Pažinčių klubas - verta išbandyti

pexels-cottonbro-4630676.jpg
 
Ar kada nors teko susidurti su situacija, kai vyras iš tiesų patraukė tavo akį, tačiau buvai per drovi žengti pirmąjį žingsnį, o po to, praėjus kuriam laikui, keikei savo drovumą? O gal jauti, kad tu vis trauki vyrus, kurie toli gražu neatitinka tavo norų?

Didžiausias privalumas, kurį gali suteikti pažinčių klubas, yra galimybė sukurti tobulą pirmąjį įspūdį (realiame gyvenime tai lengvai sugadina jaudulys) ir išmokti pažiūrėti į naujas pažintis visai kitu kampu. Iš pradžių gali būti sunku išeiti iš savo komforto zonos ir išbandyti naujus dalykus, tačiau prisiminkime: to paties veiksmo kartojimas, tikintis kitokio rezultato, vadinamas beprotybe. Tad gal išmėginkime šį tą naujo?

Jei manai, kad priklausai 1% suaugusiųjų, kurie tiki, jog niekada nėra padarę blogo įspūdžio ir yra tobulai įvaldę romantikos meną, tuomet nustok skaityti. Arba bent jau nusiųsk šį straipsnį vienišam draugui, kuris nėra toks tobulas.

Kad ir kiek yra kalbų apie pažinčių klubus (gerų ir blogų), tačiau tikiu, jog yra nemažai priežasčių pamėginti ir prisijungti prie vieno iš jų. Jei atitinki bent vieną iš žemiau pateiktų apibūdinimų, rimtai apsvarstyk galimybę išbandyti pažinčių klubą (arba kelis).

1. Esi neprieinama.

Žinoma, neturėtum dėtis esanti kitokia, kad vyrai nepabijotų ir pagaliau prie tavęs prieitų. Tikroji tavo meilė gerbs ir saugos tave tokią, kokia esi. Tačiau duotuoju mementu tavo išvaizda/išsilavinimas/talentas/sėkminga karjera gali priversti susidomėjusius vyrukus atgręžti nugarą vien dėl to, kad jie patys bijo.

Pažinčių klubas gali ištaisyti šią problemą, nes vien tai, kad tu užsiregistravusi jame, parodo, kad tu vis dėlto ieškai rimtų santykių. Plius, vyrams yra labai svarbus ego, todėl jie daug mieliau bus atstumti privačioje žinutėje nei viešoje vietoje.

2. Nemoki flirtuoti.

Flirtas yra talentas, kurį ne kiekvienas gali išlavinti iki tobulybės. Tačiau tai puiki priemonė užmegzti santykius. Neturint šio naudingo įrankio, tampa gana sunku subtiliais signalais pranešti įdomiam pašnekovui, kad tave domina ne vien pašnekesiai.

Čia vėl problemą puikiai sprendžia pažinčių klubas. Jame flirtas praranda prasmę – juk visiems ir taip aišku, kad žmonės yra susidomėję romantiškais santykiais, o ne draugiškais ryšiais. Beje, pažinčių tinklapiuose egzistuoja patogios funkcijos, kurios padės “pabaksnoti” sudominusią personą originaliais būdais.

3. Manai, kad tik vienas vyro tipas tavimi domisi.

Visų pirma – klysti. Niekada nėra taip, kad tik jaunesni/vyresni, ištekėję/vieniši, stori/liekni yra tavimi susidomėję. Galbūt susidarei tokią nuomonę dėl nelemtos sutapimų sekos, arba tiesiog daug būni tokioje aplinkoje, kurioje būtent vienas vyrų tipas tavimi domisi, tačiau tai nėra taisyklė.

Ypač pažinčių klubuose, beje, Jei susikursi įdomią, tikrąją tavo asmenybę ir žavesį atspindinčią anketą, aš garantuoju – vyrai su tavimi susisieks. Ir ne vieno tipo vyrai, o jų įvairovė. Nuo skirtingos religijos iki kitos rasės, tavimi domėsis visi vyrai. Neabejok tuo. Ir būk savimi.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras