Kaip tapti geriausia mylimojo drauge?

laiminga-pora-585265efaa635.jpg
 
3 komentarai
Kiekviena savo išrinktajam norime būti ne tik dievinamu meilės objektu, tačiau taip pat ir geriausia drauge, kuriai atskleidžiamos visos paslaptys ir atveriamos slapčiausios širdies kertelės.Tai padaryti nesunku, tereikia prisiminti ir vadovautis keletu vertingų patarimų.

Leisdami laiką drauge, pasistenkite į šalį padėti mobiliuosius telefonus ir kitus dėmesį blaškančius daiktus. Puikiai žinome, kad moterys sugeba vienu metu atlikti keletą darbų, tačiau šiuo atveju toks privalumas nėra tinkamas. Užuot be perstojo maigiusios telefono mygtukus, visą dėmesį skirkite mylimajam, aptarkite dienos naujienas, kurios nutiko darbe, planuokite savaitgalio užsiėmimus ar meiliai prigluskite prie išrinktojo peties.

Nepamirškite kartu linksmintis. Sutarkite, kad vieną savaitgalį užsiimsite jo mėgstama veikla, o kitą - veiksite jums patinkančius dalykus. Nesvarbu jei laisvalaikio pomėgiai ne visada sutampa su mylimojo norais, svarbiausia kuo daugiau laiko praleisti kartu bei atrasti abiems patinkančius užsiėmimus. Gal Jūs abu dievinate šokius, tačiau iki šiol nebuvo galimybės išmokti profesionalių šokių žingsnelių? Tada pats metas užsirašyti į šokių pamokas, kurių metu ne tik linksmai leisite laiką, bet ir išmoksite naudingų dalykų. Bendri pomėgiai, veikla stiprina tarpusavio ryšį, leidžia geriau pažinti vienas kitą kaip individualias asmenybes.

Taip pat vertėtų išsiaiškinti, kuo domisi Jūsų mylimasis. Jei jis didžiulis sporto gerbėjas, kasdien po keletą valandų praleidžia skaitydamas krepšinio naujienas ir žino visas smulkmenas apie Lietuvos ir užsienio krepšinio klubų sudėtis bei veiklą, Jums taip pat derėtų apie tai truputėlį pasidomėti. Toks poelgis parodytų, jog nesate abejinga išrinktojo pomėgiams ir domitės ta veikla, kuriai jis neabejingas.

Turbūt kiekviena iš mūsų nors kartą esame mylimajam priekaištavusios dėl visiškai nereikšmingos smulkmenos? Dėl nepaklotos lovos, neišneštų šiukšlių ar nepamaitinto naminio gyvūnėlio? Nuo šiol tokį elgesį pamirškime visiems laikams. Vyrai nemėgsta nuolatinių priekaištų ar bereikalingų barnių, jiems nesuprantamos tragiškų scenų kėlimo peripetijos. Kad ir kokia Jūsų kantrybės taurė būtų sklidina, tačiau jokiu būdų nepulkite į isteriją, visus nepakenčiamus mylimojo poelgius išsakykite ramiai, be riksmų ar pakelto tono.

Net jei mylimasis turi daugiau trūkumų negu Jūs jums atrodė draugystės pradžioje, tačiau nenustokite jo mylėti ir už tai. Tikra meilė egzistuoja tada, kai mylime savo partnerį ne dėl jo privalumų, o dėl trūkumų. Jei jūsų mylimasis nieko nenutuokia apie butinę techniką, nereikėtų reikalauti, kad jis suremontuotų sugedusią skalbyklę ar seniai neveikiančią mikrobangų krosnelę. Priimkite žmogų tokį, koks jis yra, nesistengdamos jo pakeisti.

Asmeninius santykius: džiugias ir graudžias akimirkas pasilikite tik sau. Neviešinkite asmeninės informacijos socialiniuose tinkluose, kuri galėtų sukelti neigiamą partnerio reakciją. Esate mylimieji realiame gyvenime, todėl kitiems nebūtina žinoti Jūsų asmeninių dalykų.

Mielos merginos, nenuleiskime rankų ir mums pavyks užkariauti savo mylimųjų širdis bei tapti geriausiomis jų draugėmis. Ne veltui sakoma: tereikia labai norėti, pasistengti ir tikėti!

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (3)
mhm, mielos merginos darykit viska, kad vaikinui gerai butu, o jis tegu toliau ziuri telika
o taip
geras straipsnis, ypac del telefono maigymo ir nepaserto suns :D
Naujas komentaras