Kokie vyrai traukia moteris?

vyras-moteris-pora-63959422.jpg
 
3 komentarai
Kartais moterys atrodo itin paslaptingos ir neperprantamos. Dažnai vyrams sunku suprasti moterų jausmus ir ką jos galvoja, o juo labiau, ar vyras ją traukia.

Ko moterys ieško vyruose?

Protas

Didžiuotis šiuo bruožu yra rizikinga. Protas traukia gražias moteris, tačiau tinkamai jį parodyti yra ne taip paprasta. Sužavėkite patrauklią moterį smagiomis idėjomis, vaizduote ir netikėtumais. Oficialusis išsilavinimas yra patrauklus tik tuo atveju, jei tai parodoma subtiliai. Jei esate kažkokios srities specialistas ir norite apie tai papasakoti, sakykite kažką panašaus į „Daug apie tai žinau ir galiu papasakoti“, o ne „Aš protingesnis už tave, nes apie tai žinau“. Nepamirškite ir to, kad kai kurias žavias moteris aukštas išsilavinimas gali bauginti.

Dėmesingumas

Labiau nei dovanų ar komplimentų, patrauklios moterys nori, kad apie jas galvotumėte. Net jei tai – jūsų priekaištai dėl to, kad ji eina į miestą su kitu vyru. Jai tai patiks, nes tai reikš, jog jūs apie ją galvojate. Prisiminkite: gražios moterys seksualiai rengiasi ne šiaip sau. Moterims labai patinka vyrai, kurie pastebi tokius dalykus.

Kilnumas

Tai vienas jūsų slaptųjų ginklų. Patrauklios moterys iš vyrų gali gauti beveik viską, ko nori, tad nebandykite jos sužavėti dovanomis. Padarykite jai įspūdį parodydamas, kad jūs praleidžiate daug laiko rūpindamasis kitų gerove. Paaukokite, padėkite kam nors, kam mažiau sekasi, paaukokite laiko geriems darbams ir pakvieskite ją padaryti tą patį. Visa tai suvirpins jos širdį, o kartu ir jūs pats darysite gerus darbus.

Seksualinis meistriškumas

Moterims seksas patinka taip pat kaip ir vyrams. Tačiau taip, kaip ir visus gerus dalykus, gerą meilužį surasti sunku. Moterys tampa priklausomos nuo įgudusių meilužių, kurie žino kaip suteikti joms malonumą ir išmoko jas naujų būdų jaustis nuostabiai. Taigi skaitykite daugiau knygų, žiūrėkite „mokomuosius“ filmus ir tobulėkite.

Romantika

Dauguma vyrų mano, kad tai akivaizdu, tačiau štai jums tikras faktas: romantika yra galinga priemonė, kuria galima sukurti patrauklumą toli gražu ne pagal „princo ant balto žirgo“ taisyklę. Atrodykite kaip malonus vyras, kuris žino, kaip rasti emocinį ryšį su moterimi ir jūs sužibėsite. Žiūrėkite į moterį ne paviršutiniškai, pabandykite surasti išskirtines dalis. Pasitelkite vaizduotę ir pamatysite poetiškų komplimentų, įdomių istorijų, įspūdingos praeities ir emocinių interpretacijų suteikiamas galimybes.

Dominavimas

Mokslininkai jau įrodė, kad patrauklias moteris nesąmoningai traukia dominuojantys vyrai. Faktai kalba už save: 75 proc. dominuojančių primatų patinų gauna trokštamas pateles. Tas pats galioja ir žmonėms. Moterys dievina vyrus, kurie žino, ko nori ir to siekia. Vis dėlto tai neturėtų būti suprasta kaip kategoriškumas, kuris peržengia ribas ir priverčia moterį jaustis nejaukiai.

Elegancija

Jei parodote eleganciją ir išsilavinimą (ne per daug), patrauklios moterys atkreips į tai dėmesį. Ką reiškia parodyti ne per daug? Pavyzdžiui, gal jūs išmanote apie skirtingas vyno rūšis ar kiną? Gal išmanote madą? Ar jums patinka Frenkas Sinatra? Mėgstate egzotišką maistą? O gal tiesiog atidarykite jai duris? Visi šie dalykai gali padėti nenuobodžiai atskleisti tavo eleganciją ir išsilavinimą.

Humoro jausmas

Humoras – tai afrodiziakas. Jei priversite ją juoktis, viskas bus gerai, net jei ir susimausite kažkaip kitaip. Taip yra dėl to, kad vyrai, galintys prajuokinti, traukia moteris it magnetai. Deja, daug vyrų supranta tai kaip buvimą per daug arogantišku. Norėdamas suprasti tikrąją humoro idėją pasižiūrėkite į Pirsą Brosnaną filme „Tomo Krauno afera“ (ang. „The Thomas Crown Affair“), Karlą Geiblą „Vėjo nublokštuose“ (ang. „Gone With the Wind“) ar Tomą Kruzą „Oro gvardijoje“ (ang. „Top Gun“).

Linksmybės

Kiekviena moteris ieško vyrų, kurie yra smagūs ir nuotykingi, neįprasti ir net pavojingi. Jas tai žavi. Tai tarsi pabėgimas nuo banalios kasdienybės. Taigi atsiminkite: kai kurioms moterims patinka nuspėjamumas – toms, kurios ieško sutuoktinio. Tačiau jei jos renkasi su kuo nueiti į kitą pasimatymą, visada nugalės įdomumas.

Išoriniai bruožai, traukiantys moteris

Ar žinote, apie apie kokį kūną svajoja moterys? Kas joms seksualu ir prie ko norėtų prisiliesti? Koks būdamas, pritrauktumėte prie savęs ne vieną dailiosios lyties atstovę?

  • Raumeningas kūnas. Galite prieštarauti arba tiesiog pripažinti, tačiau yra kaip yra – moterys žavisi stangriu vyro kūnu. Skirtumas tik toks, kad kiekvienai patinka skirtingo dydžio raumenys. Tačiau, mieli vyrai, nepuoselėkite kvailų vilčių, jog, jei moteris myli, tai mylės ir su pilvuku, ir paglebusiomis blauzdomis.
  • Sutvarkyti plaukai. Žinoma, švara savaime suprantama. Visgi, jei pasirinksite šukuoseną, kuri bus originalesnė nei kitų ir dar puikiai tiks jums prie veido – dėmesys garantuotas.
  • Graži šypsena. Nereikia galvoti, kad kiekviena šypsena puošia žmogų. Jei negalite džiaugtis estetiška šypsena, geriau ir nesišypsokite. Bent jau stengdamiesi sužavėti merginą.
  • Veido oda – ji turi būti švari. Be spuogelių. Ar su barzdele – rinktis jums. Vienoms moterims patinka švarus ir švelnus vyro veidas, kitoms malonu, kai kelių dienų šereliai drasko odą.
  • Kvapas. Higiena būtina. Pasirūpinkite gerais kvepalais. Vyras, dvelkiantis sodriu, geru kvapu, traukia iš tolo. Turėkite omenyje, kad patinkantis kvapas moteriai žadina seksualumą ir aistrą.
  • Renkitės visada pagal aplinkybes ir aplinką. Jei keliaujate sportuoti ar į gamtą – tiks sportiniai drabužiai. Jei didžiuojatės stangriais sėdmenimis, pasirinkite ir sportines kelnes, kurios tai paryškintų. Jei nesugalvojate, kaip rengtis, einant į susitikimą, pasimatymą, pasilinksminti – visada rinkitės marškinius, jie derės ir su džinsais, ir su kitomis kelnėmis. Tik nesirenkite visiškai baltai, ir marškinius dailiai susikiškite į kelnes. Geras diržas su išvaizdžia sagtimi – būtinas aksesuaras.

Elgesys, kuris jas erzina

Dažniausiai vyrai santykių pradžioje taip stengiasi įtikti moteriai ir padaryti kuo geresnį įspūdį, tačiau gerokai persistengia ir pasiekia priešingą rezultatą. Kokie stipriosios lyties atstovų veiksmai, pastariesiems atrodantys teisingi, iš tikrųjų moteris erzina?

Jūs skambinate jai per dažnai

Kodėl tai sulaukia neigiamo atsako? Nesiliaujantys skambučiai yra pagrindinis netaktas. Tai ne tik atima iš jūsų savarankiškumo įspūdį, bet ir erzina. Jeigu nuolatos esate kitame telefono gale, tokie veiksmai nuplėšia tokius intriguojančius dalykus kaip paslaptingumo aurą bei nepriklausomybę.

Kaip elgtis? Po trijų ar keturių savo skambučių, kitą kartą leiskite paskambinti jai pačiai. Be to, netrukdykite jos telefoniniais pokalbiais darbo valandomis ir penktadienio bei šeštadienio naktimis.

Bendraudamas su ja naudojate per daug mažybinių žodžių

Kodėl tai sulaukia neigiamo atsako? Nes tai kvepia kiču, yra skysta ir, apskritai, kvaila. Vaikiškos kalbos yra skirtos vaikams, o ne moterims.

Kaip elgtis? Pavadinti ją neįprasto gyvūno vardu ar mielai pajuokauti visada galima, tačiau ne daugiau. Jeigu degate noru nuolatos vadinti ją gyvūnu vardais, pirmiausia atsargiai išsiaiškinkite, ar jai tai priimtina. Geriau padarykite sau paslaugą ir skirkite šiam reikalui daugiau laiko, kad įsitikintumėte savo veiksmų teisingumu.

Esate pernelyg nuolaidus

Kodėl tai sulaukia neigiamo atsako? Žinoma, leisti jai išrinkti filmą yra svarbu, tačiau jei tą patį žiūrėsite jau vienuoliktą kartą – turi problemą. Nuolatinis nuolaidžiavimas labiau primena minkštabūdingumą. Turite žinoti, kad ne visada dėl tam tikrų dalykų moters reikia atsiklausti.

Kaip elgtis? Parodykite jai, kad galite priiminėti sprendimus: išrinkite filmą, restoraną ar televizijos programą pats. Geriausiai, kai vieną kartą dėl kažko nusprendžia ji, o kitą – jūs.

Pernelyg artimai bendraujate su jo draugais bei šeima

Kodėl tai sulaukia neigiamo atsako? Moteris nori, kad vyras būtų draugiškas su jos šeima bei draugais, tačiau viskam savas laikas. Ji visų pirma nori įsitikinti naujais užsimezgusios draugystės rimtumu, o tik vėliau pilnai įsileisti naują partnerį į savo aplinką.

Kaip elgtis? Draugystė su moters šeima bei draugais yra tas aspektas, kurio išsiplėtojimui reikia laiko, dėl to neverta įvykių skubinti. Būkite draugiškas su jos aplinkos žmonėmis, tačiau po mėnesio draugystės nesumąstykite prisidėti prie jos brolio gimtadienio organizavimo.

Taigi, jei trokštate sužavėti savo svajonių merginą - būkite švelnus ir romantiškas, tačiau netapkite skystablauzdžiu. Rūpinkitės savo išvaizda, būkite apsiskaitęs ir žinoma, būkite savimi!

 
fantazijos
Komentarai (3)
taip, be piliuliu altorius nepasiekiamas
Dominavimo nesutikčiau. Turi būti kažkas, kur jis visiškai nedominuotu. Nuo nuolat visur dominuojančio vyro moteris pavargsta
saugumas, vyriskumas,teviskumas dar.
Naujas komentaras