Kaip susirasti tinkamą partnerį?

6248(3).jpg
 
Kiekvienas iš mūsų partnerio ieškome pagal tam tikrą modelį. Tiesą sakant, 2019 metais buvo publikuojamas tyrimas, kurio metu paaiškėjo, jog dauguma žmonių kreipia dėmesį į tam tikro „jų tipo" žmones .

Nesvarbu su kokiais skirtingais žmonėmis susitikinėjate, visi jie, greičiausiai, pasižymi kokiu nors panašiu bruožu. Nėra lengva sąmoningai pakeisti tipą žmonių, su kuriais paprastai susitikinėjate. Tačiau, jei pavargote nuo nesėkmingų pažinčių, ekspertai sako, jog yra kai kas, ką galite dėl to padaryti.

Tai pakeisti tikrai įmanoma. Kažkuriuo metu žmogus gali pakeisti savo susitikinėjimo įpročius – kartais ne į gerą, tačiau dažniausiai tai padeda rasti puikius santykius.

Troškimai labai panašūs į elgesį – abiejų galima išmokti. Nors gali prireikti laiko tam, kad sėkmingai pakeistumėte savo elgesio modelį, tą padaryti galite. Svarbiausia pripažinti savo norus, troškimus, patirtis ir klaidas ir pakeisti tai. Taigi, štai keli dalykai, kurie gali padėti viską pakeisti:

Jūsų poreikiai svarbiausi

Greičiausiai, jus mokė, kad savanaudiškumas nėra geras bruožas. Tačiau, jei norite kažką keisti ir sutikti tinkamą žmogų, turite būti savanaudis ir savo poreikius iškelti virš visų kitų. Galite pradėti nuo pripažinimo, kad jūsų buvusieji ar paskutiniai žmonės, su kuriais buvote pasimatyme, nebuvo jums tinkami. Pripažinę tai lengviau įsiklausysite į savo poreikius.

Išgydykite savo vaikystės problemas

Mus traukia partneriai, primenantys žmones, kurie mus augino. Bandome atkurti vaikystę, kad gautume tai, ko anksčiau negavome. Dėl to daugybė žmonių jaučia potraukį tam tikram žmonių tipui.

Jei nesistengsite pagyti nuo praeities traumų, kartosite tas pačias klaidas. Jei susiduriate su neišspręstomis vaikystės bėdomis, terapija gali labai padėti.

Prisiminkite skausmą

Svarbu pagyti ir judėti į priekį. Tačiau galite prisiminti skausmą, kurį patyrėte dėl to, kad susidomėjote netinkamu žmogumi. Tai yra proceso dalis. Naudodami blogą prisiminimą kaip įrankį, sukuriate imunitetą prieš to paties tipo žmonių įsimylėjimą. Sukuriate natūralią pavojaus sistemą, kuri neleidžia vėl jausti skausmo. Neleiskite skausmui sulaikyti jūsų ir nepatirti meilės. Vietoje to, tegu jis jus motyvuoja surasti kažką, kas niekada nevers jaustis blogai.

Dažniau sakykite „taip“ ir susitikite su tais žmonėmis, su kuriais susitikti nebūtumėte pagalvojęs

Jei norite surasti tobulą žmogų, greičiausiai ieškosite amžinai. Vienas paprasčiausių būdų imti susitikinėti su kažkuo, kas nebus jūsų tipo, pamėginti susitikti su tais, su kuriais nebūtumėte susitikęs anksčiau. Sakykite „taip“ ir eikite į pasimatymus net tada, jei tai bus tik susitikimas kavai. Gali būti, kad žmogus patiks, gali būti, kad ne. Svarbiausia būti atviram visoms galimybėms.

Susitikinėkite su visiška priešingybe savo eks

Palikite nuobodulį ir leiskitės į nuotykį. Pamėgindami susitikti priešingybę, galite atrasti sau naują perspektyvą gyvenime. Pamėginkite susitikinėti su žmonėmis, kurie būtų visiškai kitokie nei jūsų eks (tai gali būti išvaizda, asmenybė ar kitokie hobiai). Gali būti, kad jums patiks ne visi. Tačiau tai puikus būdas pasitreniruoti ir tyrinėti skirtingas galimybes. Tai taip pat gali padėti sutrumpinti savo sąrašą to, ko norite ir ko nenorite iš būsimo partnerio.

Elkitės prieš savo instinktus

Visada turėtumėte klausytis vidinio balso, jei jis jus įspėja. Tačiau kartais elgesys prieš instinktus gali padėti atsiverti naujoms patirtims. Jei toliau susitikinėsite su tam tikro tipo žmonėmis, negausite jokio rezultato, todėl pamėginkite susitikti su visiškai kitokiu žmogumi. Nebijokite keistis ir atverti naujas galimybes.

Būkite vienišas

Jei nuolat užmezgate netinkamus santykius su tokiu pačiu žmonių tipu, nustokite susitikinėti. Apsispręskite likti vienišas šešiems mėnesiams ar metams ir kurkite santykius su savimi. Supraskite kas esate ir ko tikrai norite. Kai geriau suprasite save ir tai, kokios partnerystės nusipelnėte, o tinkamas žmogus atsiras pats.

Ne visada galite kontroliuoti potraukį. Tai biologija. Tačiau tai nereiškia, jog turite susitikinėti su panašiais žmonėmis vėl ir vėl. Jei pasinaudosite patarimais, sugriausite įsisenėjusius įpročius ir surasite tą, kuris bus jūsų vertas.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras