Viliojimo menas

men-are-more-attracted-to-women-00.jpg
 
1 komentaras
„Sukurkite tinkamą atmosferą ir pusę mūšio būsite laimėję.“Šiandien mes gauname daugiau sekso nei esame įpratę; nuotykiai - ypač jaudinantis dalykas. Kadaise žmonės viliodavo partnerį, o štai mes pasitenkiname staigiais susitikimais dėvint mini sijoną bei geriant tekilą. Viliojimas, žinoma, neturėtų būti labai senamadiškas, tačiau turi suteikti dar didesnį džiaugsmą vienas kitu. Tai tarsi lėtai atsiskleidžiantis sekso pažadas, tarsi žaidimas, turintis savo atskiras taisykles.

Vilionės – tai atskirai nuo realaus egzistuojantis pasaulis, norėdami į jį patekti, pasinaudokite keletu patarimų:

Flirtas

Nejaugi pamiršote, kaip tai daroma? Šypsotis žmogui žiūrint į akis. Leisti suprasti, jog domitės juo.  Mes visi mėgstame kalbėti apie save – kai suteikiate kitam šansą tai daryti klausinėdami apie juos – galite sukurti puikias sąlygas flirtui. Žiūrėkite į tą, kurį norite suvilioti, tarsi trokštumėte, jog išnyktų visi aplinkiniai. Pasakykite keletą komplimentų. To užtenka, kad žmogus nuoširdžiai džiaugtųsi jūsų buvimu.

Būkite kiek dviprasmiški

Gera taktika yra pakreipti pokalbį sekso tema nepasakant to paprastai. Kiek juokaujantis balso tonas gali pagelbėti.  Jei norite pasidalinti įdomia patirtimi – taip ir padarykite. Jei neseniai skaitėte straipsnį apie žmonių seksualinius įpročius – papasakokite. Jei galite sklandžiai bei ramiai apie tai kalbėti – tai puiki proga juokaujant atskleisti truputį savo meistriškumo.

Naudokite kūno kalbą

Lengvai palieskite vilionių objekto pečius, paglostykite skruostus.  Prisilenkite arčiau jo. Palaikykite akių kontaktą, masažuokite sprandą. Pagalvokite, kas jus pačius priverčia jaustis geidžiamu ir darykite tai kitam asmeniui.

Žaiskite

Tai neturi būti pokeris iš striptizo, nors ir jį žaidžiant gali būti labai smagu. Sugalvokite paprastą, nesudėtingomis taisyklėmis pagrįstą žaidimą ir seksualias užduotis kiekvieno raundo laimėtojui.

Erzinkite

Niekas taip neatskleidžia jūsų susidomėjimo žmogumi kaip nuolatinis švelnus erzinimas. Taigi nebijokite paerzinti trokštamo žmogaus įvairiomis temomis – apie jo raumenų tiką, pažadą saugoti paslaptį ar bet ką.

Primėtykite pėdsakų

Tai ypač puiki išeitis tiems, kurie jau gyvena intymų gyvenimą, tiesiog nori jį atgaivinti ar praskaidrinti. Palikite įvairių pėdsakų nuo namų durų iki miegamojo. Tai gali būti gėlės, jūsų rūbai, apatiniai ar ką tik sugalvosite. Bet kuriuo atveju, partneris bus sujaudintas jūsų pastangų ir mielai pradės vilionių žaidimus.

Geidulingumas visur

Sukurkite tinkamą atmosferą ir pusę mūšio būsite laimėję. Gėlės, ypatingai klasikinės raudonos rožės, žavi abiejų lyčių atstovus – tai signalizuoja jūsų ketinimus. Blanki šviesa ir romi, seksuali muzika yra privaloma atributika. Būkite kūrybingi – galite pasiruošti nedidę erdvę šokiui, uždegti keletą žvakių ir t.t.  Skanus stimuliuojantis patiekalas - puiki vilionių vakaro pradžia. Tik būkite tikri, jog maistas labai neapkraus organizmo, nebus per daug atsiduodantis česnaku ar svogūnais. Klasikinis stimuliuojantis maistas: austrės, saulėje nokę pomidorai, nedidelis kepsnys, sraigės, pistacijų riešutai, bazilikas, avokadas. Vėliau, desertui, rinkitės figas, braškes, šokoladą, kavą ir taurę putojančio vyno. Pasirūpinkite švaria kvapnia medvilnine patalyne.

Apsirenkite sėkmei

Būkite tikri dėl to,kaip atrodote. Pasikvėpinkite (ne per daug). Būkite nusiprausęs ir susiruošęs. Apsirenkite taip, kad kitas žmogus galėtų pastebėti jūsų pastangas. Nepamirškite seksualių apatinių – tokių, su kuriais atrodote ir jaučiatės puikiai. Būtų puiku, jei aprangoje turėtumėte nors menkutę raudoną detalę. Tai gali būti bet kas – korsetas, kaklaraištis, nosinaitė ar pan. Svarbiausia – pasitikėkite savimi.

 

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (1)
"Lengvai palieskite vilionių objekto pečius, paglostykite skruostus" - taaaip, tai tikrai veža...
Naujas komentaras