Pavydas santykiuose - Jums ne draugas(I dalis)

jealous-ex.jpg
 
Nors pavydas laikomas viena didžiausių nuodėmių, tačiau jam atsispirti negalime kiekvienas. Tuo metu kūną ir mintis tarsi užvaldo piktoji mūsų pusė ir suteikia begalę priežasčių pavydėti. Tačiau pavydas nelygus pavydui, vieni pavyduliauja materialinių dalykų, finansinės sėkmės, kiti - dvasinės gerovės, puikių santykių, geros nuotaikos ir panašiai. Tikriausiai kiekvieni santykiai negali egzistuoti be šios savybės, juk sakoma - pavydi, reiškia myli!? Kartais jis labai sveikas, tačiau nepaisant visko, yra keletas atvejų, kai pavydėti mylimojo tikrai nereikia.

Atkreipiamas dėmesys į seksualią merginą.

Ne paslaptis, kad vyrai - medžiotojai. Šis instinktas jų kraujyje glūdi nuo gilios senovės, todėl nieko keisto, jei pamatę jiems patrauklią moterį, negali atitraukti žvilgsnio. Tačiau tik todėl, kad mylimasis žvilgtelėjo į kitą merginą, nereiškia, jog akimirksniu ketina Jus palikti ir sekti paskui ją. Merginos, prisipažinkite, juk ir Jūs kartais atkreipiate dėmesį į patrauktų praeivį gatvėje ar padavėją restorane? Tai nieko blogo, pasižvalgyti tikrai niekas nedraudžia. Mokslininkai teigia, kad pavydas kyla iš baimės prarasti partnerį ar tuo atveju jei Jūs nepasitikite savimi ir jaučiatės neverta jo. Jei nors kartą apie tai pagalvojote, kuo skubiausiai šias mintis meskite iš galvos. Atminkite - jei mylimasis iš viso pasaulio moterų pasirinko Jus, tai reiškia, kad esate jam brangi su visais savo privalumais ir trūkumais.

Kita moteris stebi jį.

Kam gi nebūna malonu, kai nepažįstamas, priešingos lyties atstovas meiliai merkia akį? Malonu visiems. Jaučiatės patrauklus ir geidžiamas kitų, nepaisant to, kad esate užimtas. Todėl jei matote, jog kitos merginos akivaizdžiai rodo simpatiją Jūsų mylimajam, nepanikuokite ir nekelkite pavydo scenų. Veikiau priešingai - pasidžiaukite ir branginkite jį dar labiau. Nors vyras ir gėrėtųsi kitos merginos dėmesiu, tačiau džiaugsis būdamas kartu su jumis ir be galo brangins esamus santykius.

Laikas draugams.

Net jei esate įsipareigoję, prarasti asmeninę laisvę ar atimti ją iš kito žmogaus - būtų didžiausia klaida. Išleisti mylimąjį pasilinksminti su draugais, pabūti vien tik su vaikinais, atsipūsti nuo moteriškų plepalų ir intrigų. Tuo metu Jūs pasimatykite su draugėmis ir jaukiai pavakarokite mieste. Laikas, praleistas atskirai tikrai neprailgs, pailsėsite vienas nuo kito, dar labiau pasiilgsite, o grįžę namo pasidalinsite maloniais įspūdžiais ir nutikimais.

Buvusiosios fotografija.

Kartais vaikinai būna tikri užmaršuoliai, ypač smulkmenoms. Todėl jei jo namuose radote buvusios merginos nuotrauką, nepanikuokite. Pasikalbėkite ir išsiaiškinkite, kodėl jis vis dar turi jos nuotrauką, tikėtina, kad ji buvo nugrūsta giliai stalčiun ir pamiršta. Jei šis faktas priverčia jaustis nemaloniai, būtinai apie tai pasakykite mylimajam, neabejojame,į tai bus atsižvelgta akimirksniu.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras