„Bswish Classic Mini“ vibratorius: apžvalga

pexels-hoang-loc-1600128-min.jpg
 
Vibratorius „Bswish Classic Mini“ yra sukurtas moterims, tačiau puikiai tinka ir žaidimams poroje. Jis maloniai stimuliuoja visas erogenines zonas ir yra patogiai valdomas. Išbandėme šį žaisliuką ir dalinamės savo patirtimi.

Išvaizda

Atidarius prabangiai atrodančią dėžutę, akį prikausto elegantiškas, alyvinės spalvos vibratorius. Žaisliukas nedidelis, 11 cm ilgio, tad yra itin kompaktiškas. Paviršius švelnus, be galo malonus liesti, dengtas silikonu. Šis vibratorius puikiai pasitarnautų kelionėje, nes rastų vietą bet kuriame lagamine ar rankinėje. 

Vibracija

Vibratorius turi 5 vibracijos funkcijas: 3 vibracijos lygiai ir 2 skirtingai pulsuojantys vibracijos režimai. Žaisliukas yra apsaugotas nuo drėgmės, todėl jį galima naudoti tiek duše, tiek vonioje, nors aprašyme nurodyta, jog nardinti po vandeniu negalima. Labiausiai nustebino, jog  tik su viena AA baterija vibracija yra tikrai stipri.

Mūsų įspūdžiai 

Pirmasis bandymas įvyko vos tik gavus prekę. Iš karto buvo išmėginta vibracija ir žaisliuko galingumas. Nors dedasi tik viena baterija, vibracija yra pakankamai stipri ir padovanojo puikų klitorinį orgazmą vos per kelias minutes! Žaisliukas turi tik  5 vibracijos režimus, tačiau jų pilnai pakanka.

Mini vibratorius taip pat puikiai pasitarnavo vakare, darant „apšilimą“ prieš seksą, kurio metu jis buvo ir toliau testuojamas. Pilnavertiškai pasitenkinti vaginaliniu būdu deja nepavyko, tam jis yra kiek per trumpas, tačiau puikiai tiko analiniams žaidimams. Dėl savo nuostabios formos ir tobulo švelnumo jis labai malonus viduje. Nėra nemalonaus šalčio pojūčio, kurį turi žemesnės klasės vibratoriai. Nors jau praėjo kelios dienos po to, kai išbandėme šį daikčiuką, meilė jam dar neišblėso. Niekada nemanėme, jog mums reikia mini vibratoriaus, tačiau dabar kai jį turime, nebeįsivaizduojame, kaip galėjome gyventi be jo! Jis suteikia kur kas daugiau įvairovės meilės žaidimuose! BSWISH CLASSIC yra nebrangus, aukštos klasės ir itin kokybiškas mini vibratorius. 
vibratorius mini

Daugiau apie šį vibratoriųB SWISH VIBRATORIUS CLASSIC

Išvaizda: 5 / 5
Medžiagų kokybė: 5 / 5
Vibracijos stiprumas: 4.5 / 5
Vibracijos režimai: 4 / 5
Dydis: 4.5 / 5

Praktiškumas: 4.5 / 5

Žaisliuką išbandė Audrius ir Erika

AMŽIUS: 31
SANTYKIŲ STATUSAS: Susituokę
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA: Heteroseksualūs
SEX PRAKTIKA: Praktikuoti seksą pradėjome nuo pilnametystės. Vedę 8 metus, taigi praktikos turime pakankamai. 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras