Santuoka- nesibaigiantis pasimatymas

pexels-cottonbro-9374132.jpg
 
Tik todėl, kad esate sėkmingai vedęs/ištekėjusi dar nereiškia, jog negalite eiti į pasimatymus su savo vyru. Prisiminkite vieną iš pirmųjų jūsų susitikimų, kokie dalykai labiausiai sužavėjo ir paliko didžiausią įspūdį? Turbūt valandų valandas praleidote besiruošdami jam ir pilve maloniai plazdėjo drugeliai? Ak, tai buvo nuostabiausios dienos! Visa tai galima nesunkiai pakartoti. Tyrimų rezultatai parodė, jog pasimatymų kokybė santuokos metu yra šimtąkart geresnė!

1. Pramogaukite kartu.

Dažniausiai susituokusios poros rečiau lankosi viešuose renginiuose ar tiesiog vengia ištrūkti prasiblaškyti, nes nori susitaupyti pinigų, kuriuos galėtų investuoti. Neskatiname Jūsų kasdien skirti pasimatymus vienas kitam ir tam išleisti milžiniškus pinigus, tačiau kartą per savaitę būtinai tokį surenkite. Susitikite papietauti mieste ar pažiūrėkite įdomų kino filmą. Kitaip tariant pabūkite dviese, pamirškite viską aplinkui, rūpesčius ar varginančią vaikų priežiūrą. Visą dėmesį skirkite tik mylimajam.

2. Dovanokite gražiausią elgesį.

Kai pradedame susitikinėti su nauju žmogumi, stengiamės atskleisti tik geriausius būdo bruožus. Nepasiduodame neigiamoms emocijoms ar liūdesiui, stengiamės kuo daugiau šypsotis ir būti pakiliai nusiteikę. Pabandykite įnešti šias vertybes į santuoką- asmeninės laimės ir gyvenimo kokybė taps geresnė.

3. Nenustokite vienas kito pažinti.

Kaip pasakė vieno filmo personažas: žmogus per vieną dieną gali tapti geriausiu tavo draugu, tačiau neužteks viso gyvenimo jam pažinti. Todėl nesvarbu, kiek metų esate kartu, nemanykite, jog antrąją pusę pažįstate kaip penkis savo pirštus, net jei norėtųsi teigti priešingai. Nenustokite domėtis jos/jo ambicijomis, siekiais, pomėgiais ar mėgstamiausiais valgiais. Bendravimas- viena geriausių priemonių, padėsiančių išsaugoti šiltus tarpusavio santykius ir neleisianti užgesti meilės kibirkštėlei.

4. Demonstruokite šilčiausius jausmus kiekvieną dieną.

Ne žodžiai, o darbai yra geriausia priemonė. Pagaminkite mėgstamiausią mylimojo patiekalą, nustebinkite nupirkę bilietus į laukiamiausias krepšinio rungtynes, koncertą ar kitą renginį. Apipilkite mylimą žmogų begaline meile. Svarbiausia išlaikyti motyvaciją ir nenustoti stengtis.

,,Tam, kad santuoka būtų sėkminga, reikia įsimylėti daug kartų, ir visada – tą patį asmenį“.
Mignon McLaughlin.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras