TOP 10: ko moterys ieško vyruose?

vyras-moteris-pora-63959422.jpg
 
3 komentarai
Manai, kad žinai visus vyrų bruožus, kurie traukia moteris? Pamiršk! Tiesa yra ta, kad moterims patinka prie jų prieinantys vyrai, o išvaizda ir pinigai nė nepatenka į dešimtuką. Užmesk akį į sąrašą, kuo iš tikrųjų gali suvilioti patrauklią damą.

10. Protas

Didžiuotis šiuo bruožu yra rizikinga. Protas traukia gražias moteris, tačiau tinkamai jį parodyti yra ne taip paprasta. Sužavėk patrauklią moterį smagiomis idėjomis, vaizduote ir netikėtumais. Oficialusis išsilavinimas yra patrauklus tik tuo atveju, jei tai parodoma subtiliai. Jei esi kažkokios srities specialistas ir nori apie tai papasakoti, sakyk kažką panašaus į „Daug apie tai žinau ir galiu papasakoti“, ne „Aš protingesnis už tave, nes apie tai žinau“. Nepamiršk ir to, kad kai kurias žavias moteris aukštas išsilavinimas gali bauginti.

9. Iššūkiai

Nėra jokių abejonių – patrauklios moterys yra pripratusios prie nuolatinio vyrų dėmesio. Jei nori išsiskirti iš minios, mesk jai iššūkį. Jei apsimesi, kad esi abejingas, jei priversi ją manyti, jog skambini tik dėl to, kad tau nuobodu, dažniausiai ji iš visų jėgų stengsis, kad gautų tavo dėmesio. Tai varo patrauklias moteris iš proto net jei jos ir niekada to nepripažins.

8. Dėmesingumas

Šis bruožas eina koja kojon su devintuoju. Labiau nei dovanų ar komplimentų, patrauklios moterys nori, kad apie jas galvotum. Net jei tai – tavo priekaištai dėl to, kad ji eina į miestą su kitu vyru. Jai tai patiks, nes tai reikš, jog tu apie ją galvojai. Prisimink: gražios moterys seksualiai rengiasi ne šiaip sau. Moterims labai patinka vyrai, kurie pastebi tokius dalykus.

7. Kilnumas

Tai vienas tavo slaptųjų ginklų. Patrauklios moterys iš vyrų gali gauti beveik viską, ko nori, tad nebandyk jos sužavėti dovanomis. Padaryk jai įspūdį parodydamas, kad tu praleidi daug laiko rūpindamasis kitų gerove. Paaukok, padėk kam nors, kam mažiau sekasi, paaukok laiko geriems darbams ir pakviesk ją padaryti tą patį. Visa tai suvirpins jos širdį, o kartu ir tu pats darysi gerus darbus.

6. Seksualinis meistriškumas

Moterims seksas patinka taip pat kaip ir vyrams. Tačiau taip, kaip ir visus gerus dalykus, gerą meilužį surasti sunku. Moterys tampa priklausomos nuo įgudusių meilužių, kurie žino kaip suteikti joms malonumą ir išmoko jas naujų būdų jaustis nuostabiai. Taigi skaityk daugiau knygų, žiūrėk „mokomuosius“ filmus ir tobulėk.

5. Romantika

Dauguma vyrų mano, kad tai akivaizdu, tačiau štai jums tikras faktas: romantika yra galinga priemonė, kuria galima sukurti patrauklumą toli gražu ne pagal „princo ant balto žirgo“ taisyklę. Atrodyk kaip malonus vyras, kuris žino, kaip rasti emocinį ryšį su moterimi ir tu sužibėsi. Žiūrėk į moterį ne paviršutiniškai, o pabandyk surasti išskirtines dalis. Pasitelk vaizduotę ir pamatysi poetiškų komplimentų, įdomių istorijų, įspūdinga praeitis ir emocinių interpretacijų suteikiamas galimybes. Tu išversi ją iš kojų (gal tiesiai į lovą!).

4. Dominavimas

Mokslininkai jau įrodė, kad patrauklias moteris nesąmoningai traukia dominuojantys vyrai. Faktai kalba už save: 75 proc. dominuojančių primatų patinų gauna trokštamas pateles. Tas pats galioja ir žmonėms. Moterys dievina vyrus, kurie žino, ko nori ir to siekia. Vis dėlto tai neturėtų būti suprasta kaip kategoriškumas, kuris peržengia ribas ir priverčia moterį jaustis nejaukiai.

3. Elegancija

Jei parodai eleganciją ir išsilavinimą (ne per daug), patrauklios moterys atkreips į tai dėmesį. Ką reiškia parodyti ne per daug? Pavyzdžiui, gal tu išmanai apie skirtingas vyno rūšis ar kiną? Gal žinai apie madą? Ar tau patinka Frenkas Sinatra? Mėgsti egzotišką maistą? O gal tiesiog atidaryk jai duris? Visi šie dalykai gali padėti nenuobodžiai atskleisti tavo eleganciją ir išsilavinimą.

2. Humoro jausmas

Humoras – tai afrodiziakas. Jei priversi ją juoktis, viskas bus gerai, net jei ir susimausi kažkaip kitaip. Taip yra dėl to, kad vyrai, galintys jas prajuokinti, traukia patrauklias moteris it magnetai. Deja, daug vyrų supranta tai kaip buvimą per daug arogantišku. Norėdamas suprasti tikrąją humoro idėją pasižiūrėk į Pirsą Brosnaną filme „Tomo Krauno afera“ (ang. „The Thomas Crown Affair“),  Karlą Geiblą „Vėjo nublokštuose“ (ang. „Gone With the Wind“) ar Tomą Kruzą „Oro gvardijoje“ (ang. „Top Gun“).

1. Smagumas

Kiekviena moteris, o ypač pačios patraukliausios, ieško vyrų, kurie yra smagūs ir nuotykingi, neįprasti ir net pavojingi. Jas tai žavi. Tai tarsi pabėgimas nuo banalios kasdienybės. Taigi atsimink: kai kurioms moterims patinka nuspėjamumas – toms, kurios ieško sutuoktinio. Tačiau jei jos renkasi su kuo nueiti į kitą pasimatymą, visada nugalės įdomumas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
taip, be piliuliu altorius nepasiekiamas
Dominavimo nesutikčiau. Turi būti kažkas, kur jis visiškai nedominuotu. Nuo nuolat visur dominuojančio vyro moteris pavargsta
saugumas, vyriskumas,teviskumas dar.
Naujas komentaras