Po kelinto pasimatymo moterys pasimyli su nauju partneriu?

1_Intimate-couple-having-a-sex-in-the-bed.jpg
 
2 komentarai
Ar kada nors susimąstėte, kiek laiko po pažinties turi praeiti, kai tiek vyrai, tiek moterys sutinka naujam partneriui padovanoti save? Žinoma, kiekvienas esame skirtingi, todėl ir laiką, ir vietą šiam įvykiui pasirenkame individualiai.

Tyrimų rezultatai atskleidė, kad moterys paprastai laukia iki penkto pasimatymo, tai reiškia – maždaug trijų savaičių po pirmosios pažinties. Taip įvardijo net 32% apklaustųjų. Kalbant apie pirmąją naktį su nauju mylimuoju, net 15% moterų buvo itin drovios, todėl šiuo klausimu nenorėjo itin plačiai ir atvirai diskutuoti bei atskleisti intymiausių savo gyvenimo detalių. 

Galima teigti, kad vyrai ir moterys seksą su nauju partneriu vertina skirtingai. Pastarieji nemato nieko blogo jau pirmojo pasimatymo metu pademonstruoti visas savo grožybes ir patenkinti moterį, tačiau, anot psichologų, paprastai taip greit kulminaciją pasiekę santykiai ilgos ir laimingos pabaigos nežada. Tuo tarpu moterys, skirtingai nei vyrai, apsilankyti naujo pažįstamo miegamajame ar jam parodyti savąjį pirmojo pasimatymo metu tikrai neskuba. Net 72% apklaustųjų teigia, jog pirmojo susitikimo metu apsiriboja tik bučiniais, o likusi dalis jo laukia net iki antrojo ar trečio pasimatymo. 

Įdomu tai, jog dažniausiai šiltus jausmus pirmieji savo simpatija pradeda jausti vyrai, o ne moterys, kurios paprastai įvardijamos kaip silpnoji lytis, greičiau pametanti galvą. Net ketvirtadalis vyrų, dalyvavusių apklausoje teigė, jog įsimylėjo nepraėjus nė mėnesiui po pirmojo pasimatymo, o šiems pritarė tik 16% moterų. Meilėje jos dažniausiai prisipažįsta tik praėjus keturiems mėnesiams po intensyvių pasimatymų. Taip pat moterys būsimo jaunikaičio neskuba pažindinti su tėvais ir kitais giminaičiais. Tuo metu vyrai tai padaryti gali praėjus 8 pasimatymams, kitaip tariant mėnesiui nuo pirmosios pažinties.

Nors praėjus mėnesiui moterys ir sutinka susipažinti su esamos simpatijos artimaisiais, tačiau reta kuri tokią akimirką jaučiasi jaukiai. Anot apklausoje dalyvavusių moterų, pažintį su šeima geriausia užmegzti praėjus ne mažiau kaip keturiems mėnesiams po pirmosios pažinties. Kalbant apie santykių viešinimą internetinėje erdvėje, vyrai savo statusą socialiniame tinkle taip pat pakeičia kur kas greičiau nei jų antroji pusė.

Ir kas gi dabar išdrįs pritarti teiginiui, jog moterys tai silpnoji lytis, greitai pametanti galvą? Apklausos rezultatai byloja visai ką kita.

Suaugusiems.lt

Po kelinto pasimatymo moteris pasimyli su nauju partneriu?
 
fantazijos
Komentarai (2)
Labai individualiai
Kazkaip neivardijamas amzius, o tai turi labai daug itakos
Naujas komentaras