Ko niekada nedarys tobulas vyras?

laimingas-vyras-59c3ac727ee31.jpg
 
Kokio vyro nori moterys? Švelnaus, rūpestingo, tik ją mylinčio, gerbiančio moterį, galantiško, turinčio geras manieras… Turbūt būtų galima vardinti ir vardinti visas pačias geriausias savybes, kurių dažna moteris ieško sutiktuose vyruose.

Tačiau pirmas įspūdis gali būti klaidingas. Na taip, jis tau dovanoja gėles, apipila dėmesiu ir visada atrašo į žinutes, tačiau turėtum išlikti atsargi. Kai kurie vyro veiksmai tau gali nesukelti jokio įtarimo, tačiau tai gali būti pirmieji ženklai, rodantys, kad jis nėra tas vyras, apie kurį tu svajojai.

Įžeidinėja ir tyčiojasi iš kitų

Jis pakvietė tave pavakarieniauti. Abu nuėjote į jaukų restoraną, užsisakėte maisto, tačiau jis turi nusiskundimų. Padavėja jam pasirodė lėta, jums tenka per ilgai laukti maisto, galiausiai gavęs maistą skundžiasi, kad padavėja visiškai nesuprato, ko jis norėjo… Galbūt tavo sutiktas vyras elgiasi panašiai? Su tavimi jis švelnus ir mielas, tačiau vos jums pasirodžius viešumoje jis iškart randa prie ko prisikabinti ir aiškiai rodo savo nepasitenkinimą.

Na, gerai, galbūt jam buvo sunki diena, todėl neturi nuotaikos. Taip, padavėja restorane nedirbo profesionaliai, todėl sutinki nepalikti jokių arbatpinigių. Kai kurie jo skundai gali būti pagrįsti, bet į šią situaciją pasižiūrėk iš šalies - galbūt jis visada skundžiasi ir žemina kitus? Jeigu jis dabar juokiasi iš aptarnaujančio personalo, gali būti, kad vėliau jis juoksis iš tavęs. Tobulas vyras taip nepasielgs. 

Reikalauja sekso

Jūs draugaujate kelias savaites. Nenori skubinti įvykių, todėl atsisakai iškart su juo šokti į lovą. Tačiau jis elgiasi atvirkščiai - mėto užuominas apie tai, kad taip ilgai jam tenka laukti tos akimirkos.... Dar nepamiršta pridurti, jog susilaikymas yra žalingas vyro sveikatai, o masturbuotis turint merginą yra žema!

Tobulas vyras nereikalaus sekso. Jis supras, kad tu nenori niekur skubėti ir tikrai tavęs dėl to nekritikuos. Jam patiks tai, kad tu nori geriau jį pažinti, o šiuo atveju lova gali palaukti. Be to, tobulas vyras žino, kad geriausias seksas yra su mylima moterimi, todėl ir jam bus svarbu geriau tave pažinti ir vėliau mėgautis kūniškais malonumais.

Jis sako, kad žino viską

Galbūt jis iš tiesų yra labai protingas ir intelektualus, tačiau į kai kuriuos jo veiksmus turėtum sureaguoti. Pavyzdžiui, jis sako, kad yra alergiškas prezervatyvams, todėl jų nenaudos ir apsauga turėtum rūpintis tu. Arba netikėtai prisimena savo buvusiąją, su kuria mylėdamasis nenaudojo prezervatyvų, nes norėjo pajusti artimesnį ryšį su ja. Tikrai neverta pasiduoti tokioms provokacijoms, todėl gink savo nuomonę. Jeigu jis turi alergiją, pasiūlyk prezervatyvus be latekso; jei nori pajusti artimesnį ryšį su tavimi, rinkitės ypač plonus prezervatyvus.

Bet ne tai yra blogiausia. Jeigu pastebėjai, kad pokalbio metu su artimaisiais, draugais ar pažįstamais jis tave kiekvieną kartą nutraukia vidury sakinio, taiso tavo mintis arba kritikuoja tai, ką sakai, greičiausiai jis tavęs visiškai negerbia. Tobulas vyras nesieks tavęs pažeminti kitų akivaizdoje. Jeigu jis mato, kad tu suklydai, jis tavęs nekritikuos ir tikrai nesistengs parodyti, kad viską žino geriau nei tu.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras