Pavydas santykiuose- Jums ne draugas (II dalis)

cift_8832.jpg
 
Praėjusią savaitę atskleidėme keletą atvejų, dėl ko tikrai nereikėtų pavyduliauti mylimojo ir be reikalo jaudintis. Tikriausiai patarimais jau spėjote pasinaudoti ir įsitikinti jų veiksmingumu? Puiku, tada galime judėti pirmyn!Išmanydami tam tikrus bendravimo, vyrų elgesio principus ne tik pagerinsite tarpusavio santykius ir nustosite pyktis dėl smulkmenų.

Flirtuojanti žinutė jo socialinio tinklo paskyroje.

Jei kyla nerimas, jog mylimasis jums neištikimas, paprašykite plačiau papasakoti apie tą žmogų, kuris atsiuntė šią žinutę (jei iki šiol jos nepažįstate). Gal tai tiesiog linksmas ir nieko blogo nežadantis kolegų pokštas? Nepulkite smerkti ar pavyduliauti, pirmiausia pasikalbėkite ir išsiaiškinkite visas smulkmenas.

Komplimentai.

Jei grįžęs iš kirpyklos mylimasis puola girtis apie kirpėjos išsakytus komplimentus jam, tai subtilus būdas pasakyti, kad jis trokšta daugiau meilumo iš Jūsų. Analogiškas pavyzdys - šuo sučiumpa vieną iš sodo kenkėjų kurmių ir atneša jį savo šeimininkui, su pasididžiavimu žvelgia į jį ir laukia pagyrimų. Taip pat ir Jūsų vaikinas, nori būti mylimas, gerbiamas ir pripažintas. Todėl kasdien pasakykite jam nors po vieną komplimentą, nors patį paprasčiausią, tai tikrai paglostys jo širdelę.

Priešpiečiai su kolegėmis ar viršininko žmona.

Tyrimų rezultatai byloja, kad pažindamos potencialią konkurentę, pavydas ne taip stipriai grauš širdelę ir lengva ranka mylimąjį išleisite į darbo vakarėlius ar susitikimus, kurie vyksta be antrųjų pusių. Todėl jei yra galimybė susipažinkite su mylimojo kolegėmis, pažinkite jas kaip asmenybes. Tačiau be viso to svarbiausia - besąlygiškas pasitikėjimas mylimuoju, jeigu nors kartą jis privertė suabejoti jo sakomais žodžiais, iš naujo atkurti pasitikėjimą ir santykius gali būti sudėtinga.

Paaukštinimas darbe.

Išmanyti savo veiklos sritį, užimti aukštesnes pareigas ir būti pripažintu - norime bene kiekvienas. Tačiau norint tai pasiekti reikia įdėti nemažai pastangų. Jei mylimasis nenustoja džiaugtis gautu paaukštinimu darbe ir kas valandą prisimena šią džiugią žinią, tikėtina, kad laikui bėgant jūsų kantrybė trūks. Ypač jei Jūsų karjeros galimybės ne taip stipriai kyla, tačiau nepavyduliaukite, kiekvienam išaušta jo sėkmės valanda. Ateis ir Jūsų atpildo metas, o iki tol pasidžiaukite partnerio laimėjimais, net neabejojame, kad Jūsų sėkmės valandą mylimasis palaikys jus taip pat stipriai.

Nenustoja girti draugo mylimąją.

Jei partneris pagiria savo geriausią draugo merginą ir teigia, kokia ji šauni, pasijusti blogai ar įsižeisti tikrai nereikia. Jis nenori pasakyti, kad Jūs esate blogesnė už ją, tiesiog džiaugiasi draugo sėkme ir tikėtina nori, kad judvi taptumėte geromis draugėmis. Puikiai sutardami galėsite visi keturi leisti savaitgalius ar planuoti bendras išvykas.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras