Tradicinės sekso pozos naujai

 
3 komentarai
Pareikšti garsiai, jog jūsų miegamajame vyrauja tradicinės sekso pozos, šiandien – žemo seksualinio išprusimo tonas. Ir tai savaime suprantama, nes jos seniai žinomos, dažnai naudojamos ir, tikriausiai, abiems pusėms pabodusios. Bet gi, kas uždraus jas šiek tiek pakeisti ir mėgautis naujais potyriais, senomis priemonėmis? Juolab, kad naujovių „įnešimas“ nereikalaus akrobatinių sugebėjimų (kaip įprasta paskutinių dienų siūlymams paįvairinti seksualinį gyvenimą), o tik vienos kitos detalės.

Be to, viskas bus taip paprasta, kad nereikės įtikinėti naujovių nepakenčiančios moters ar vyro. Tiesiog sekite, ką mes sakome, ir patys pamatysite, tiksliau, patirsite...

Moteris viršuje

Tai viena vyrų mėgstamiausių sekso pozų, tačiau kai kuriems jau pabodusių. Paįvairinkite ją, pasitelkę kėdę ir ši poza taps dar karštesne. Pasičiupkite kėdę su atlošu. Atsisėskite (vyras), pražerkite kojas, švelniai pritraukite moterį ir pasisodinkite ją veidu į save. Moteris, liesdama pėdomis žemę, gali klubais švelniais linguoti į šonus, kilstelti dubenį aukštyn ar nuleisti giliau žemyn. Moteris turėtų pajusti, kaip jos klitoris liečiasi prie vyro gaktos, stimuliuokite pagal poreikį.

Vyrui reikėtų nenuleisti akių nuo jos krūtinės, gėrėtis taip, kad moteris tai matytų. Žinoma, nepamirškite, vyrai, įtraukti į darbą rankų, lūpų.

Ši pozicija moteriai leidžia dar geriau kontroliuoti situaciją, todėl lytinis aktas būna dvigubai aistringesnis.

Šuniuko poza

Jeigu šią pozą mėgstate abu, šioks toks pokytis privers moterį iš malonumo spiegti. Moteris turi palinkti virš lovos, praskėsti kojas ir vieną iš šlaunų kilstelti aukščiau arba koją turi palaikyti vyras.

Tai leis vyrui įsiskverbti giliau. Stūmimo metu, vyras gali moterį, laikydamas už klubų, prisitraukti arčiau. Kai rankos laisvos, galima moterį sugriebti už plaukų ir švelniai timptelti į save arba stimuliuoti klitorį.

Misionieriaus poza

Šią visų bandytą pozą pagerinsite dvigubai su paprasčiausia pagalvėle. Pakišti pagalvę reikia po moters sėdmenimis, kad pakiltų dubuo. Vyrui bus gilesnis įsiskverbimo kampas, tuo pačiu bus stimuliuojamas moters klitoris. Puiku, jei vyras sugeba dar ir paliesti krūtis, bučiuoti, kandžioti moteriai kaklą – stiprus orgazmas ir gal net abiem vienodu metu – beveik garantuotas.

Šaukšteliai

Daugeliui moterų ši poza yra mėgstamiausia. Žinote, vyrai, kodėl? Nes tuo metu moteris jaučiasi „priklausoma, užgrobta“ vyro ir itin padykusi.

Atnaujinkite šią pozą taip – vyras viršutinę moters koją turi užsikelti ant savo klubų ar šlaunies – priklauso nuo moters lankstumo. Vyras tokioje pozoje gali itin giliai įeiti ir tuo pačiu stimuliuoti moters klitorį. Nenustebkite, jei net kukliausia moteris pasijus it nimfa, kuriai norėsis kuo garsiau išreikšti potyrius.

O šios sekso pozos gali priversti moterį alpėti...

Moteris viršuje kitaip

Ši poza tiek vyrus, tiek moteris gali išvaryti iš proto. Vyras turi atsisėsti ant lovos krašto (gali po sėdmenimis pasikišti pagalvėlę) ir ant savęs pasisodinti moterį taip, jog kvėpuotų jai į nugarą. Puiku, jeigu priekyje veidrodis ir galite save stebėti. Situaciją valdo tiek moteris, tiek vyras. Ritmą vyras nustato, moterį stipriai suėmęs už liemens.

69 + 1

Daugelis porų mėgaujasi oraliniu seksu, bet patobulinkite šią pozą pirštais ir seksui skirtais žaisliukais. Be to, pabandykite atsigulti šonu, taip lengviau galėsite stimuliuoti moterį kitais būdais. Kai vyras tenkina moterį oraliniu būdu ir pajaučia, kad ši sudrėkusi, turėtų pirštus įkišti į vaginą ir lengvais judesiais stumti gilyn ir atgal. Tą patį galima daryti ir su nedideliu vibratoriumi.

Nieko blogo, jeigu miegamajame vyrauja vien tradicinės sekso pozos, tačiau dar geriau, jeigu jas atnaujinate. Tokiu būdu ilgiau išvengsite savo lovoje monotonijos. O šie maži patobulinimai nereikalauja, kad kuris nors iš jūsų pasijustų nekomfortiškai.

Šiek tiek prieskonių tradiciniam patiekalui – tai viskas, kad moteris virstų nimfa, o vyras užkariautoju.

 
Komentarai (3)
agne* pritariu tau ;)
Su laiku viskas atsibosta ir net tie nauji prieskoniai :)
Su mylimu žmogumi niekas neatsibosta, nei pozos, nei dar kas nors.
Naujas komentaras