraugauti su vienatve, o tai padaryti labai paprasta. Be to, tai bus naudinga ir tau dėl kelių paprastų priežasčių.

Atrasi tai, kas tau patinka

Savirealizacija - tai raktas į laimingą gyvenimą. Juk nėra nieko baisiau nei daryti tai, ko tu visiškai nenori. Eiti į nuobodų darbą, kentėti aštuonias valandas, o grįžus vakare skaičiuoti dienas iki kito penktadienio. Ar tai nieko tau neprimena?

Laimingas tapsi tuomet, kai darysi tai, kas tau iš tiesų patinka. Mylimas darbas suteiks ne tik tvirtą pagrindą po kojomis, bet ir leis mėgautis tuo, ką darai. Susirask hobį, kuris tau padės atsipalaiduoti (poilsis po darbo yra būtinas), dažniau susitik su draugais, eik į kino teatrą, koncertus, keliauk. Susikurk sau įdomų gyvenimą ir mėgaukis juo. 

Bendrauk su visais

Poros dažnai pamiršta savo draugus. Mintis, kad tavo antroji pusė - tai tavo visas pasaulis, yra graži, tačiau turi daugybę minusų.

Pirmiausia, antra pusė tau neatstos visų kitų žmonių. Tau reikia bendrauti su kitais žmonėmis ir, žinoma, nepamiršti savo draugų, kurie visada buvo šalia tavęs.

Naudokis vienatve kaip galimybe bendrauti su tais, kuriems niekada neturėjai laiko. Nesvarbu, kokios buvo jūsų nebendravimo priežastys. Trukdė darbas, nauja simpatija, o gal tiesiog norėjai nuo visų atsiriboti? Žmonėms reikia kitų žmonių, o ypač tiems, kurie tiki, kad be antros pusės jų pasaulis žlunga.

Jeigu draugai neranda tau laiko, išbandyk internetines pažintis. Internete žmonės buriasi dėl pačių įvairiausių priežasčių (nuo paprasčiausio bendravimo iki sekso), todėl yra tikimybė, kad atrasi tai, ko pats ieškai.
Mylėk gyvenimą

Klausi, kaip mylėti gyvenimą, jei neturi to, ką gali mylėti? Viskas labai paprasta - tik darydamas tai, kas tau patinka ir bendraudamas su tais, su kuriais jautiesi gerai, pajusi, kad gyvenimas tau teikia pilnatvę. Santykiai tavęs neišmokys, kaip mylėti ir džiaugtis gyvenimu, jeigu to nesugebi pats. Būtent dėl to turi susidraugauti su gyvenimu, kad santykiuose galėtum džiaugtis vienas kito atradimu.

Mylėti gyvenimą nėra labai sunku. Stenkis kiekvieną rytą atsikelti su šypsena veide. Su kiekvienu sutiktu asmeniu elkis taip, kaip jis ar ji turėtų elgtis su tavimi. Realizuok save tose srityse, kuriose save matai po dešimties ar penkiolikos metų. Ir, svarbiausia, daryk tik tai, kas tau patinka. Nors šie žodžiai skamba labai paprastai, tačiau apsidairius aplinkui suprasi, kad ne visi žmonės tai sau leidžia.

Vienatvė nėra baugi. Kuomet džiaugiesi kiekviena gyvenimo minute, supranti, kad viskas nėra taip blogai, kaip tau atrodė anksčiau. Nieko nelauk ir kurk savo gyvenimą. Nė nepastebėsi, kaip prie tavęs prisijungs bendramintis.

 

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras