Požymiai, kurie išduoda, kad santykiai artėja prie pabaigos

6633904.jpeg
 
Greičiausiai skyrybas įsivaizduojate kaip dramatišką konfliktą, o po jo abu partneriai palieka kambarį su ašaromis akyse. Tačiau kartais tiesiog imate pastebėti subtilius požymius, kad jūsų santykiai ima žlugti.

Ne visi santykiai baigiasi sprogimu, o tuos, kurių pabaiga artėja tyliai, sunkiau pastebėti ir juos pamiršti, nes vis dar jausite stiprų susižavėjimą ir pagarbą buvusiam mylimajam. Tiesą pasakius, dažnai santykiai baigiasi neaiškiai.

Labai sunku atsikratyti socialinės programos, kad visi santykiai veda į santuoką ar ilgalaikę partnerystę. Tačiau realybėje, kiekvieni santykiai turi kitokią prasmę mūsų gyvenimui. Gal vienas iš partnerių padėjo suprasti kažką svarbaus apie save, o kitas buvo tobulas kompanionas atostogoms.

Kad ir ką mylėtumėte savo dabartiniame partneryje, jei imate pastebėti problemas, kurios neatrodo išsprendžiamos, atėjo laikas kai kurias iš jų paleisti. Štai subtilūs požymiai, kad jūsų santykiai artėja prie pabaigos:

Nelaukiate akimirkų, kurias galėsite praleisti su partneriu

Kai palaikote stiprius santykius, greičiausiai laukiate akimirkos, kai baigsite dienos darbus ir grįšite namo pas mylimąjį. Tačiau, jei ėmėte jausti mažesnį susidomėjimą laikui kartu, tai gali reikšti, kad jūsų santykiai artėja prie pabaigos.

Santykių pradžioje norite dalintis laiku, mintimis ir diena su partneriu. Laiminguose santykiuose tai perauga į draugystę ir nors jaudulys gali pasikeisti, aistra ir noras leisti laiką kartu nedingsta.

Svajojate apie vienatvę

Ar kartais imate svajojate apie tai, koks gyvenimas būtų, jei vėl būtumėte vienišas ar su kitokiu partneriu? Tai gali būti visiškai nekenksminga, jei pasitaiko kartais, nes žmonės dažnai galvoja apie tai, koks galėtų būti gyvenimas be to, ką turi dabar. Tačiau, jei šios mintys reguliarios, greičiausiai, santykiuose jaučiatės negerai. Tai nereiškia, kad būsite neištikimas, tačiau jūsų širdis trokšta aistros ir jaudulio.

Jei vis dar norite būti su partneriu, pamėginkite paaštrinti santykius su juo ir įnešti šiek tiek jaudulio atgal.

Negalite atsikratyti rutinos

Jei mėginote atnaujinti santykių ugnelę, tačiau nepavyko, tai gali būti ženklas, kad santykiams artėja galas. Gal pamėginote pakeisti nuotaiką ir išvykote romantiškų atostogų, o gal net išmėginote porų terapiją? Jei vis dar jaučiatės tolimi, tai nėra geras ženklas. Tai gali reikšti, kad tiesiog neradote tinkamo būdo ryšiui atgaivinti, bet tai taip pat gali rodyti, kad santykiai artėja prie pabaigos. Jei po nuoširdžių pastangų vis dar jaučiatės prastai, gali būti, jog atėjo laikas skirtis.

Yra problema, kurios niekaip negalite išspręsti

Jei pastebėjote problemą santykiuose, kurios negalite išspręsti, tai yra užuomina, kad santykiai gali nutrūkti. Gal jūs norite vaikų, o partneris ne? O gal esate tikras savo religiniu pasirinkimu, o partneris klajoja?

Santykių pradžioje lengva pražiūrėti tai, kas nesutampa, tačiau, kai imate daugiau laiko leisti kartu, neišsprendžiamos problemos tampa akivaizdžios. Svarbu gerbti tai, ką žmonės sako apie save ir ko nori ir nesistengti to pakeisti tam, kad santykiai pavyktų.

Partneris reguliariai erzina jus

Jei su žmogumi esate kartu ilgą laiką, gali būti, jog atradote partnerio įprotį, kuris jus erzina. Gal partneris nuolat barškina pirštais į stalą, ar palieka neplautus indus kriauklėje. Kad ir kas jus erzina, jei prie partnerio esate susierzinęs, tačiau būdami su kitais žmonėmis to nejaučiate, tai gali reikšti, kad santykiams artėja galas.

Sveikuose santykiuose, investuodami į meilę ir žaismingumą, pridengiate įpročius, kurie gali erzinti partnerį. O kai santykiai artėja prie pabaigos, sumažėja žaismingumas ir potraukis, o susierzinimas atsiranda vis dažniau.

Pasikeitė jūsų gyvenimo tikslai

Sendami, greičiausiai, vis daugiau atrandate apie save. Tai reiškia, kad jūsų gyvenimo tikslai gali būti kitokie, nei buvo prieš keletą metų. Kartais, kai pasikeičia partnerių gyvenimo tikslai, jie vis dar lieka suderinami, tačiau kartais tai tampa problema. Jei partnerių asmeniniai tikslai dramatiškai pasikeitė, pavyzdžiui, vienas iš partnerių dabar nori persikelti į kitą miestą, o kitas to nenori, tai gali būti santykių žlugimo pradžia.

Kai kurie pokyčiai suartina poras, o kai kurie išskiria. Tai gali būti itin sudėtinga, tačiau svarbu neneigti to.

Nesijaučiate savimi

Nesvarbu su kuo susitikinėjate, ar nesusitikinėjate su niekuo, visada turėtumėte jaustis savimi. Tą minutę, kai prarandate autentiškumą, jūsų santykiai tampa pasmerkti. Žmonės dažnai daug kalba apie autentiškumą ir buvimą savimi santykių pradžioje, tačiau su laiku dažnai ima prisitaikyti prie partnerio. Jūsų identitetas, vertybės, tikėjimo sistema gali keistis ir tobulėti, bet jei nesijaučiate savimi, laikas paklausti savęs kodėl taip nutiko.

Ieškote priežasčių skyryboms

Jei pastebite, kad ieškote prie ko prikibti ir priežasties skyryboms, tai gana aiškus požymis, jog jūsų laikas su partneriu baigiasi. Kiekvieni santykiai baigiasi kiek kitaip. Kai kurie baigiasi ramiai po to, kai abu partneriai suvokia, jog laikas skirtis, o kiti baigiasi audringai dėl tokių priežasčių kaip, pavyzdžiui, neištikimybė. Kad ir kaip baigiasi santykiai, niekas nenori būti kaltinamas. Todėl pasąmonėje bandome knistis po partnerio negatyvius bruožus, ar tai, ką blogo jis padarė praeityje, kad galėtume kaltinti partnerį dėl skyrybų.

Kad ir kokie iš šių požymių tinka jums, pasikalbėkite su partneriu, jei santykių nutraukti nenorite. Tačiau, jei manote, kad laikas skirtis, negaiškite laiko.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras