10 priežasčių užsiimti seksu rytais

morning-sex-1555004047.jpg
 
Seksas vakare yra puiku, tačiau rytinis seksas ne tik pagyvina rutiną, bet yra ir naudingas sveikatai. Taigi, nustokite naudotis žadintuvo snaudimo funkcija, vietoj to, skirkite 20 papildomų minučių malonumui.

Tai vienas puikiausių būdų pradėti dieną

Kai rytą skiriame mažiems ritualams (treniruotei, meditacijai, sveikiems pusryčiams), jaučiamės neįveikiami visą likusią dieną. O kodėl gi neįtraukus sekso, ypatingai, jei jis baigiasi orgazmu?

Pasak vieno tyrimo, atlikto 2010 metais, rytinis seksas suteikia energijos ir pasitenkinimo visai likusiai dienai. Pasimylėjus ryte, išskiriamas oksitocinas, kuris dar vadinamas laimės hormonu. Šis hormonas leidžia pajusti artimą ryšį su partneriu ir meilę jam. Taigi, šie malonūs jausmai lydės jus visą likusią dieną.

Tai nesutrukdys jūsų miego rutinos

Ironiška, tačiau jei eisite miegoti vėliau, nes vakare mylėjotės, ryte jausitės ne tik pavargę, tai taip pat gali neigiamai paveikti jūsų libido, kadangi miegas ir sveikas seksualinis gyvenimas susiję. Kokia nauda iš malonumo, jei tai jus vargina?

Nejausite spaudimo mylėtis, kai jaučiatės pavargę

Seksas po ilgos darbo dienos, o ypač po sočios vakarienės, gali atrodyti varginantis, nesvarbu kaip stipriai mylite partnerį. Jei spaudžiate save mylėtis vakarais dėl įvairių aplinkybių, galite nebejausti malonumo, o tik pareigą. Kodėl gi neužsiėmus seksu ryte, kai abu jaučiatės pailsėję ir laimingi?

Matysite vienas kito kūnus

Vakarinis apšvietimas gali būti išties žavingas, tačiau kartais pat karščiausias seksas būna tada, kai galite vienas kitą aiškiai matyti. Tai tai pat labai suartina.

Jei bijote, kad vėluosite – mėgaukitės dušo teikiamu malonumu drauge

Suspėsite visur, jei dušu naudositės kartu su partneriu. O geriausia poza duše – kai partnerė pasilenkia, o partneris skverbiasi iš nugaros.

Galite jaustis aptingę ir nesirūpinti dėl blogo burnos kvapo

Ryte turite puikų pasiteisinimą, jei esate kiek mieguistas ir aptingęs. Taigi, galite negalvoti apie intensyvų, kalorijas deginantį seksą ir ramiai užsiimti greituku tiesiog gulėdami. Taip pat, galite pasirinkti šuniuko ar šaukštelių pozas, jei rūpinatės dėl prasto burnos kvapo.

Rytinis seksas leis pabūti lovoje kiek ilgiau

Ypač savaitgalio rytais!

Padeda palaikyti sveiką kūną

Pasak tyrimų, rytinis seksas gali sustiprinti imunitetą, keldamas tam tikrų cheminių junginių lygį organizme, kurie yra atsakingi už sveiką imuninę sistemą.

Lytinis aktas gali trukti ilgiau nei visada

Ekspertai tvirtina, jog vyro testosterono lygis organizme aukščiausias rytais. Taip yra todėl, kad vyras būna pailsėjęs ir „pasikrovęs“ po naktinio miego. Tai reiškia, kad partneris ne tik bus nusiteikęs iš pat ryto, o ir pats lytinis aktas truks ilgiau. Taigi, kai vyrų testosterono lygis aukštas, tai ir seksui energijos atsiranda daugiau. O ta energija padės vyrui atitolinti ejekuliaciją.

Rytinis seksas populiaresnis, nei jūs manėte

Netgi 34 procentai apklaustų žmonių mieliau seksu užsiima ryte, nei bet kurią kitą dienos dalį.

Ar užsiimate seksu rytais?
Ar mylitės rytais?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras