Praktinis flirto vadovas moterims

32(1).jpg
 
1 komentaras
Vyrams flirtuoti – paprasčiau: jie gali tai daryti akivaizdžiai nesibaimindami, kad jų siunčiami signalai bus suprasti kaip beviltiškas šauksmas tyruose. Moteriai tarp lengvo flirto ir desperatiško mėginimo, vaizdžiai tariant, kartis ant kaklo - gana slidi riba. Kaip išmokti jos neperžengti? Flirtuokite subtiliai!

Pagirkite jį.

Nuoširdus moters komplimentas vyrui, kai ji pasako, kas jai iš tikrųjų patinka - tai seksualu ir neįžūlu. Pasakydama komplimentą parodote, jog pasitikite savimi pakankamai - tiek, kad mokate ir kitus nuteikti gerai. Vyrui, kuriam tai pasakėte, leidžiate atsipalaiduoti ir taip pat labiau pasitikėti savimi - jūs nesate priešiškai nusiteikusi. Nuo to tampate tik dar labiau patrauklesnė.

Nusišypsokite.

Tai lengva, efektyvu, ir jūs tikrai tai galite padaryti. Šypsena - lengviausias flirto triukas. Ji garantuotai parodys jus iš geriausios pusės. Be to, tam nereikia jokio išankstinio pasiruošimo ir yra visiškai saugu: juk šypsena gali reikšti ir tai, kad flirtuojate su konkrečiu vyru, ir tai, kad prisiminėte ką nors linksmo. Taigi ji neleis jums sutrikti, jei jis į jūsų šypseną neatsakys.

Likite atvira pokalbiui.

Palengvinkite jam užduotį pati palaikydama pokalbį ir turėkite numačiusi keletą temų, kad užmegzta pažintis tęstųsi. Galite kalbėti apie vietą, kurioje esate, gėrimus, kuriuos geriate - bet ką, kas sieja jus abu. Dauguma vyrų taip ir neužkalbina patikusios moters, nes nežino, nuo ko pradėti, bijo, kad ji apskritai nenorės kalbėtis. Taigi parodžiusi, kad esate atvira pokalbiui, suteiksite jam drąsos ir... šansą, kurio jis nenorės paleisti!

Palieskite.

Ne intymiai. Užteks trumpam paliesti petį, plaštaką, skruostą ar plaukus. Prisilietimas flirtuojant - aiškus ženklas, kad jus pašnekovas domina. Svarbiausia - venkite pernelyg intymių prisilietimų vos susipažinusi, tai gali duoti neteisingą signalą.

Pagaukite žvilgsnį ir nusisukite.

Populiariausias flirto technikos triukas - žvilgsnis, sulaikytas kelioms sekundėms ilgiau, nei įprastai perbėgant akimis. Jis pažiūrėjo į jus taip pat? Suskaičiuokite iki 3, ir nusukite akis. Jis jau turėtų būti susidomėjęs ir galvoti, ką gi jūsų žvilgsnis reiškia. Po minutės-kitos pamėginkite dar kartą susirasti jį akimis. Nusišypsokite, ir vėl nusisukite. Jei jis ant tokio kabliuko neužkibs - vadinasi, tikrai jumis nesusidomėjo.

Daugiau išraiškos.

Daugiausia šansų patikti turi moterys, kurios nebijo būti pakviestos šokiui ir nesivaržydamos geba išsakyti savo nuomonę. Parodžiusi vyrui, kad pasitikite savimi ir domitės įvairiais dalykais, paskatinsite jo susidomėjimą jumis. Vyrams nepatinka abejingos nuobodos.

Pasukite sruogą.

Sukti plaukų sruogą aplink pirštą - taip pat flirto klasika, bet vis dar veiksminga. Taip suteiksite progą vyrui greičiau pastebėti jūsų moterišką žaismingumą.

Paerzinkite.

Vaikiška? Taip! Bet daugumai vyrų tai patinka. Svarbiausia - neperženkite mandagumo ribų. Lengva ironija pokalbyje ar laiku pagautas žodžių žaismas - puiku. Vyrams patinka intelektualūs iššūkiai. Tačiau šiukštu neįžeiskite jo jausmų, nesišaipykite iš jo - užgavus vyrišką ego jūsų šansai taps lygūs nuliui.

Klauskite jo.

Užduodama klausimus parodote, kad norite jį pažinti geriau, o komentuodama jo atsakymus – kad klausotės. Sužinokite, kas jis yra, kas jam patinka. Bet venkite temos apie seksą – pirmomis pažinties akimirkomis tai gali palikti dviprasmišką įspūdį.

Pagaukite žodžius.

Vos susipažinus kviesti pirmai į pasimatymą - abejotina praktika. Visai kas kita - pagauti pašnekovo žodžius, užuominas, ir jomis pasinaudoti. Jis giriasi, kad puikiai slidinėja? Pasakiusi, kad seniai svajojate išmokti leistis nuo kalno slidėmis, galite išprovokuoti jį pasisiūlyti jus pamokyti.

Prisiminkite naujienas.

Nebūtina prieš pradedant kalbėtis išsamiai išstudijuoti, ką per pastarąsias valandas pranešė BBC. Jis ir pats to tikriausiai nežino, taigi kalbėtis nebus apie ką. Bet tokios naujienos, apie kurias neišvengiamai žino visi, kas negyvena atsiskyrėlio trobelėje vidury miškų - puiki tema pokalbiams. Ką mano apie Lietuvos atstovus „Eurovizijoje“? Kokio kandidato į prezidentus šiuo metu Lietuvai reikėtų labiausiai? Jei tik nenersite pernelyg giliai, tai - pakankamai saugios temos pirmam pokalbiui palaikyti.

Būkite atvira.

Jei jūsų kūno kalba rodys, kad esate nusiteikusi bendravimui, jis mieliau su jumis bendraus ir vėliau. Atpalaiduotos (o ne sukryžiuotos ar sunertos) rankos, daug akių kontakto, šypsena, pritariamas linktelėjimas - visa tai paprasti būdai, leisiantys atsipalaiduoti jums abiems.

Būkite geidžiama.

Nepamirškite, kad kiti vyrai aplinkui jus taip pat gali pelnyti jūsų dėmesį. Tai nereiškia, kad kalbėdama su pašnekovu turėtumėte flirtuoti ir su kitais. Bet jei parodysite, kad jūsų bendravimo trokšta ir kiti - tapsite tik dar patrauklesnė. Pastebėjęs, kad jumis susidomėjo ir kitas vyras, jūsų pašnekovas įsitikins, kad šiuo metu jo rankose – puikus laimikis, taigi jūsų tikrai negalima paleisti!

Mėgdžiokite jo judesius.

Atspindėkite juos tarsi veidrodis. Tai siunčia pašnekovui signalą, kad esate tame pačiame dažnyje. Pradedantiesiems nederėtų pernelyg pažodžiui naudoti šį triuką, Pamėginkite atsisėsti panašia poza, kaip jis. Gurkštelėkite gėrimo ar pamaišykite šaukšteliu kavą tuo pat metu, kaip ir jis.

Paprašykite padėti.

Kažin, ar yra geresnis būdas parodyti nepažįstamam vyrui, kad jis jums reikalingas. Paprašiusi jo nedidelės paslaugos - patarimo ar pagalbos (pvz. ką nors pasiekti nuo aukščiau, pastumti stalą ar pan.) parodysite, kad jį vertinate.

Spinduliuokite pasitikėjimą.

Ši savybė yra vienas didžiausių afrodiziakų. Pasitikėjimas savimi iš žmogaus spinduliuoja, lengvai pagaunamas aplinkinių ir yra tiesiog seksualus!

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (1)
eisiu i kluba ir visiems naudosiu sita instrukcija :D
Naujas komentaras