Kokias moteris myli vyrai? (II)

daili-moteris-5809c3718a23e.jpg
 
1 komentaras
Ar teko kada nors girdėti apie tai, kad į moterų organizmą patekusi sperma kelia jų nuotaiką? Kaip manote, kodėl raudonio išmušti dailiosios lyties atstovių skruostai atrodo taip seksualiai? Atsakymai į šiuos bei kitus klausimus - šiame straipsnyje.

Kodėl nuraudusios moterys tokios seksualios? 

Nuraudimas seksualus, nes atsiranda staigiai ir neįmanoma jo suvaidinti. Jeigu moteris nori ką nors nuslėpti nuo vyro, raudonis visada ją išduos. Veidas parausvėja susijaudinus ar susigėdus. Pirmojo pasimatymo metu nuraudimas parodo, kad moteris yra susidomėjusi vyru ne tik kaip pokalbių, bet ir kaip sekso partneriu. Jei dailiosios lyties atstovės greitai nurausta, jos gali ir greit susijaudinti – toks tipas itin traukia vyrus.

Kodėl bučiuojantis galva pasukama į dešinę? 

Psichologai pastebėjo, kad galvą pasuka į dešinę beveik 70 procentų visų porų – nesvarbu, ar jos kairiarankės, ar dešiniarankės. Žmonių emocijos valdomos smegenų dešiniuoju pusrutuliu, kuriame yra ir nuotaikos centrai. Dešinysis pusrutulis valdo kairiąją kūno dalį, todėl visi tavo išgyvenami jausmai geriau matomi kairėje veido pusėje. Taigi, pasąmoningai galva pakreipiama į dešinę, kad būtų atviriau parodyti jausmai partneriui. Įdomu ir tai, kad dauguma moterų iš įžymių portretų, pavyzdžiui, Mona Lisa, taip pat vaizduojamos su į dešinę pusę pasukta galva.

Kaip elgiasi vyras, norėdamas atkreipti moters dėmesį? 

Jei vyras nori atkreipti moters dėmesį, jis visada siekia pagauti jos žvilgsnį. Vakarėlio metu susiranda tokią „auką“, kuri bent trumpam į jį pažiūrėtų, o po to staigiai, lyg susigėdęs, nusuka žvilgsnį. Kol vyras nuspręs pasikalbėti su ja, palauks kol ji pasižiūrės į jį bent 13 kartų. Tuo metu visais kitais savo veiksmais bando įrodyti, kad jis yra savo draugų kompanijos lyderis ir kad jam tikrai sunku atsispirti.

Ar romantiškas filmas gali sukelti aistrą?

Filmai veikia hormonų kiekį organizme. Jeigu jų daugėja, kinta ir žmogaus nuotaika. Romantiškos komedijos ar melodramos mažina testosterono bei didina progesterono kiekį. Pastarasis hormonas ramina, skatina kurti su kitu žmogumi artimesnį ryšį. Romantiškus filmus ar melodramas bežiūrintys vyrai tampa jautresni, jie linkę į ramesnį seksą.

Ką moteriai reiškia bučinys? 

Moteris bučiuojasi, nes nori patikrint, ar vyras iš tikrųjų ją traukia. Bučinio metu partneriai apsikeičia seilėse esančiais feromonais. Tokio susijungimo metu moteris tikrina, kokio skonio yra vyras, ar jis jai patinka, ar traukia ją fiziškai. Be to, įvertinamos partnerio lūpos: ar jos minkštos ir jautrios, ar kietos ir įsitempusios. Nemažai dėmesio skiriama ir apkabinimui bei vyro laikysenai. Pirmasis bučinys daugumai moterų yra savotiškas testas, kurio rezultatai padeda apsispręsti, ar verta susitikinėti su potencialiu partneriu.

Ar vyro sperma gali pakelti nuotaiką? 

Teoriškai kiekviena moteris šio skysčio dėka gali tapti laimingesnė. Kodėl? Nes spermos sudėtyje yra už nuotaiką atsakingų hormonų: opioidų ir prolaktino. Per valandą nuo lytinio akto jie patenka į moters kraują. Tikėtina, kad patenka jie ir į smegenis, tačiau jokie moksliniai tyrimai neįrodė šios tezės teisingumo. Tačiau tyrimų metu pastebėta, kad be prezervatyvo besimylinčios moterys yra žymiai geresnės nuotaikos nei tos, kurios užsiima saugiu seksu.

Kodėl vyras sumoka moteriai už atostogas, bet bijo pasakyti jai, kad ją myli? 

Vyrai vengia rimtų deklaracijų moterų atžvilgiu. Mokėdamas už jos atostogas ar bet kokią kitą smulkmeną, vyras stengiasi užkariauti jos širdį. Tačiau tuo pačiu siekia patikrinti, ar ji sąžininga. Rimtai įsipareigodamas, jis gali būti apgautas.

Suaugusiems.lt 

 
fantazijos
Komentarai (1)
"Kodėl bučiuojantis galva pasukama į dešinę?" - va čia tai geras. niekad nepastebėjau :D
Naujas komentaras