Vyrai myli netobulas moteris

pora-57308c03a0269(2).jpg
 
Kokios moterys patinka vyrams? Lieknos, su putlia krūtine, laibu liemeniu ir riestu užpakaliuku. Subtilus makiažas, tvarkingas manikiūras ir puikiai tarpusavyje derantys drabužiai. O po drabužiais slepiasi seksualus apatinis trikotažas.

Apie kitą variantą nėra nė kalbos - popkultūra ir įvairios medijos aukština liekną moters kūną, kuris, pasak įvairių šaltinių, turi būti kiekvienos siekiamybė. O ir vyrai myli tik tobulas moteris.

Būk įdomi, o ne graži

Tačiau vyrams nereikia tobulos moters. Pirmiausia, moteris turi būti asmenybe, su kuria jam bus įdomu ne tik pasikalbėti, bet ir mylėtis. 

Vyrai nėra tokie kvaili - jie supranta, kad tobulai atrodanti moteris yra iliuzija, kuri gali greitai išsisklaidyti. Be to, moterys, kaip ir vyrai, sensta, todėl grožis yra laikinas dalykas. Kas liks iš seksualios ir gražios moters? Niekas, jeigu ji neturi asmenybės.

Tobulai atrodanti moteris reikalauja didelių investicijų, kurias gali pasiūlyti ne visi. Be to, tokiai moteriai labiau rūpės išvaizda nei kiti dalykai. Ji greičiausiai nė neturi laiko domėtis, kas vyksta aplink pasaulyje, nes kitaip pavėluos pas meistrę pasidaryti manikiūrą.

Gyvenk savo gyvenimą

Labai dažnai moterys mėgsta vadovauti vyrui ir bando jį auklėti. Esą, jam negalima išeiti į miestą su draugais, kompiuteriniai žaidimai skirti tik vaikams, o į kino filmus turi išrinkti tik moteris.

Kodėl moterys nori valdyti vyrus? Yra daugybė priežasčių kodėl, tačiau pagrindinė yra ta, kad moterys nepasitiki savimi. Kažkur giliai širdyje ji bijo, kad jis sutiks gražesnę ir geresnę nei ji, todėl ji bijo būti pamesta. Juk antroji pusė turi būti visas tavo pasaulis, tad kodėl tau reikia kitų?

Moterys, kaip ir vyrai, turi teisę gyventi savo gyvenimą. Tai, kad jūs draugaujate arba kartu gyvenate (o gal jau kuriate šeimą), neįrodo, kad ir kartu turite gyventi vieną gyvenimą. Moteris privalo turėti savo gyvenimą, pomėgius ir mylimą hobį, visai kaip ir vyras.

Vyrai nori savarankiškos moters. Tokios, kuri turi savo gyvenimą ir negyvena vien dėl jo. Todėl gyvenk savo gyvenimą ir mylėk jį - tiek mylimąjį, tiek ir gyvenimą. Netobula moteris myli save tokią, kokia ji yra

Moterys mėgsta skųstis. Per stora, per plona, su maža / didele krūtine, nutįsęs užpakaliukas… Moterys dažnai kritikuoja save vien dėl to, kad kitos atrodo daug geriau nei ji. Tačiau kaip jos nustebtų sužinojusios, kad ir tos gražuolės kartais jaučiasi ne tokiomis gražiomis!

Taigi, kur slypi grožio paslaptis? Viduje. Nors frazė „Grožis slypi viduje“ skamba labai stereotipiškai, tačiau tai yra tiesa. Kuomet moteris pasitikės savimi ir jausis patogiau su tokiu kūnu, kokį turi, bus pati gražiausia. 

Puikus to pavyzdys - filmas „I feel pretty“ su amerikiečių aktore ir stand up komike Amy Schumer. Filmo herojė Renė nepasitikėjo savo kūnu ir pavydėjo lieknoms ir gražioms merginoms. Tačiau netyčia susitrenkusi galvą sporto salėje ji atsibudo ir suprato, kad yra… beprotiškai graži! Naujai atgimusi Renė buvo tokia charizmatiška ir savimi pasitikinti, kad akimirksniu ne tik pakilo karjeros laiptais, bet ir susirado mylimąjį.

Kokios išvados? Savimi pasitikinti moteris žino savo trūkumus, tačiau patogiai jaučiasi savo kūne. Būtent tokia moteris yra pati gražiausia.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras