Tradicinės sekso pozos naujai

479.jpeg
 
3 komentarai
Tradicinių sekso pozų patobulinimas: viskas bus taip paprasta, kad nereikės įtikinėti naujovių nepakenčiančios moters ar vyro. Tiesiog išmėginkite, ir patys pamatysite, tiksliau, patirsite.

Moteris viršuje.

Tai viena vyrų mėgstamiausių sekso pozų, tačiau dažnai naudojama ji taip pat gali pabosti. Paįvairinkite ją, pasitelkę kėdę ir ši poza taps dar karštesne. Pasičiupkite kėdę su atlošu. Atsisėskite (vyras), pražerkite kojas, švelniai pritraukite moterį ir pasisodinkite ją veidu į save. Moteris, liesdama pėdomis žemę, gali klubais švelniais linguoti į šonus, kilstelti dubenį aukštyn ar nuleisti giliau žemyn. Moteris turėtų pajusti, kaip jos klitoris liečiasi prie vyro gaktos, stimuliuokite pagal poreikį. Vyrui reikėtų nenuleisti akių nuo jos krūtinės, gėrėtis taip, kad moteris tai matytų. Žinoma, nepamirškite įtraukti į darbą rankų, lūpų. Ši pozicija moteriai leidžia dar geriau kontroliuoti situaciją, todėl lytinis aktas būna dvigubai aistringesnis.

misionieriaus poza

Šuniuko poza.

Jeigu šią pozą mėgstate abu, šioks toks pokytis privers moterį iš malonumo spiegti. Moteris turi palinkti virš lovos, praskėsti kojas ir vieną iš šlaunų kilstelti aukščiau arba koją turi palaikyti vyras. Tai leis vyrui įsiskverbti giliau. Stūmimo metu, vyras gali moterį, laikydamas už klubų, prisitraukti arčiau. Kai rankos laisvos, galima moterį sugriebti už plaukų ir švelniai timptelti į save arba stimuliuoti klitorį.

Misionieriaus poza.

Šią, visų bandytą pozą pagerinsite dvigubai su paprasčiausia pagalvėle. Pakišti pagalvę reikia po moters sėdmenimis, kad pakiltų dubuo. Vyrui bus gilesnis įsiskverbimo kampas, tuo pačiu bus stimuliuojamas moters klitoris. Puiku, jei vyras sugeba dar ir paliesti krūtis, bučiuoti, kandžioti moteriai kaklą – stiprus orgazmas ir gal net abiem vienodu metu – beveik garantuotas.

pozos, miesionierius

Šaukšteliai.

Daugeliui moterų ši poza yra mėgstamiausia. Žinote, vyrai, kodėl? Nes tuo metu moteris jaučiasi „priklausoma, užgrobta“ vyro ir itin padykusi. Atnaujinkite šią pozą taip – vyras viršutinę moters koją turi užsikelti ant savo klubų ar šlaunies – priklauso nuo moters lankstumo. Vyras tokioje pozoje gali itin giliai įeiti ir tuo pačiu stimuliuoti moters klitorį. Nenustebkite, jei net kukliausia moteris pasijus it nimfa, kuriai norėsis kuo garsiau išreikšti potyrius.

69 + 1.

Daugelis porų mėgaujasi oraliniu seksu, bet patobulinkite šią pozą pirštais ir seksui skirtais žaisliukais. Be to, pabandykite atsigulti šonu, taip lengviau galėsite stimuliuoti moterį kitais būdais. Kai vyras tenkina moterį oraliniu būdu ir pajaučia, kad ši sudrėkusi, turėtų pirštus įkišti į vaginą ir lengvais judesiais stumti gilyn ir atgal. Tą patį galima daryti ir su nedideliu vibratoriumi. Nieko blogo, jeigu miegamajame vyrauja vien tradicinės sekso pozos, tačiau dar geriau, jeigu jas atnaujinate. Tokiu būdu ilgiau išvengsite savo lovoje monotonijos. Šie maži patobulinimai nereikalauja, kad kuris nors iš jūsų pasijustų nekomfortiškai.

 
fantazijos
Komentarai (3)
agne* pritariu tau ;)
Su laiku viskas atsibosta ir net tie nauji prieskoniai :)
Su mylimu žmogumi niekas neatsibosta, nei pozos, nei dar kas nors.
Naujas komentaras