Pritraukite pozityvius santykius

happy-couple(1).jpg
 
6 komentarai
Sužinokite, kaip pritraukti teigiamus santykius į savo gyvenimą. Tai nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti! Juk per gyvenimą patiriame daugybę draugysčių – vienos būna nuostabios ir tęsiasi ilgai, kitos, deja, gali būti trumpos ir nelaimingos.

1.Kantrybė.

Tvirta draugystė neatsiranda per naktį, jos ugdymas reikalauja nemažai laiko. Norėdami „įsileisti“ ilgalaikę tvirtą draugystę turite turėti pakankamai kantrybės ją „užsiauginti“.

  • Kai pradedate su kažkuo bendrauti, manote, jog tai pozityvūs santykiai – neskubėkite. Galite nustebti, koks malonus būna santykių ugdymas, vystymas.

2. Tikėkite, jog to užsitarnavote.

Būkite optimistiškas, venkite neigiamo savęs vertinimo, neigiamų jausmų sau. Žinokite, kad nusipelnėte laimės, stabilių laimingų santykių.

  • Vos pajuntate, jog pradedate neigiamai mąstyti, kažką pakeiskite – užsiimkite kita veikla, pasportuokite, susitikite su draugais... Prasivalykite mintis ir atgaukite pasitikėjimą savimi.
  • Prisiminkite, pozityvumas traukia pozityvumą. Tai reiškia, jog už pozityvų mąstymą būsite apdovanoti pozityviais rezultatais.
  • Kitas svarbus dalykas – kitiems duodama teigiama energija. Būkite ne tik optimizmo, bet ir gero draugo, kolegos pavyzdžiu!

3. Būkite teisingas sau ir kitiems.

Tikite, ar ne, tačiau jei būsite nenuoširdus su pačiu savimi, aplinkiniai tai pastebės. Nesistenkite dėtis kažkuo, kuo nesate; tai – negatyvus savęs pristatymo kitiems būdas.

  • Prieš tai minėta, kad pozityvumas traukia pozityvumą, tačiau šis principas galioja ir negatyviems dalykams.Tad būkite savimi, neslėpkite net savo trūkumų. Žmonės vertins jūsų atvirumą.
  • Būkite nuoširdus, neslėpkite jausmų. Pernelyg rimtas įsijautimas į kažką, kuo nesi, gali sukelti rimtų problemų kuriant santykius.

4. Nemanykite, kad draugystė – savaime suprantamas dalykas.

Nepamirškite padėkoti už vertingus santykius. Galbūt jų nebuvo tiek daug, kiek norėtumėte, tačiau jauskite dėkingumą vietoj pykčio ir skundų.

  • Jausdamas nuoširdų dėkingumą lengviau pritrauksite daugiau vertingų santykių.

5. Būkite sąžiningas.

Jei šiuo metu patiriate negatyvią draugystę, žinokite, jog tai trukdo pozityvių santykių atėjimui. Būkite sąžiningas sau ir kitiems, priimkite sprendimą, ar galite patobulinti esamą draugystę, ar jau atėjo laikas ją užbaigti.

  • Sąžiningumas nuties kelią pozityvesnei, pasitikėjimo ir tikėjimo vertai draugystei.

Senolių išmintis byloja, jog niekas vertingas neateina paprastai. Pastangos pritraukti teigiamus santykius, kova su neigiamais – gali būti nelengva užduotis, tačiau svarbi, norint gyventi laimingą pilnavertišką gyvenimą.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (6)
ko čia 5 bybčiulpiai komentuojat, eikit čiulot toliau kotus.
Eik "alfa":))) tik ne tokiems aiškint :) emocijos būdingos ir vyrams ir moterims, prie ko čia "verkslenimai" ? Pasimokys, įgaus patirties, bet tik nereikia nusivilti moterimis ir palikt nuotykių ieškotoju. Ateis tą meilę, kai reiks net ne prašoma :)
Darijau - nebegaišk laiko su ja. Verkšlenimus palik moterims. Geri vyrai eina toliau, visi kiti lieka ir toliau "murgdosi".
O ka daryti kai esi isimilejas,bet tave antroji puse izdave,ir tu jai atleidi,bandai ,kad ji vel tave isimyletu kaip pries tai karstai mylejo. Ar bent vel uzdegt ta aistra joje kuri buvo tokia stipri,bet nesigauna nors lb stengiesi? ...jautiesi lyg draugas tik su kuriuo bendrauja mieliau negu su kitais....
Tikra tiesa :)
nuostabus straipsnis!
Naujas komentaras