Kaip pasiekti geriausią analinį orgazmą?

sexy-back-zipper-hem-high-waisted-short-jeans.jpg
 
Orgazmai būna labai skirtingi, beveik kaip šokolado asorti dėžutė. Stimuliuodami skirtingas kūno vietas, galite pajusti skirtingus orgazmus, o viena iš tų jautrių vietų – užpakaliukas.

Analinis orgazmas patiriamas, stimuliuojant užpakaliuką, analinę angą ir prostatą (vyrams). Egzistuoja be galo daug būdų kaip pasiekti analinį malonumą ir kiekvienas iš tų būdų leidžia patirti vis kitokį malonumą. 

Taigi, jei esate pasiruošęs patirti kitokio lygio orgazmą, skaitykite ir sužinokite kaip tą pasiekti.

1. Tinkamai nusiteikite

Kaip ir siekiant bet kokios kitos rūšies orgazmo, analiniam orgazmui reikia tinkamai nusiteikti. Jei galvojate apie skausmą, kurį galite patirti analinio sekso metu, greičiausiai, skausmą ir patirsite. 

Prisiminkite, jog esate atsakingas už savo malonumą ir nusiteikimą, todėl atsipalaiduokite ir pasitikėkite partneriu. Tik atsipalaidavę nejausite skausmo ir diskomforto. Kuo mažiau galvosite apie savo užpakaliuką kaip apie uždraustą zoną, tuo bus lengviau atsipalaiduoti ir pasinerti į analinių žaidimų teikiamą malonumą be jokios gėdos.

2. Lubrikantas – geriausias jūsų draugas

Bet kokia analinė skverbtis nebus maloni be lubrikacijos. Jei manote, kad panaudojote pakankamai, panaudokite dar šiek tiek. Analinė anga, kitaip nei makštis, neišskiria lubrikacijai reikalingo sekreto, o lubrikanto naudojimas ne tik apsaugos jautrią gleivinę nuo pažeidimų, bet ir suteiks papildomo malonumo.

Įveskite šiek tiek lubrikanto tiesiai į analinę angą arba aplink ją, bei ant naudojamo sekso žaisliuko ar partnerio penio paviršiaus.

3. Pradėkite nuo pirštų ar piršto dydžio sekso žaisliukų

Geriausia pradėti nuo mažų žaisliukų ar pirštų įvedimo. Naudokitės pirštais ar piršto dydžio žaislais “supažindindami” užpakaliuką su stimuliacija. Kartais užtenka vien trinties analinės angos išorėje, kad pajustumėte orgazmą. 

Masažuodami analinę angą piršto galiuku, pajusite analinės skverbties malonumą, nebijodami skausmo. Jei jaučiate, jog esate pasiruošęs stipresniam malonumui, įveskite daugiau pirštų.

4. Komunikuokite su partneriu

Komunikacija yra raktas į beveik viską, o analinis seksas tikrai nėra išimtis. Kalbėkitės su partneriu apie tai, ką jaučiate ir ko norite. Analinio sekso metu, turite komunikuoti dažnai, nes jūsų partneris negali jausti to, ką patiriate jūs. Taigi, jei dėl kažko jaučiatės nepatogiai, pasakykite tai. Prašykite partnerio neskubėti, nes analiniai skverbčiai prireikia šiek tiek laiko, kol abu pasijusite patogiai ir maloniai.

Kuo daugiau kalbėsite sekso metu, tuo lengviau partneriui bus suprasti, ko norite ir kaip jaučiatės, be to, jausitės labiau savimi pasitikintys.

5. Būkite dėmesingesni savo užpakaliukui

Įsivaizduokite, kad jūsų analinė anga yra kaip klitoris ar užpakaliuko G-taškas. Didžioji dalis nervų galūnių yra būtent analinės angos prieigose. Stimuliuokite tą sritį pirštu ar žaisliuku. Jei naudosite analinį kaištį, rinkitės tokį, kuris išplatėja gale – taip būsite tikri, jog jis neįsiskverbs per giliai.

6. Giliai kvėpuokite

Net jei nemanote, kad užlaikote kvėpavimą sekso metu, yra nemaža tikimybė, jog visgi užlaikote. Atkreipkite dėmesį į savo kvėpavimą analinio sekso metu, kvėpuokite giliai, taip bus lengviau atsipalaiduoti.

Giliai kvėpuodami pastebėsite, kad analiniai raumenys atsipalaiduoja, o partneriui vis lengviau skverbtis. Kuo giliau kvėpuosite ir būsite labiau atsipalaidavę, tuo lengviau taps pasiekti analinį orgazmą.

7. Atpalaiduokite analinę angą

Kai įtempiate analinę angą, raumenys, esantys toje srityje, įsitempia ir analinė skverbtis tampa neįmanoma. Kai atpalaiduojate analinę angą, raumenys atsipalaiduoja, leisdami partneriui skverbtis be pasipriešinimo. 

Raumenų atpalaidavimas yra svarbiausia dalis, jei norite patirti malonumą be skausmo. Kuo partneris skverbsis giliau, tuo labiau raumenys į tai reaguos, todėl, kai pajusite tai, kvėpuokite giliau ir atsipalaiduokite. Analiniai kaiščiai padės treniruoti raumenis, todėl nebijokite jų naudoti. 

8. Kombinuokite analinę su vaginaline ar penio stimuliacija

Jei jums neužtenka malonumo, patiriamo stimuliuojant vien analinę sritį, yra būdas šį malonumą sustiprinti. Įveskite analinį kaištį ar rutuliukus, kol užsiimate kitokia seksualine veikla, pavyzdžiui, vaginaliniu ar oraliniu seksu, o patirdami orgazmą, paprašykite partnerio ištraukti žaisliuką – taip padvigubinsite jaučiamą malonumą. Taip nutinka dėl to, kad nervas, esantis klitoryje ir penio galvutėje, turi atšaka analinėje srityje. Jei esate vyras, naudokite lenktą kaištį, skirtą prostatos masažui. 

Kaip žinoti, kad patyrėte analinį orgazmą?

Na, tai panašus jausmas, kaip patiriant bet kurios rūšies orgazmą. Kartu su analiniu orgazmu, pajusite kūną užplūstančią įtampą ir širdies dūžių padažnėjimą bei pasunkės kvėpavimas. Taip pat, orgazmo metu, dažnai jaučiamas palengvėjimas dubens srityje.

Suaugusiems.lt

Ar propaguojate analinį seksą?
 
Komentarai
Naujas komentaras