Ženklai, rodantys, kad jums laikas skirtis

issiskyrimas-542a9f6652361.jpg
 
Dažnai moterys nusivilia santykiais dėl labai paprastos priežasties. Jos mano, kad jis yra Tas Vienintelis, todėl tik dėl jo turi stengtis. Tačiau ne visos taip stengiasi, nes mano, kad buitimi ir vargais reikia dalintis perpus. O būtent gyvenant kartu iš tiesų supranti, ar šalia esantis žmogus yra Tas Vienintelis.

Bet moterys ilgai nesiryžta skirtis, net ir matydamos, kad viskas klostosi ne kaip pasakoje… Dar blogiau būna tada, kai aplinkiniai (ypač tėvai) nepaliauja kartoti, kad vaikinas yra tobulas ir tokie jau seniai išnykę, todėl jį reikia saugoti ir mylėti.

Kiekvienas atvejis yra individualus, tačiau vertėtų atkreipti dėmesį į labai akivaizdžius ženklus, rodančius, kad jis visiškai tau netinka. 

Jis visiškai nemotyvuotas...

... tačiau tu manei, kad viskas pasikeis, kai pradėsite kartu gyventi / taupyti pinigus / planuoti atostogas. Draugystės pradžioje jis nebuvo toks tinginys ir nuoširdžiai buvo susidomėjęs tuo, ką siūlydavai veikti. Galbūt ir pats buvo pasiūlęs kur nors nueiti, nes buvai užsiminus, kad nori ten nueiti.

Tu neprivalai kiekvieną kartą galvoti, ką abiems veikti laisvalaikiu. Tiek tu, tiek ir jis turėtumėte vienas kitą motyvuoti ir padėti siekti svajonių. Jeigu kiekvieną kartą turi jį motyvuoti, kad verta pakilti iš lovos, verčiau pati paklausk savęs, ar šalia verta turėti tokį nevykėlį.

Mano, kad geriau žino, kas tau tinka

Jis sako, kad greitu metu jo finansinė padėtis pagerės ir tave nusiveš į Paryžių. Jam nepatinka, kai per daug išsipuoši susitikdama su draugėmis, bet jis tikrai nėra pavydus (kaip pats savo). Jis džiaugiasi, kad tave paaukštino darbe, tačiau siūlo gerai pagalvoti, kas bus, jei tu netikėtai pastosi ir pradėsi ruoštis motinystei…

Smagu, kai antroji pusė džiaugiasi tavo pasiekimais ir tave palaiko. Tačiau kartais šis džiaugsmas gali būti klaidingas. Dažnai vyrai naudoja manipuliaciją ir priverčia pasijusti nepatogiai tada, kai tu to nesitiki. Pavyzdžiui, jis pagirs tave dėl naujos suknelės, tačiau pasakys, kad reikėjo rinktis paprastesnę suknelę, nes ši atkreips visų dėmesį. Arba jam atrodys, kad sėdi ilgai darbe ne dėl to, kad turi daug darbo, bet dėl simpatiško kolegos, su kuriuo rezgi romaną. Ir jam visai bus nesvarbu tai, kad tavo kolektyve dirba tik moterys…

Skirtingai leidžiate laisvalaikį

Jam patinka linksmybės, o tu nenori penktadienio vakarą leisti bare. Norėtum dažniau pasivaikščioti parke, tačiau jį domina pasivažinėjimas kartingais.

Turbūt per pirmus susitikimus tau nepasirodė tai kliūtimi ir mielai išbandei naujus dalykus. Tačiau pajutusi nuovargį suprasi (o gal jau supratai), kad skirtingi laisvalaikio leidimo būdai gali tapti rimta skyrybų priežastimi. Poros, turinčios bendrų interesų, daug geriau sutaria ir išvengia konfliktiškų situacijų.

Nejauti jam traukos

Jis - rūpestingas, protingas, turi gerai apmokamą darbą ir puikiai sutaria su tavo šeima ir draugais. Tobulas vyras, ar ne? Bandai save įtikinti, kad jis iš tiesų puikus gyvenimo partneris, tačiau nejauti jam visiškai jokios traukos... 

Nelauk, kada pajusi, jog iš tiesų jo geidi ir nori būti šalia jo visą gyvenimą. Gali būti, kad niekada to nepajusi. Todėl neturėtum kankintis ir versti save pamilti jį. Tau reikia tokio, kuris tave trauktų kaip vyras ir be kurio neįsivaizduotum savo gyvenimo. Jeigu jam to nejauti, vadinasi, jis tau netinka.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras