Naujos kartos malonumas

untitled_J52SCFJC.jpg
 
Pamenu, kai tik išvydau skelbimą, jog ieškomi sekso prekių testuotojai, iškart pagalvojau – jei vibratorių, tada ne, jei viso kito – tada taip! Net juokinga, nes jūs liudininkai – mano nuomonė pasikeitė.

Vibratorius tikrai gali būti geriausiu draugu (ypač, jei tai „Didysis“!). Tačiau neišmečiau iš galvos ir to fakto, jog norėjau kitokio žaisliuko savo mieliausiai vietelei, ne įsiskverbiančio vibratoriaus.
Ir taip į mano rankas pateko klitorio stimuliatorius „Intymumas“.
Iš pradžių atkreipiau dėmesį į išvaizdą – jis atrodė labai... profesionaliai. Na, kaip daiktas, kurį duotų sekso klinikoje, sunkiai patiriančioms orgazmą, ar panašiai. Man tai patiko, toks naujoviškas požiūris į sekso žaisliukus – ne kažkokia vienkartinė vulgari pramoga, o ištisas holistinis gydymas (kaip ir parašyta ant šio stimuliatoriaus pakuotės).
Gražiai išsipakavęs „Intymumas“ – toks pats kaip nuotraukoje, gero dydžio ir patogus naudoti. Jau pakrautas, taip pat pridėtas USB (jokių baterijų – tausokime gamtą!)
Įsijungia užlaikius įjungimo mygtuką, paspaudus kitą – keičia vibracijos dažnį. Kaip jau minėjau, patogu naudoti, ypač solo.
Manau, atskiro paragrafo reikalauja vibracijos. Pasitvirtino mano spėjimas – California Exotic Novelties rimtai žiūri į savo produktų gamybą. Pamirškite vos pakrutančius senus vibratorius – jūsų laukia novatoriškas malonumas!

  1. vibracija: įprasta, stipri.
  2. vibracija: įprasta, bet dar stipresnė, tiesiog siunčianti kūnu virpulius...
  3. vibracija: įprasta, bet visų stipriausia. Laikykitės!
  4. vibracija: o dabar prasideda įdomybės. Ši eskaluojanti vibracija kažkiek primena bandymą užvesti mašiną (atsiprašau už tokį neromantišką pavyzdį – tik noriu, kad aiškiai įsivaizduotumėte!)
  5. vibracija: jos ritmas primena žadintuvą amerikietiškame filme – pyp-pyp-pyp-pyp.
  6. vibracija: viena mano mėgstamiausių! Vibracija tarsi priartėja ir vėl nutolsta.
  7. vibracija: taip pat labai maloni. Su kuo ją palyginti? Gal su malūnsparnio kilimu? Šiaip ar taip, ji LABAI maloni.
  8. vibracija: ši primena kažkokios dainos įžangą... Prasideda tarsi kareivišku žygiavimu, o tada... Suintensyvėja iki devinto dangaus!
  9. vibracija: kuo toliau, tuo ritmas darosi sudėtingesnis. Šis – iš pradžių su tarpais, o paskui jau atakuojantis visa jėga...
  10. vibracija: vainikuoja visas kitas. Suvibruoja, sekundei nustoja, tada vėl, tada vėl nustoja, ir tada jau leidžia patirti orgazmą...

Žodžiu, visiškas naujos kartos stebuklas. Verta įsigyti jau vien tam, kad pamatytumėte, kaip toli pažengta nuo Kleopatros bičių laikų... Ir, žinoma, kad paremtumėte krūties vėžio labdaros organizaciją, kuriai CalEXOTics atiduos dalį pelno už Inspire seriją, kurioje yra ir dar keletas šauniai atrodančių švelniai rožinės spalvos daikčiukų. Tarp kitko, rožinė spalva man nelabai, tačiau šiems žaisliukams tai priduoda tam tikro rimtumo ir profesionalumo.
Na, o koks būtų baigiamasis žodis? Manau, „Intymumas“ yra įdomi preliudija arba intensyvus veiksmas. Pasirinkti galite patys.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras