Pozos seksui per mėnesines

displeased-caucasian-female-casual-t-shirt-straw-hat-indicates-period-calendar-doesnt-want-have-menstruation-during-rest-seaside-isolated-beige-unhappy-woman-indoor.jpg
 
Ar galima mylėtis per mėnesines? Be abejonės. Yra moterų, kurių libido per mėnesines yra netgi didesnis, tad mylėtis ne tik galima, bet ir labai naudinga. Tiesa, kai kuriems tai gali tapti iššūkiu dėl kelių visiškai paprastų priežasčių: mėnesinių skausmų, galimos netvarkos, susivaržymo ar tiesiog mito, kad tokiu metu mylėtis nereikėtų.

Tačiau mes nesutinkame – seksas per mėnesines gali būti ne tik malonus, bet ir naudingas! Net ir bijantiems netvarkos turime išeitį – tinkamos sekso pozos, kurios tikrai pagerins ir palengvins šią patirtį.Tačiau apie viską iš pradžių!

Kodėl mylėtis per mėnesines verta?

Žmonės, kurie yra bandę mylėtis per mėnesines, pateikia kelias priežastis, kodėl ši patirtis jiems labai patiko:

Visų pirma, seksas gali sumažinti mėnesinių metu patiriamus skausmus. Kai patiriame orgazmą, jis sukelia susitraukimus toje pačioje gimdos raumenų grupėje, kuri susispaudžia ir mėnesinių metu. Po orgazmų tie raumenys atsipalaiduoja, tad ir skausmas gali sumažėti. Be to, orgazmo metu išsiskiria endorfinai ir oksitocinas – gerą savijautą skatinančios cheminės medžiagos.
Visų antra, mėnesinių metu kraujas gali tapti natūraliu lubrikantu, todėl pats seksas yra malonesnis, slydimas geresnis.
Maždaug trečią mėnesinių dieną gali stipriai padidėti libido, noras mylėtis – taip yra dėl hormonų pokyčių. O kai libido didesnis, tai ir miegamajame smagiau!

Tol, kol jaučiatės patogiai, tikrai nereikia susilaikyti nuo sekso net ir mėnesinių metu. Tai gali suartinti jus su savo partneriu (-e), palengvinti menstruacijų skausmus, sutrumpinti mėnesines ir netgi padaryti seksą malonesnį.

Kokios sekso pozos geriausiai tinka mėnesinių seksui?

Išrinkome keletą sekso pozų, kurios padės mėgautis seksu per daug negalvojant apie netvarką ir kurios padės palengvinti mėnesinių metu patiriamus pilvo skausmus.

Seksas stovint duše

Pirmiausia dalinamės pačiu akivaizdžiausiu pasiūlymu – mylėtis duše. Jeigu nuo sekso per mėnesines jus stabdo tik netvarkos baimė, čia apie ją galėsite visiškai pamiršti. Patogiai atsistokite vienas priešais kitą, moteris savo koją gali sulenkti per kelį ir užkelti ant vyro klubo, kad abu stovėtumėte stabiliai, ir pirmyn! 

Misionieriaus poza su iškeltomis kojomis

Moteris guli ant nugaros prie lovos krašto.Vyras stovi priešais ją, moteris uždeda kojas jam ant pečių ir rankomis pakelia savo klubus, kol bus pasiektas abiems patogus įsiskverbimo kampas. Visada galima padėti po klubais krūvelę rankšluosčių, kad išvengtumėte raumenų įtempimo. Ši poza puiki, jeigu norite kuo labiau išvengti galimos netvarkos.

Šaukštelio poza

Jeigu per mėnesines moteris yra šiek tiek pavargusi ir jaučia skausmus, ši poza labai gera, nes jos metu moteriai praktiškai nieko nereikia daryti! Abu atsigulkite ant šono, moteris atsukusi nugarą vyrui ir pakėlusi vieną koją, kad įsiskverbimas būtų patogesnis ir lengvesnis. Jeigu šioje pozoje įsiskverbimas visgi sukelia šiek tiek sunkumų, naudokite lubrikantą – jis labai pagerins slydimą.

Lotoso poza

Ši poza tiks, jeigu sekso metu norite daugiau artumo ir intymumo su savo partneriu (-e). Vyras patogiai atsisėda ant sofos ar kėdės, moteris atsisėda ant jo kojų, veidu į jį. Ši poza dovanoja ne tik didesnį intymumą, bet ir gilesnį įsiskverbimą, tad atsipalaiduokite ir mėgaukitės vienas kitu. 

„Reverse Cowgirl“ poza

Vyras atsigula ant lovos, ant nugaros, o moteris atsisėda ant jo, veidu į jo kojas. Ši poza leidžia moteriai kontroliuoti visą veiksmą: judesius, greitį, įsiskverbimo gylį. Be to, mylintis šia poza galėsite išvengti netvarkos. Kol moteris juda, vyras gali pirštais arba sekso žaislais masažuoti jos klitorį ir taip dar labiau sustiprinti patiriamą orgazmą.

Šuniuko poza

Dar viena puiki poza tiems, kurie bijo netvarkos mėnesinių metu. Plius, labai patogu ją pritaikyti pagal savo poreikius ir savijautą – moteris gali gulėti ant pilvo ir iškelti klubus į viršų arba gali išbandyti standartinę šuniuko pozą. Ši poza puiki ir tuo, kad įsiskverbimas yra gilus, o ir klitorio stimuliacija sekso metu yra labai patogi. Galmai į žaidimus įtraukti ir sekso žaislus – tai padės atsipalaiduoti ir patirti dar didesnį malonumą.

Varlės poza

Nors skamba nelabai seksualiai, ši poza gali pagerinti moters kraujotaką, taip padidinti jos susijaudinimą ir sumažinti mėnesinių skausmus. Moteris guli ant nugaros, sulenkia kojas per kelius ir plačiai jas išskėčia (turėtų būti panašu į drugelio pozą). Partneris įsiskverbia iš priekio, gali prisiglausti arčiau, jeigu tą akimirką norite daugiau intymumo. Dar viena puiki poza jeigu norisi papildomos klitorio stimuliacijos.

Visos šio pozos parinktos pagal mus – iš tiesų, galite mylėtis taip, kaip norite. Sekse taisyklių nėra ir jeigu turite savo mėgstamą pozą, kurios nenorite nustumti į šoną tik dėl mėnesinių, pirmyn! Jeigu nerimaujate, ant lovos pasitieskite rankšluostį ir nesukite galvos dėl galimos netvarkos. Mėgaukitės momentu ir prisiminkite – daugybė žmonių mylisi per mėnesines ir tai yra visiškai normalu.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras