Patarimai, kaip elgtis su pavyduoliu

pareja-dar-celos.jpg
 
11 komentarai
Atsibodo nuolatos sekantis pavydus žvilgsnis ir nurodymai kaip turėtų elgtis ištikima mergina? 5 itin efektyvūs patarimai kaip elgtis su pavyduoliu.

Pirmas patarimas

Atpažinti pavyduolį galima iš karto. Jei ne per pirmą pasimatymą, tuomet bent jau po poros dienų. Pavydo scenos iškyla ne lygioje vietoje. Asmenybės trūkumų turi pats scenos kelėjas. Pamatyti, kad žmogus yra linkęs į pavydą, išvysti tikrai nesunku. Pagrindiniai bruožai – „užsiciklinimas“ dėl nemalonumų, pažeidžiamumas, permainų baimė. Dažniausiai tai nuoboda, mylintis tik save, pedantas ir nekenčiantis netvarkos: jei kažkas yra ne taip padėta, maistas pagamintas ne pagal receptą, jis gali tiesiog pašėlti.

Antras patarimas

Jei jūsų vyras linkęs į pavydą ir reikalai pakrypo link tardymų, nebūkite paklusni avelė. Specialistai pastebėjo: kai žmonos elgiasi pagal jų norą, neteisėtai klauso įžeidinėjimų, sadomazochistinis vyro elgesys progresuoja. O žmonos pasipriešinimas, kaip bebūtų keista, nuramina sergantįjį.

Trečias patarimas

Niekada neprisipažinkite, kad buvote neištikima, nors tai ir tiesa! Išmokite į kankintojo klausimus, netgi labiausiai pašėlusius, duoti nenuginčijamus atsakymus: „Kada aš galėjau būti tau neištikima? Juk tu mano vienintelis ir nepakartojamas.“

Ketvirtas patarimas

Supraskite, kad pavydas – šeimos liga. Tam tikra prasme pavydo paistalai yra užkrečiami – streso fluidai plinta ir tarp sveikų, ypač traumuoja vaikų psichiką, jei vaikai dalyvauja tėvų santykių aiškinimesi. Todėl kartais reikia rinktis: arba vaikai, arba pavyduolis.

Penktas patarimas

Jei jūsų vyras kol kas nėra patologiškas pavyduolis, pastatykite prieš jo nepasitikėjimui savo išmintį. Elkitės taip, kad pavydas mažėtų. Bet kokiam gyvenimo įvykiui turėkite stiprų alibi. Neužsilaikykite niekur dėl smulkmenų. Jei kažkas vyksta ne pagal grafiką, skambinkite! Nedinkite, nepalikusi vyrui savo koordinačių. Branginkite pavyduolį. Lygiai kaip neetiška gėdinti vyrą dėl jo lytinio silpnumo, kuris nuo jo nėra priklausomas, negalima priekaištauti dėl pavydo. Su pavydu elkitės atsargiai. 

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (11)
Trečias tai išvis skamba taip, lyg išdavystė būtų įprastas ir normalus dalykas..
nieko blogo nematau sitame straipsnyje, ir paleistuvysciu neizvelgiu.... nu bet gal kalta mano nesenmergiska dalia
vyras vyras vyras...o cia dzin, kad moterys dazniausiai buna pavydzios kaip bbz kas..
visi sitie straipsniai yra vertimai is uzsieno bulvarines spaudos, kurie skatina laisva elgesi, paleistuvavima, deklaruoja tai kaip normalu dalyka. Kazkas is to uzdirba pinigus skleisdami tokius niekus, o kazkas tuo tiki. Yra dar kiti, kurie turi savo nuomone ir atsakomybes bei istikimybes jausma pries kita zmogu. Duok Dieve daugiau tokiu zmoniu musu visuomeneje ir maziau tokiu straipsniu kaip sis!
lietuviu mentelitetas...ziauru. skaito ir nesupranta esmes.
toks zodis kai pavydas mano zodyne isvis neegzistuoja,,kazin is kur jis kiles,,,jajaaja..nesamoniu kraite...
kas cia bl.. per nesamones. Jei nera pavydo, nera meiles.
paleistuviu pradziamokslis
Šlykštu... Skatinate neištikimybę, jos nuslėpimą, prieštaravimą? Su tokiais straipsniais tik paleistuvių kartą galima užauginti, bet ne padėti kurti šeimą.
Trečias išvis nesąmonė. Grow up.
kaip ir daugumas straipsniu, skatina meluoti, ir gyventi nesaziningai, bei nepasitinkint, slykstu skaityti...
Naujas komentaras